21

Re: geriausias baras/kavine ?

All stars tongue

22

Re: geriausias baras/kavine ?

o gal is jusu kas nors buvo bare"SETAS", as apie ji kazka girdejau, bet neperdaugiausiai, butu idomu isgirst ka nors...

23

Re: geriausias baras/kavine ?

kiemelis va ten tai cool:DDD

24

Re: geriausias baras/kavine ?

setas nieo ten gero nu aisq cia tik mano nuomone
smile

25

Re: geriausias baras/kavine ?

Aistė, 18 parašė:

prie ko čia tie isgėrimai... ? ;/ argi tai svarbiausia? neįmanoma linksmintis be to? kalbant apie vilnių, neseniai atradau vieną vietelę.. picerija geltonasis submarinas smile neseniai atsidARius.. lb jauki, o randasi prie baldu rojaus:) antrame aukste melsvas apsvietimas.. labai jauku smile ir tinka didelemis kompanijomis, tik aisku reiktu rezervuotis:) be to, ten tikrai nebrangu:)) pvz kiss sidras pilstomas kainuoja jeigu neklystu 3Lt.. ar 3.50... kai kitur 4.50-5Lt:) cia tik toks pastebejimas:)

tau gal daina patinka yelow submarine yra tokia paklausyk jeigu negirdejai

26

Re: geriausias baras/kavine ?

Bella Italia Kaune
Pas Paolo irgi nieko bet cia tas pats tik geriau..Picos Kaune skaniausios, o vos ne pigiausios..Vid 10Lt o maza 7Lt..

27

Re: geriausias baras/kavine ?

Tomas, 26 parašė:

Bella Italia Kaune
Pas Paolo irgi nieko bet cia tas pats tik geriau..Picos Kaune skaniausios, o vos ne pigiausios..Vid 10Lt o maza 7Lt..


O visai salia yra Bella Toscana, kur ruosia SKANIAUSIA KAVA LIETUVOJE. taip, taip, tai tikra tiesa. paragukit kavos ten ir suprasit kad visur kitur ruosia myzala

28

Re: geriausias baras/kavine ?

Nzn kava mano manymu moteriskas gerimas, todel as jos negeriu..:)

29

Re: geriausias baras/kavine ?

o tu viska dalini i moteriska arba vyriska?

30

Re: geriausias baras/kavine ?

Siaip dalinu kaika..Nu pvz stanikas vyrui irgi netinka.:)

31

Re: geriausias baras/kavine ?

man labai pradejo patikti vilniuje domus galerijoj isikurus pomodoro, labai jauku ir neblogas aptarnavimas ir maistas skanus wink su daugais galima smagiai pasisedet, dar gera viecike yra paparacai smile

32

Re: geriausias baras/kavine ?

ciliakas zirmunu rimi..:) uoj kiek ten visko buvo..:DDDD arba katpedele,ten karstas vynas skanus:p siap mambo prie balto tilto labai faina,smagu,jauku,tik kad muzika nekokia..:)

33

Re: geriausias baras/kavine ?

na man tai labaiusiai patinka Katpedele antakalnyje prie IKI parduotuves. ten neblogas maistas jauku jauciuosi kaip namuose:)

34

Re: geriausias baras/kavine ?

beje na man dar labai patinka bistro baras (Lukiskiu g. 5). ten renkasi mano specialybes kolegos architektai projektuotojai Geodezininkai na ir adr ten galima isvysti visokiu televizinos zvaigzdziu. P.S. Labai skanus ten lietuviski karbonadai:)ir grazios barmenes:)vertos "arbatos"

35

Re: geriausias baras/kavine ?

siauliuose tai geriausia mega

36

Re: geriausias baras/kavine ?

skuode gintagne tik neskykit kad senas kinas jega fee nudusti gali ir maistas nezmoniskas

37

Re: geriausias baras/kavine ?

Pavalgyt-Katpedele! Pazaisti Poola-Pool House Zirmunai! Paplepet su draugem-Laimos smukle ir Zirmunkose!

38

Re: geriausias baras/kavine ?

ZaZa big_smile geriausia kavine eit su draugais pasisedet tongue)

39

Re: geriausias baras/kavine ?

Sia vasara su drauge buvau uzklydus i PAPARACIUS man visai patiko!!!

40

Re: geriausias baras/kavine ?

mhm, paparaciai liux viecike wink