421

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

tai kad ne geraiausia.bet tai kad veja stumia

422

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Mariau o kas sake kad jis turi dvi merginas:?

423

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Nu va dar praeita savaite galvojau kad viskas gerai tai yra pradedu po biski ji uzmirsineti, galvojau kad vienas vaikinas is klases patiko... bet sian ji pamaciau pabendravom vel. ir supratau kad joks  kitas  vaikinas man nepatinka, o tik jis... ir vel dabar nuo pat ryto kai ji maciau iki siol apie ji galvoju... Dieve tu mano koks tas gyvenimas sunkus:) 

424

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

tada stenkis jo venkti...:)

425

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

nu as va praeita savaite galvojau oi reikia dabar nebuti ten kur jis buna ir man tas sprendimas ne buvo jau toks skaudus, bet pirmadieni kai vaziavoau i mokykla tai mano sprendimas pasikeite....:)ispradziu mes netgi nesikalbejome vienas su kitu netgi nezinau kodel(si pirmadieni)...taip budavo daznai kad mes nesikalbedavome, bet priezastes tai nebuvo...  o poto(pirmadieni) po kaikurio laiko jis pradejo sneketi ir buvo taip faina kad visas skausmas ir laiko skaiciojamas kada as ji vel pamatysiu gryzo:)

426

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Evelina, čia jokia ne meilė, čia tiesiog kvailas užsiparinimas.. Negali paleist minties iš galvos ir tiek.

427

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Rolandas, 21 parašė:

Evelina, čia jokia ne meilė, čia tiesiog kvailas užsiparinimas.. Negali paleist minties iš galvos ir tiek.

bet kodel tas uzsispirimas jau 7menesius tesesi?:(

428

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

ce neuzsispyrimas, kovok evelina! nenuleisk ranku!

429

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

>>bet kodel tas uzsispirimas jau 7menesius tesesi?

Galbūt todėl kad nenori jo paleist, nenori nustot apie jį galvot.
smile

>>ce neuzsispyrimas, kovok evelina! nenuleisk ranku!

Va tokie popsovų romantinių komedijų prisižiūrėję veikėjai tikrai nemažai problemų gali sukelti sau ir kitiems, nerekomenduoju klausyti tokių patarimų.. Meilė tikrai nėra kažkas dėl ko reikia KOVOT, ji ateina su TAIKA. Jei tikrai myli žmogų - paleisk jį, jei jis tau skirtas jis pas tave ateis. O jei negali jo paleisti, tuomet tai ne meilė o noras jį TURĖTI.

430

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

As jau bandziau ji paleisti ir norejau save itkinti kad pas mane nieko nepavyks ir t.t. bet kazkodel neiseidavo, pora kartu galvojau kad pradedu ji uzmirsinet, bet buvau neteisi....

431

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

>>pora kartu galvojau kad pradedu ji uzmirsinet

Tai vat būtent - kaip tu gali užmiršti apie ką nors GALVODAMA kad tu tai užmiršti? smile
Ir ko tu tikiesi? Lauki kol jis išsiskirs su savo drauge ir puls ant tavęs?
Toks "isimylėjimas" gali būti blogio šaknys tavyje, nes gali privesti prie džiūgavimo tuomet, kai jis su savo mergina susipyksta ir t.t. Tai purvini jausmai ir jų reikia saugotis, ypač kol esi tokia jauna ir dar per daug "neapsikrėtusi" bloga energija, kurios pasaulis pilnas. Kuo greičiau išmoksi tokius dalykus atblokuoti, tuo greičiau surasi kelią i laimę.

432

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Toks "isimylėjimas" gali būti blogio šaknys tavyje, nes gali privesti prie džiūgavimo tuomet, kai jis su savo mergina susipyksta ir t.t. Tai purvini jausmai ir jų reikia saugotis, ypač kol esi tokia jauna ir dar per daug "neapsikrėtusi" bloga energija, kurios pasaulis pilnas. Kuo greičiau išmoksi tokius dalykus atblokuoti, tuo greičiau surasi kelią i laimę.

vau, kokie grazus zodziai ir kiek daug pasako

433

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

neprasimetinek pupi,grisk, kovok del jo.as taip savo meile iskovojau.tu neisivaizduoji kiek as prakaitro isliejau,bet ne veltui.dabar mes kartru valgome saldainius ir tt...

434

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Aurelijus, 27 parašė:

neprasimetinek pupi,grisk, kovok del jo.as taip savo meile iskovojau.tu neisivaizduoji kiek as prakaitro isliejau,bet ne veltui.dabar mes kartru valgome saldainius ir tt...

Tu cia jokauji ar kaip?:?