1

Tema: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

papasakokite apie savo stebukleli.......kokio svorio ir ugio gimete,kiek jums dabar laiko,koks vardukas,ka mokate ir t.tttt

2

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

mano dukryte Samanta,gimeme mes 2005.12.22.MUMS TUOJ METUKAI:::738
GIMEME 3KG 50G,UGIS 51 CM.
dabar mums 10,5 men.sveriam 8.100g.
labai smulkute:::810
vaikscioti pradejo nuo9.5men
turim 6 dantukus:::629
labai megsta sokti:::a43

3

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

nu va kaip graziai aprasiai viska.O as kol kas neturiu jokiu vaiku bet neproblema ju pagaminti:)

4

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

sveikas laimi:)
as irgi dar ju neturiu bet lb patinka vaikuciai mazi:)

5

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

labas,labas senai matyta.Na tai del vaikuciu nors ir 10 galima tureti tai nera sunkus procesas.:)O as noreciau kad busima zmona turetu dvynukus bet geriau kad trynukus:)Gaila kad nera pasaulyje tokio dalyko kad ir desimtukus galetu pagimdyti:::d01

6

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

Laimis, 23 parašė:

labas,labas senai matyta.Na tai del vaikuciu nors ir 10 galima tureti tai nera sunkus procesas.:)O as noreciau kad busima zmona turetu dvynukus bet geriau kad trynukus:)Gaila kad nera pasaulyje tokio dalyko kad ir desimtukus galetu pagimdyti:::d01

KAIP TAU LENGVA KALBETI,KAS JUMS VYRAI KIST MYST IR YRA.REIKETU PAGIMDYT TAI NESAKYTUM NORIU 10 VAIKU:::d20

7

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

brrr kazkaip paziurejau foto ir kai matai koki apsisleiliojusi apsidrabsciusi vaika taip ir atsoka noras turet kadanors gyvenime
galetu jie gimt su pampersais ir patys iskart praustis moketu
o tai ten jokios romantikos su apsisikusiais vaikais

8

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

Arunas, 20 parašė:

brrr kazkaip paziurejau foto ir kai matai koki apsisleiliojusi apsidrabsciusi vaika taip ir atsoka noras turet kadanors gyvenime
galetu jie gimt su pampersais ir patys iskart praustis moketu
o tai ten jokios romantikos su apsisikusiais vaikais

Kai turesi savu vaiku, manau, nuomone dideliu laipsniu kampu apsivers... bet tai tik su laiku...

9

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

mano sunus Jonas gime 2004 11 04 nors turejo 2004 10 25. gime 4650g 56cm
vaikscioti pilnai pradejome 10men.neseniai sukako 2metai ir  puikiai zino kiek jam metu :)lygiai tiek pat man ir tetukui smile
labai megsta tvarkytis su manimi namuose. labai judrus ir kompanijose lyderiukas. dazniau noretusi kad butu ramesnis vaikas. naktimis dar siandien budina tevelius pareikalaudamas demesio,rankytes...

10

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

Kristina, 23 parašė:

mano sunus Jonas gime 2004 11 04 nors turejo 2004 10 25. gime 4650g 56cm
vaikscioti pilnai pradejome 10men.neseniai sukako 2metai ir  puikiai zino kiek jam metu :)lygiai tiek pat man ir tetukui smile
labai megsta tvarkytis su manimi namuose. labai judrus ir kompanijose lyderiukas. dazniau noretusi kad butu ramesnis vaikas. naktimis dar siandien budina tevelius pareikalaudamas demesio,rankytes...

vau tai labai didelis gime......saunuole

11

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

Inga, ne per jauna tu dar vaikams? smile

12

Re: pakalbam mamytes apie savo vaikucius

na ka mano aukseliui 9 men.
turejo gimti 2006-01-29-30, bet jau labai nenoredamas, matyt patiko tan, pasauli isvydo 2006-02-09, gime 4kg ir 150g 56 cm
dantuka turim dar tik viena nors intensyviai ieskom, pavaikstom po truputi, keturiom kolkas labiau patinka, vercia namus aukstyn kojom