41

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Kai po buvusiu salciu susgribau, tai kuresi "s pol abarota":) va tuoj reiks namo vaziuot, tikiuosi irgi uzsives:D)

42

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Mano golfas tikras guolis ber salti truko zarna ir isbego antifrizas variklis padirbo be jo ir pradege galva! sad

43

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

turejau per salcius tik dvi bedas: akumas jau seniai lauke pakeitimo (net vasara budavo pavargdavo), o ji pakeitus signalizacija siek tiek pyko. O siaip - ir prie -25C kuriasi smile

44

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

ot rupuze o man vakar is ryto ir neuzvede niekse big_smile o tebuvo tik 18 laipsniu big_smile keikiaus kad dievams net ausys linko big_smile

45

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Aivaras, 18 parašė:

Mano golfas tikras guolis ber salti truko zarna ir isbego antifrizas variklis padirbo be jo ir pradege galva! sad

O tu nestebi kad temperaturos rodykle pas tave ten taip "mygam" uzkilt turejo?:V

46

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

aivarai, golfinį variklį paimsi už kokius itin didelius 150lt:D) be to pas tave buvo ne antifrizas, o ko gero vanduo iš prūdo:D)

47

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Vilius, 20 parašė:

aivarai, golfinį variklį paimsi už kokius itin didelius 150lt:D) be to pas tave buvo ne antifrizas, o ko gero vanduo iš prūdo:D)


nu cia tai nereikia varyt:D) jis gi parase kad ne antifrizas uzsalo o guma:) pas mane senoj lancioj irgi toks prikolas buvo, guma truko nuo salcio, bet kai pamaciau kokiais tempais variklis syla tai dar be dideliu pasekmiu apsiejau:D)

48

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

nežinia kaip yra, bet žarnelių trūkimas (ar pabėgimas nuo chamūtų) mano nuomone yra tik pasėkmė:D) dėl ko taip atsitinka? kas per fiziką ne nosį krakpštė, turėtų žinoti, kaip vanduo elgiasi prie tam tikrų temperatūrų;) kad gumos šiaip sau ėmė ir sutrūkinėjo, nelabai norisi tikėti, guma elastingas dalykas:) nors įmanomas dalykas

49

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Yra toks daiktas, kaip autostarteris. Variklio paleidimas nuotolinio valdymo pultu. Atsikeli nakti, prieini prie lango, paspaudi pulteli, ir po kokiu 10 minuciu isjungi. Ir ryte jokiu problemu...  smile)   toks daiktas kainuoja apie 800 lituku. Ir kiekviena ryta turiu silta masina. Tik kartais kaimynai policija iskviecia, kai pamato uzsivedancia masina be vairuotojo smile))

50

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Ramunas, 26 parašė:

Yra toks daiktas, kaip autostarteris. Variklio paleidimas nuotolinio valdymo pultu. Atsikeli nakti, prieini prie lango, paspaudi pulteli, ir po kokiu 10 minuciu isjungi. Ir ryte jokiu problemu...  smile)   toks daiktas kainuoja apie 800 lituku. Ir kiekviena ryta turiu silta masina. Tik kartais kaimynai policija iskviecia, kai pamato uzsivedancia masina be vairuotojo smile))

atsikeli ryte, prieni prie lango, paspaudi pultelį...... o akumas tai miręs:D)

51

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

tai ar jau pasiruose siai ziemai ?

52

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

kad zada ne itin salta ziemuze symet:D kajp bus istikro paziuresim:D as taj jau saviske aprodzeu meistrams servise..padare apziura pries ziema:D