21

Re: Gailestis

oi Danguole niekur neisvaziuos...:) o siaip gal ir negerai,bet taip iskaudinti nesinori...na reikia patirti tokia situacija...

22

Re: Gailestis

na joa bet gyventi gyvenima del kito, irgi neprikolas... kada savaji pagyvensi? Taip kaip tu nori? smile Negi visada taip ir taikysies prie kitu jausmu, ka kiti galvoja ar nori matyti... :?

23

Re: Gailestis

bleam ta "nuostabus zmogus" "bet tik kaip draugas" "netraukia kaip vyras" jau esu kazkur girdejes.. savo praktikoj... wink ir ne karta.. wink idomi visgi ta moteru psichologija.. wink mane ~80% merginu traukia kaip merginos big_smile

24

Re: Gailestis

joa tai taip visada... vyrus 80% merginu traukia kaip merginos, o merginas 80% vyru traukia kaip draugai big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Gyvenimo ironija. Stai kodel vyrukai kuo toliau tuo labiau tampa pedofilais ir homoseksualais - Merginos neduoda ! big_smile~

25

Re: Gailestis

bet manau,jog mum didejant metam tie procentukai analogiskai keisis..ech saldu tada bus,jei neprasigersiu iki to

26

Re: Gailestis

:DDDDDDDD nu nieko cia smagaus kai ant taves visos limpa bet nei viena netraukia, nes visos susiraukslejusios senes... ;D neprikolas neprikolas ;D

27

Re: Gailestis

aisku, kad draugyste is galescio nesamone smile

28

Re: Gailestis

... gailestingumas.... gal reiketu ji palikti vienuolems?
... draugyste ish gaislescio, smerktinas dalykelis... turi ishversti save i kita puse ir tapti visishku melagiu, ka jau kalbeti, kad negali buti nuoshirdus?....  hmmm, neaaa, taip gali karma pasigadinti.

29

Re: Gailestis

Lauras, 20 parašė:

bleam ta "nuostabus zmogus" "bet tik kaip draugas" "netraukia kaip vyras" jau esu kazkur girdejes.. savo praktikoj... wink ir ne karta.. wink idomi visgi ta moteru psichologija.. wink mane ~80% merginu traukia kaip merginos big_smile

na bet as juk ne specialiai...ka as galiu padaryti netraukia ir viskas...patikek as ji tikrai stengiausi pamilti,bet neisejo...:|

30

Re: Gailestis

o ka nors esi pamilusi nors kada? :?

31

Re: Gailestis

oi sunkus klausimas....na tuo metu kai draugaudavau,su vaikinu tai atrodydavo,kad ji myliu iki ausu,bet paskui paaiskedavo,kad tai susizavejimas...na,bet man atrodo,kad karta buvau,nes jo ilgai negalejau pamirsti nors jis ir nebuvo mano vaikinas...:|

32

Re: Gailestis

Danguole, 20 parašė:


na bet as juk ne specialiai...ka as galiu padaryti netraukia ir viskas...patikek as ji tikrai stengiausi pamilti,bet neisejo...:|


as tawes nekaltinu gi..o kaip waikinas turi atrodyt,ar elgtis,kad butu ne tik kaip draugas?nes as jauciuos esantis wisu draugu wink ir ar teisingai sugalwojom,kad jum tiktu tik kas 5as waikinas?

33

Re: Gailestis

Lauras, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:


na bet as juk ne specialiai...ka as galiu padaryti netraukia ir viskas...patikek as ji tikrai stengiausi pamilti,bet neisejo...:|


as tawes nekaltinu gi..o kaip waikinas turi atrodyt,ar elgtis,kad butu ne tik kaip draugas?nes as jauciuos esantis wisu draugu wink ir ar teisingai sugalwojom,kad jum tiktu tik kas 5as waikinas?

isvaizda cia nieko deta...tarp vyro ir moters arba yra trauka,arba nera...gali vyras but baisus kaip karas,bet traukti moteri kaip medus...o stai grazuolis visai netraukia...na visko buna gyvenime...o ta trauka slypi musu pasamoneje...gal jums pasirodys nesamone,bet as skaiciau,kad zmones traukia viens prie kito 5 dalykai: rega,kvapas,skonis,lietimas,klausa...na ir moteris pamato vyra ir jis ja traukia pvz.jai patinka jo kvapas nors jis gali but ir prakaituotas...tai reiskia ju kvapai lyg ir sutampa...arba jaudina vyro balsas...na va is tokiu mazu,atrodo nepastebimu smulkmenu ir susideda ta trauka...ir netiesa,kad moteris traukia kas penktas vaikinas...paprasciausiai nesutinki savo antros puseles ir viskas wink

34

Re: Gailestis

Danguole, 20 parašė:
Lauras, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:


na bet as juk ne specialiai...ka as galiu padaryti netraukia ir viskas...patikek as ji tikrai stengiausi pamilti,bet neisejo...:|


as tawes nekaltinu gi..o kaip waikinas turi atrodyt,ar elgtis,kad butu ne tik kaip draugas?nes as jauciuos esantis wisu draugu wink ir ar teisingai sugalwojom,kad jum tiktu tik kas 5as waikinas?


isvaizda cia nieko deta...tarp vyro ir moters arba yra trauka,arba nera...gali vyras but baisus kaip <......>na va is tokiu mazu,atrodo nepastebimu smulkmenu ir susideda ta trauka...ir netiesa,kad moteris traukia kas penktas vaikinas...paprasciausiai nesutinki savo antros puseles ir viskas wink

gudrios mintys.. verta susimastyt.. ai busiu as visu merginu draugas, brolis, dar kitaip vadinamas.. jau baigiu susitaikyt su tuo.. wink

35

Re: Gailestis

nea laurai teisiog gerus kvepalus nusipirk, kad gers pachs butu ;D i dar nipamirsk Iglesijaus kalbesenos styliaus ivaldyt ir busi dievas ;D wwwwwould you dhhhence... ii - iii - ffff i aaask you tu ddddhhhheeence... :DDD

36

Re: Gailestis

na ka tu Laurai pamatysi sutiksi mergina kuri isimyles tave iki ausu...;) na,o Auri nebutinai kve
palai,kad vyro kvapas patiktu...;)
PS. graziai uzdainavai...;D

37

Re: Gailestis

tai tik zaidimas su jausmais... kam buti is gailescio ir tik save kankinti ir kita zmogu... Gal geriau iskart viska nutraukti,nes juk issiskirimas tik laiko klausimas...o juk tai neisvengiama tokiu atveju;(

38

Re: Gailestis

nesamone :
1)kankini save
2)kankini ji
nemanau kad vaikinas lb apsidziaugtu suzinojes kad draugavau su juo is gailescio , nenoreciau kad su manim taip kas nors draugautu.