21

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

santykiuose niekuomet nebuna kaltas vienas, o tu Daliau kadangi buvai trecias tai manau, kad isvis cia esi ne prie ko. O tokia mergina tikrai verta pasislykstejimo. Galbut jai lengviau gyvent ka nors apkaltinus negu pripazinus savo kalte...

22

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Pirmiausiai reikia viska apgalvoti ka tu netaip darei su tuo zmoguciu ir ka jis dare!Susesti graziai kartu ir pradeti spersti problema vieniems,o nepultuti,kazkam draskyti akiu,kad jis kaltas,del kazkieno klaidu!Bet istikruju buna ir tokiu situaciju,kad ir artimas ar draugas gali buti kaltas!As tuo tikiu,nes mano pazystamiems buvo nutike taip!

23

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

kur 2 pykstasi visada lieka kaltas trecias...

24

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Dalius, 24 parašė:

Nenoriu placiai papasakot savo istorijos. Bet klausimas toks ar jus kaltinat aplinkinius(pvz draugus, brolius, seses, biciulius ) del nepasesukusiu santykiu?. Kiek esu susidures tai del subirejusiu santykiu kaltindavo mane o ne savo vyra, drauga, vaika. Aisku kiekviena gins savo vyra, vaika ar ka nors savo bet nepaziures tiesai i akis kad kaltas gali but ir artimas zmogus...

... tai taves atsiprashe pagaliau ar ne? Nes forumas palaiko tave.

25

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

kartais aplinkiniai tikrai per daug kisa nosi i svetimus reikalus ir gali sugadinti santykius tarp dvieju mylinciu zmoniu. bet tai ir yra meiles stiprumo isbandymas

26

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Jolanta, 33 parašė:
Dalius, 24 parašė:

Nenoriu placiai papasakot savo istorijos. Bet klausimas toks ar jus kaltinat aplinkinius(pvz draugus, brolius, seses, biciulius ) del nepasesukusiu santykiu?. Kiek esu susidures tai del subirejusiu santykiu kaltindavo mane o ne savo vyra, drauga, vaika. Aisku kiekviena gins savo vyra, vaika ar ka nors savo bet nepaziures tiesai i akis kad kaltas gali but ir artimas zmogus...

... tai taves atsiprashe pagaliau ar ne? Nes forumas palaiko tave.

Ai nieks neatsiprase ir net negalvoja atsiprasyt big_smile, siaip tureciau ash uz kazka tais atsiprasyt tik mano galva nesuprantama uz ka. Kaip sabaka jauciuosi. Na dabar kaip ir bendravimas vyksta toks oficialus bet zinau ateis laikas kaip busiu nereikalingas bus pasielgta taip kaip su suniu net niekas nesielgia big_smile

27

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Lina, 19 parašė:

Pirmiausiai reikia viska apgalvoti ka tu netaip darei su tuo zmoguciu ir ka jis dare!Susesti graziai kartu ir pradeti spersti problema vieniems,o nepultuti,kazkam draskyti akiu,kad jis kaltas,del kazkieno klaidu!Bet istikruju buna ir tokiu situaciju,kad ir artimas ar draugas gali buti kaltas!As tuo tikiu,nes mano pazystamiems buvo nutike taip!

Taip taip susedimas nieko neispres, be to tas zmogus negales man i akis paziuret ir pasakyt teisybes nes zino kokia ji yra, tada prasides arba puolimas arba zodziai kurie bus netikri. Dabar stengiuosi nesukt sau galvos kas bus tas bus. Kaip sakant iskentejau viena karta iskentesiu kita, kaip sakant del nenoro sugriaut seima plaukiu pasroviui big_smile