21

Re: Gilios iškirptės

oi ne be liemeneles per didele gresme butu........:D

22

Re: Gilios iškirptės

kokia? big_smile

23

Re: Gilios iškirptės

pats pagalvok.....:)

24

Re: Gilios iškirptės

teisingai parase Julija: gili iskirpte plius miniakas - tai vulgaru ir negrazu. zinoma, demesi patrauksi, tik nesveika. su gilia iskirpte be liemeneles, jei moki labai subtyliai rengtis ir jei darai tai tinkamoj vietoje - tai yra grazu

25

Re: Gilios iškirptės

turiu drauge kuri waiksto su didele iskirpte...ir matisi liemeneles krastai...ir ji taip ejna i kiema..pas draugus nuwaro .. na taj jau atrodo nekaip..galima susidaryt ispudi wiena..as suprasciau kad taip eini i kluba apsirengi sexowai bet wiskas turi but su saiku..teisingai sako rasa..gali eit nors ir su wiena liemenele bet rejk rinkt aplinka....

26

Re: Gilios iškirptės

na, aš dabar pasijauciau nekaip... nes irgi taip vaikstau (su besimatancia liemenele) ne tik i kluba... ir daug merginu bei moteru taip daro. nejaugi visos sudaro "ispudi viena"? idomu, ka vyrukai pasakys. nagi, vyrai

27

Re: Gilios iškirptės

na cia tieisog merginos pomegis gal..bet tai nera labia blogai

28

Re: Gilios iškirptės

niu niu idomei ce ziurau ce tos iskirptes ir besimatancios liemeneles nepatinka tik merginoms big_smile nes tik jos blogai atsiliepe ir ziurau tik joms tai atrodo vulgaru ir iskarto primena niu ce mazdauk laisvo elgesio mergina big_smile
man atrodo grazei ir tikrai tokios mintis nekyla kat ce ja lengviau i lovyte isitemt ar kaskas panasaus big_smile ce ziurau pries daugiause pacios merginos yra tongue
niu merginos kam nepatinka nenesiokit ir ankitu nevarykit big_smile

29

Re: Gilios iškirptės

nesideciau tokiu bliuskuciu su gilia iskirpte jei netureciau ka parodyti big_smile~

30

Re: Gilios iškirptės

tai turi ka parodyt? smile

31

Re: Gilios iškirptės

o labai turi ka parodyt? Gal nori pasidalint siais nuostabiais vaizdais su mumis ir parodyti tai dabar? big_smile :?

32

Re: Gilios iškirptės

nu tai va kad ieskoke mano avatoriu apkarpe :::819

33

Re: Gilios iškirptės

jop svarbiausiai jei panelej patogu,tai ir mum aplinkiniam turetu buti geraj..

34

Re: Gilios iškirptės

aj nu bet ne viskas garzu kas patogu kitiems smile

35

Re: Gilios iškirptės

iskirpte mano gyvenimas:Dtaj ka mergos turi savo grozybes visaj paslepti:D

36

Re: Gilios iškirptės

man asmeniskai grazu smile tik daugiau paneliu nesiotu tas dideles iskirptes tuo geriau ir graziau smile

37

Re: Gilios iškirptės

Man atrodo kad waikinams tai rupi ir jie wasara pamato iskirpti ziuri isplestom akim,bet man pavizdziui yra negrazu.Atrodai kaip kokete atsiprasant.Man berniukas megsta ziureti bet as jam neleidziu.Paprasciausiai cia mano nuomone.Niu kartais ir as megstu atrodo sexowai bet nelabai ;D

38

Re: Gilios iškirptės

atrodyt sexsovai bet nelabai  tai kaip cia suprast ? big_smile

39

Re: Gilios iškirptės

nu zn kaip kam tos iskirptes....man tai pavyzdziui patinka.....bet kad perdaug butu tai irgi nelb...:/ bet shiaip daugumai vaikinu jos lb patinka...ypac jei paneles didele krutine tai isvis jie tirpsta bent jau kai kurie...:))) man tai vienodai kas kaip mano.....svarbiausia turi savo nuomone ir visx......

40

Re: Gilios iškirptės

zinoma juk ne visoms tinka wink