21

Re: Apklausa del internetiniu parduotuviu.

tai ar kas nors turi is cia esanciu forumieciu savo e-parduotuve? patys sukurete ar pirkot jau gatava? kiek tukst euru i prekiu atsargas investavote? prekes siunciate is savo sandelio ar tiesiai is gamintojo?

22

shventas parašė:

O kokiuose patikimuose apsipirkinejat? be e-bay ir amazon:}

manokasetes.lt

23

Kazkada uzsisakinejau toki grotuva per pigu.lt kur nusiziurejes buvau. Laukiau laukiau kol paskutine diena paskambino sako to modeliuko neturim gal imsit kita. Pasiunciau juos ta zodzio prasme. Tai kaip jie ten dar egzistuoja jei toks poziuris i klienta ?

24

SecretMan parašė:

Kazkada uzsisakinejau toki grotuva per pigu.lt kur nusiziurejes buvau. Laukiau laukiau kol paskutine diena paskambino sako to modeliuko neturim gal imsit kita. Pasiunciau juos ta zodzio prasme. Tai kaip jie ten dar egzistuoja jei toks poziuris i klienta ?

na siaip parduotuvese prie kiekvienos prekes yra nurodomas prekiu kiekis sandelyje. jeigu matau kad tos prekes jau mazai beliko tai stengiuosi neuzsakineti nes tada ilgeja pristatymo laikas. bet dabar kadangi pardutuves labai konkuruoja del klientu tai jie stengiasi visaip itikti klientams todel su parduotuvemis dazniausiai problemu nebuna jie pagaliau suprato kad klientas visada teisus

25

kai perki is interneto tu negali rinktis kokias kurjeriais naudotis. su kuo ta parduotuve sudare sutarti tie ir atveza. siaip pristatymo kokybe ne per geriausia bet pakolkas visos prekes pas mane atkeliavo

26

man labiausiai DPD patinka. minuciu tikslumu atveza. be to, galima susisiekti su kurjeriais, jei nebusi namie, atves kitu laiku.

27

Gal pasirodys kiek keistoka, bet gal kam teko uzsisakyti is erotiniu internetiniu parduotuviu? domintu atsiliepimai

28

Taip tekę iš lietuviškų ir užsienietiškų, prekės atkeliauja be problemų. Tik reik tikėtis kad visi dalykai veikiantys ateis nes paskui siųsk jiems atgal ir užsiknisk kol pinigus grąžins.