21

Re: Aš ir mano gimdytojai

Sigitas, 23 parašė:
Saulius, 22 parašė:

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

Sauliau, tu ryskiai kazka maisai ir sneki netaip kaip yra... Kazkodel nemanau, kad beveik visi jaunuoliai/jaunuoles, kaip Tu sakai, galvoja esa protingesni uz tevus, mokytojus ar seip vyresnius zmones, kurie turi gyvenimiskos patirties kurkas daugiau... tiesiog tie tariami jaunuoliai/jaunuoles, nesutinka su vyresniuju nuomone turbut galvodami, kad ir vyresni gali but neteisus... taciau vyresnieji gana daznai teisus buna tik jaunuoliai su tuo teisumu nesutinka kol kazko nepatiria savu kailiu. big_smile

niekas nieko nevercia sutikti ar nesutikti su kazkokia nuomone, tiesiog zmones suauge pradeda mastyti kitaip, tikiuosi dabar auganti niolikmeciu karta taip pat subres ir isaugs is sauskelniu, nes kolkas tai atrodo visiskai zlugusi karta

22

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Saulius, 22 parašė:

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

Sauliau, tu ryskiai kazka maisai ir sneki netaip kaip yra... Kazkodel nemanau, kad beveik visi jaunuoliai/jaunuoles, kaip Tu sakai, galvoja esa protingesni uz tevus, mokytojus ar seip vyresnius zmones, kurie turi gyvenimiskos patirties kurkas daugiau... tiesiog tie tariami jaunuoliai/jaunuoles, nesutinka su vyresniuju nuomone turbut galvodami, kad ir vyresni gali but neteisus... taciau vyresnieji gana daznai teisus buna tik jaunuoliai su tuo teisumu nesutinka kol kazko nepatiria savu kailiu. big_smile

niekas nieko nevercia sutikti ar nesutikti su kazkokia nuomone, tiesiog zmones suauge pradeda mastyti kitaip, tikiuosi dabar auganti niolikmeciu karta taip pat subres ir isaugs is sauskelniu, nes kolkas tai atrodo visiskai zlugusi karta

Na taip, laikui begant daugkas keiciasi, tad nenurasyk dabartines niolikmeciu kartos, juo labiau snekedamas apie visamu ju...

23

Re: Aš ir mano gimdytojai

Sigitas, 23 parašė:

Na taip, laikui begant daugkas keiciasi, tad nenurasyk dabartines niolikmeciu kartos, juo labiau snekedamas apie visamu ju...

apie visuma butent ir kalbu, jei kalbet apie atskirus individus, tai tikrai yra labai protingu ir gabiu jaunu zmoniu, bet butent visuma yra tragiska

24

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Na taip, laikui begant daugkas keiciasi, tad nenurasyk dabartines niolikmeciu kartos, juo labiau snekedamas apie visamu ju...

apie visuma butent ir kalbu, jei kalbet apie atskirus individus, tai tikrai yra labai protingu ir gabiu jaunu zmoniu, bet butent visuma yra tragiska

Netik i krastutinumus nuklysim bet ryskiai ir nuo temos nuklysim...
Kada kalbi apie tragiska visuma, tai tie protingi ir gabus taippat lieka tragiski...
Manau zody visi butu galima pakeisti bent jau i zody daugelis...

25

Re: Aš ir mano gimdytojai

sakiau beveik visi, o siaip sakoma, kad saukstas deguto medaus statine pagadina, tai vat medaus saukstas deguto statines tikrai nepataiso ir visuma vistiek lieka pasvinkusi

26

Re: Aš ir mano gimdytojai

Turbut gyveni ziaurioje aplinkoje, na bet yra kaip yra...

27

Re: Aš ir mano gimdytojai

as labai geroj aplinkoj gyvenu... tiesiog mano mama labai daug metu dirba mokytoja, visalaik turi auklejamaja klase ir matau su kokiom problemom susiduria dabar, su kokiom problemom susidurdavo anksciau ir t.t. galu gale uztenka sita foruma paskaityt ir galima jau siokias tokias isvadas padaryti

28

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

as labai geroj aplinkoj gyvenu... tiesiog mano mama labai daug metu dirba mokytoja, visalaik turi auklejamaja klase ir matau su kokiom problemom susiduria dabar, su kokiom problemom susidurdavo anksciau ir t.t. galu gale uztenka sita foruma paskaityt ir galima jau siokias tokias isvadas padaryti

Vistik, ar tas jaunimas kaltas, del to, kad jie tokie? Beto, toks jaunimas neiskart tapo, su kiekviena karta palaipsniui situacija prastejo, o del ko?
Prastai isaugusi karta, dar prasciau aukleja savo vaikus...?

29

Re: Aš ir mano gimdytojai

turbut nesu kompetetingas atsakyti i toki klausima kas kaltas, gal per daug laisves turim ir nemokam ja naudotis. kai zmogus gyvenantis mieste nuvaziuoja i miska daznai galva apsvaigsta nuo gryno oro, reikia priprast, galbut mes nuo laisves apsvaigom, nesam prate taip gyvent, kai niekas atsiprasant uzpakalio nenusluosto. kita vertus vakaruose turbut panasi situacija, tad galbut tai yra mass media itaka.

30

Re: Aš ir mano gimdytojai

būtų įdomu išgirsti, koks tavo, Sauliau, nuomone turėtų būti jaunas žmogus?

31

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

nesutinki ir turbut laikai save labai protinga?
o apie liberaluma turbut ismanai tiek pat kiek as apie makiazo pagrindus. liberale:))))

Tai tavo nuomonė smile

32

Re: Aš ir mano gimdytojai

Rasa, 22 parašė:
Saulius, 22 parašė:

nesutinki ir turbut laikai save labai protinga?
o apie liberaluma turbut ismanai tiek pat kiek as apie makiazo pagrindus. liberale:))))

Tai tavo nuomonė smile

atleisk, netaktiskai pasakiau, kartais ir pats elgiuosi kaip tie, kuriuos kritikuoju:)

33

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

Nesupratau, ką tu čia kritikuoji, aš pati jau motina ir vaiką turiu smile



34

Re: Aš ir mano gimdytojai

Rasa, 22 parašė:
Saulius, 22 parašė:

Nesupratau, ką tu čia kritikuoji, aš pati jau motina ir vaiką turiu smile

linkiu tau ji uzauginti doru Lietuvos pilieciu

35

Re: Aš ir mano gimdytojai

...zinai, geriausi draugai, tevai, man pasidare tik dabar... tiksliau nuo kokiu 28 metu... o priesh tai kas dares........ baisu...
..paauglystej susikroviau tashe ir ishejau ish namu...  su mama nekalbejau gal metus... bendravom tik tevo deka, jis buvo kaip tarpininkas.
..ish esmes, jie tau tik gero nori... todel ir kvarshina tau galva...neabejingi jie tau... nerupetum, burnos neaushintu.

36

Re: Aš ir mano gimdytojai

kažin, ar ranką pakeldami irgi tik gero nori...

37

Re: Aš ir mano gimdytojai

Martyna, 18 parašė:

kažin, ar ranką pakeldami irgi tik gero nori...

tikrai taip ;D dazniausiai jie taip elgesi, kai nebezino kaip vaika valdyt ir kaip baust smile

38

Re: Aš ir mano gimdytojai

tai jei mažas vaikas, gal dar ir pavyks tokiu puikiu būdu perauklėt, o paauglio jau, ko gero, nebe

39

Re: Aš ir mano gimdytojai

nu tai faktas smile tik to gal patys tevai nesupranta. o ka, dave dar dirzu aukleja? :::026

40

Re: Aš ir mano gimdytojai

sakyčiau, nekokie tėvai, jei tokių dalykų nesupranta. Na buvo čia toks mikro incidentas, tai kaip po to galima kalbėt apie tai, kad čia MES durni, kad nevertinam tėvų rūpesčio.. pievų pievos