21

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

tai ar kas nors turi is cia esanciu forumieciu savo e-parduotuve? patys sukurete ar pirkot jau gatava? kiek tukst euru i prekiu atsargas investavote? prekes siunciate is savo sandelio ar tiesiai is gamintojo?

22

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

shventas пишет:

O kokiuose patikimuose apsipirkinejat? be e-bay ir amazon:}

manokasetes.lt

23

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Kazkada uzsisakinejau toki grotuva per pigu.lt kur nusiziurejes buvau. Laukiau laukiau kol paskutine diena paskambino sako to modeliuko neturim gal imsit kita. Pasiunciau juos ta zodzio prasme. Tai kaip jie ten dar egzistuoja jei toks poziuris i klienta ?

24

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

SecretMan пишет:

Kazkada uzsisakinejau toki grotuva per pigu.lt kur nusiziurejes buvau. Laukiau laukiau kol paskutine diena paskambino sako to modeliuko neturim gal imsit kita. Pasiunciau juos ta zodzio prasme. Tai kaip jie ten dar egzistuoja jei toks poziuris i klienta ?

na siaip parduotuvese prie kiekvienos prekes yra nurodomas prekiu kiekis sandelyje. jeigu matau kad tos prekes jau mazai beliko tai stengiuosi neuzsakineti nes tada ilgeja pristatymo laikas. bet dabar kadangi pardutuves labai konkuruoja del klientu tai jie stengiasi visaip itikti klientams todel su parduotuvemis dazniausiai problemu nebuna jie pagaliau suprato kad klientas visada teisus

25

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

kai perki is interneto tu negali rinktis kokias kurjeriais naudotis. su kuo ta parduotuve sudare sutarti tie ir atveza. siaip pristatymo kokybe ne per geriausia bet pakolkas visos prekes pas mane atkeliavo

26

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

man labiausiai DPD patinka. minuciu tikslumu atveza. be to, galima susisiekti su kurjeriais, jei nebusi namie, atves kitu laiku.

27

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Gal pasirodys kiek keistoka, bet gal kam teko uzsisakyti is erotiniu internetiniu parduotuviu? domintu atsiliepimai

28

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Taip tekę iš lietuviškų ir užsienietiškų, prekės atkeliauja be problemų. Tik reik tikėtis kad visi dalykai veikiantys ateis nes paskui siųsk jiems atgal ir užsiknisk kol pinigus grąžins.

29

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Man irgi tekę. Prekės ateina tvarkingos ir konfidencialiai. Jokių nusiskundimų smile

30

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Buna ivairiai. Buna gera daikta perki, o buna s...
Bet nusivilti neteko...
Patariu, varle, skytech ir Pigu

31 (2019-10-17 19:49 отредактировано Valdas)

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Patariu - Farfetch, Nordstrom, Barney's, Lyst, Harvey Nichols ir taip toliau. big_smile big_smile big_smile

32

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Aš tai neįsivaizduoju rūbų pirkimo procedūros internete. Na nebent, šalikai, gal dar kojinės. Pvz. Mano batų išmera yra 45. Tai net parduotuvėje besimatuojant 45 išmera vieni laisvi būna, kiti akivaizdžiai maži, kiti truputi pirštus spaudžia. Yra buvęs toks variantas kad 44 tinka, o 45 spaudžia šiektiek. Visi žmonės esam skirtingi, kaip ir gamintojai. Aš rūbą turiu matuotis. Šalikas, šlipsas, ar kokios elastinės maikės dar dar ... bet daugiau tai...

33

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Vidmantas пишет:

Aš tai neįsivaizduoju rūbų pirkimo procedūros internete. Na nebent, šalikai, gal dar kojinės. Pvz. Mano batų išmera yra 45. Tai net parduotuvėje besimatuojant 45 išmera vieni laisvi būna, kiti akivaizdžiai maži, kiti truputi pirštus spaudžia. Yra buvęs toks variantas kad 44 tinka, o 45 spaudžia šiektiek. Visi žmonės esam skirtingi, kaip ir gamintojai. Aš rūbą turiu matuotis. Šalikas, šlipsas, ar kokios elastinės maikės dar dar ... bet daugiau tai...

nu gal ir taip. taciau internete yra dydziu lentele. pvz kokiam batu dydziui atitinka koks pedos ilgis. tai is pradziu pamatuoji kiek cm pedos ilgis paskui pagal dydziu lentele issirenki norima dydi. su rubais tas pats arba net daug sudetingiau nes turi ruba rinktis pagal daugiau parametru: ismatuoti liemens apimti peciu ploti atstuma nuo kalklo iki juosmens ir tik tada viska ismataves gali rinktis. nu pvz pirkau sau internetu Nike sportbacius tai dydis visai tiko. ir kokybe daug geresne nei parduodamu lietuviskoj rinkoje. man toks jausmas kad Lt visas atliekas parduoda arba brokuotas prekes. o jau brangia ziemine striuke jau dydis biski per mazas bet vis tiek nesioju. beje rubus atsiunte Anglijos lietuviai nes pirkau is ebay ir ant lietuviu pataikiau) bet dabar dar ir problema su ismuitinimu) pvz man sortai is Kinijos uz 2.60 eur tik po dvieju menesiu atkeliavo kai  jau pamirsau apie juos ir dar ikale 7 eur muito mokesti

34

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Konstantinas пишет:
Vidmantas пишет:

Aš tai neįsivaizduoju rūbų pirkimo procedūros internete. Na nebent, šalikai, gal dar kojinės. Pvz. Mano batų išmera yra 45. Tai net parduotuvėje besimatuojant 45 išmera vieni laisvi būna, kiti akivaizdžiai maži, kiti truputi pirštus spaudžia. Yra buvęs toks variantas kad 44 tinka, o 45 spaudžia šiektiek. Visi žmonės esam skirtingi, kaip ir gamintojai. Aš rūbą turiu matuotis. Šalikas, šlipsas, ar kokios elastinės maikės dar dar ... bet daugiau tai...

nu gal ir taip. taciau internete yra dydziu lentele. pvz kokiam batu dydziui atitinka koks pedos ilgis. tai is pradziu pamatuoji kiek cm pedos ilgis paskui pagal dydziu lentele issirenki norima dydi. su rubais tas pats arba net daug sudetingiau nes turi ruba rinktis pagal daugiau parametru: ismatuoti liemens apimti peciu ploti atstuma nuo kalklo iki juosmens ir tik tada viska ismataves gali rinktis. nu pvz pirkau sau internetu Nike sportbacius tai dydis visai tiko. ir kokybe daug geresne nei parduodamu lietuviskoj rinkoje. man toks jausmas kad Lt visas atliekas parduoda arba brokuotas prekes. o jau brangia ziemine striuke jau dydis biski per mazas bet vis tiek nesioju. beje rubus atsiunte Anglijos lietuviai nes pirkau is ebay ir ant lietuviu pataikiau) bet dabar dar ir problema su ismuitinimu) pvz man sortai is Kinijos uz 2.60 eur tik po dvieju menesiu atkeliavo kai  jau pamirsau apie juos ir dar ikale 7 eur muito mokesti


Sutinku sutinku, bet yra dar keli dalykai:
- Megstinis kitaip atrodo ant foto modelio, nei gali atrodyti ant tavęs. Būna pamatai gražią rūbaškę, bet pasimatuoji, ir žiūri, ant tavęs ta rūbaškė nebegraži.
-Būna kartais išsirenki savo dydi (kaip sakai pagal gamintoja išsimatuoji save) ir žiūri vistiek kur nors aptempta, ir pagalvoji, geriau didesni būčiau pasiėmęs. Mes visi nestandartai. Pečių plotį kai matuojame, nėra įvertintos priekinės ir galinės pečių deltos, pas ką daugiau išsivystę, arba tarkim sportuojantis, automatiškai tau per pečius nebesueis. Ir aišku daugiau tokių vietų yra.
-Arba pas kitus juosmuo siaurias, o šlaunys stambios. Tai automatiškai turi pirkti dideles kelnes ir vertis diržą, arba eiti matuotis.
-Visada gražiau apsirengi, kai matuojiesi

* o apie kokybę nekalbu, čia mes lietuviai tokie esam. Nuperkam iš Kinijos vienkartinio naudojimo USB jungtis po 10ct, o lietuvoje parduodame po 10 eur kaip daukartinio naudojamo flešiukus smile Ir su rūbais tas pats

35

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

nu yra tiesos.
1) modeliai todel ir atrenkami drabuziu reklamavimui nes ju kunas yra normalus standartinis. ir ju kuno mases indeksas yra normalus ta prasme ugio ir svorio santykis todel ant ju rubas atrodo graziai. bet jeigu pas vyra pvz kabo pilvas tai aisku ant jo tas pats rubas atrodys nebetaip kaip ant modelio.
2) buna kad pagal viena ismatavima pvz peciu apimti tau tinka mazesnis dydis o pagal kita ismatavima pvz juosmens apimti jau save priskiri prie didesnio dydzio. arba buna kad tavo ismatavimas ant ribos tarp dvieju dydziu. tada renkiesi aisku dydesni dydi. nors viskas priklauso nuo tavo tikslu. pvz gal tu nori aptemto uzpakaliuko kad viliuoti isdykusius vyrukus) tada aisku renkiesi mazesni dydi) o jeigu nori pvz nuslepti kabanti pilva tada atvirksciai renkiesi daug laisvesnius rubus keliais dydziais daugiau. bet as pvz gyvenu provincijoje man nuvaziuoti i Akropoli apsipirkti uzims visa diena o man gaila laiko ir as tingiu vazinetis del to kad ruba nusipirkti. o internetu man kurjeris atveza i vieta. todel as kaip pritinges perku is namu. na ir pirkdamas parduotuveje tu gali paskui gatveje sutikti zmogu apsirengusi tokiais paciais rubais kaip ir tu. tai yra ziauriai nemalonu ypac kai rubai pigus. o internete tu gali labiau rasti kokius retus isskirtinius rubus kuriu nera lietuviskoje pardeje. bent jau zmogaus tais paciais rubais gatveje nesutiksi. ir galesi labiau pabrezti savo individualuma arba sukurti savo stiliuka)

36

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

shventas пишет:

Kaip manote, kiek ar koks procentas Lietuvoje, apsipirkineja, ar naudojasi interneto parduotuviu paslaugomis (e-shop, e-parduotuve)

Kokios prekes asmeniskai tenkina jusu poreikius, ka perkat, kodel?

Kaip manot, kokia vieta e-parduotuves uzima Lietuvoje? ar jos reikalingos?

Dekui, lauksiu atsakymu smile

aliexpress Wish nu ten visko ko reikia ir ko nereikia pripirkau:::044

37

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Tomas пишет:
shventas пишет:

Kaip manote, kiek ar koks procentas Lietuvoje, apsipirkineja, ar naudojasi interneto parduotuviu paslaugomis (e-shop, e-parduotuve)

Kokios prekes asmeniskai tenkina jusu poreikius, ka perkat, kodel?

Kaip manot, kokia vieta e-parduotuves uzima Lietuvoje? ar jos reikalingos?

Dekui, lauksiu atsakymu smile

aliexpress Wish nu ten visko ko reikia ir ko nereikia pripirkau:::044

Tai kad dabar muitus uždėjo iš Kinijos perkamom prekėm, taip kad nebeapsimoka pigių menkniekių iš ten siųstis. O ir šiaip mano manymu, niekada neapsimokėjo. Daiktų kokybė - tragiška. Net ir elementariausio maitinimo laido iš aliexpress kontaktai po mėnesio jau pradeda šlubuoti. Nesakau, kad viskas iš Kinijos yra blogai (juk ir brangius daiktus ten surenka), bet pirkti pigieną iš ten, tai tas pats, kas išmesti pinigus į balą. Vieną kart jau geriau paimt ir nusipirkt daiktą už 50 EUR, negu 6 kartus tokį patį daiktą po 10 EUR, be to, gaišti laiką renkantis, ieškant, atsiimant ir taip toliau.

38

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

Vytautas пишет:
Tomas пишет:
shventas пишет:

Kaip manote, kiek ar koks procentas Lietuvoje, apsipirkineja, ar naudojasi interneto parduotuviu paslaugomis (e-shop, e-parduotuve)

Kokios prekes asmeniskai tenkina jusu poreikius, ka perkat, kodel?

Kaip manot, kokia vieta e-parduotuves uzima Lietuvoje? ar jos reikalingos?

Dekui, lauksiu atsakymu smile

aliexpress Wish nu ten visko ko reikia ir ko nereikia pripirkau:::044

Tai kad dabar muitus uždėjo iš Kinijos perkamom prekėm, taip kad nebeapsimoka pigių menkniekių iš ten siųstis. O ir šiaip mano manymu, niekada neapsimokėjo. Daiktų kokybė - tragiška. Net ir elementariausio maitinimo laido iš aliexpress kontaktai po mėnesio jau pradeda šlubuoti. Nesakau, kad viskas iš Kinijos yra blogai (juk ir brangius daiktus ten surenka), bet pirkti pigieną iš ten, tai tas pats, kas išmesti pinigus į balą. Vieną kart jau geriau paimt ir nusipirkt daiktą už 50 EUR, negu 6 kartus tokį patį daiktą po 10 EUR, be to, gaišti laiką renkantis, ieškant, atsiimant ir taip toliau.

o cia lietuvoi taip baudas deda ? nezinojau
nu ten galima rasti tai ko normaliai pardese nerasi tipo seni intel  serveriniai procesoriai ir tt,,,