41

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

nori sulieknet? geriausias budas be jokiu dietu: 1. valgant namie, isidek tik viena lekste, ir nedakraudinek salotu, bulviu koses ar pan..kaip kavinej. taip suvalgysi maziau, bet vis tiek busi soti. 2. valgyk letai, neskubedama, taip greiciau pajusi sotuma, ir velgi suvalgysi maziau. 3. daugiau judek. vaiksciok, dziaukis pavasariu, vazinek dviraciu wink

42

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Mano storejimo paslaptis-tinginyste,miegojimas pietu miego pavalgius:) internetas,telikas...kartais is to nieko neveikimo jau net nepastebi,kaip kanors kramtyt pradedi.. nu ir kas,kad rytais valanda sporto klube paprakaituoju ir sudeginu apie 600 kaloriju,jei grizus per diena suvalgau daugiau nei 2000kaloriju turincio maisto...vat siandiena vel tinginys ilindes yra...gal yra kokiu vaistu nuo tinginiavimo?

43

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

manau ,kad ne vienai moteriai nereiketu mesti svorio!!!
nes nesvarbu kaip atrodai tave myli uz tai ,kad esi zavus savo vidumi!!!! as pati uzsiemineju sportu kartais noriu nenoriu metu svori nors jo beveik neturiu!!,bet ka padarysi jiai reikia !!
bet uz tat man ir su sirdim negerai nes tas nevalgymas sporto dadejimas sodina sirdi juk maistas pagrindinis,pragyvenimo saltinis!!!

44

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

apkunios merginos dziaukites kad jus bent gatvei pastebi! big_smile as tai noreciau priaugt svorio bet nei per viena gala nelenda!

45

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Živilė, 14 parašė:

anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?
ar tai padaro gyvenimą geresnį?
ką manote jūs?
gal buvote su tais dalykais susidūrę? big_smile


puola stacia galva i tas dietas neapskaiciavusios pasekmiu tai taip ir gaunasi reikia laikytis sveiko gyvenimo budo,truputis sporto aktyvaus gyvenimo tai ir nereiks tu dietu ligotu vaikytis...

46

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Mhm... Ne prisikisht pilna pilva ir zhiuret tv, o normaliai pavalgyt ir aktyviai praleist laika...

47

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Ale valgykit viska ka tik megstat, tik nedidelem porcijom.. tada ir lieknesit ir nesikankinsit.. nu aisku butu gerai jai ir namie nesedetumet prikibusios prie kompo..:/

48

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

visos tos dietos-shit...
zinoma jei laikaisi normaliai...ten tarkim kaip gydytojas rekomendavo tai gal..
bet jei isvis pradedi badaut...matos vien kaulai ir dar manot kad per stora jum reikia-gydytis...
nu  sorry,bet speju daugelis su manim sutinka..

49

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Žiauru. Nesugebėčiau nei viena liga susirgt, nes maistas man per daug gerai ;DD

50

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Gal galit nusakyt man mielosios merginos anoreksijos pradinius pozymius?

51

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

krinta svoris, nebevalgo, o jei ir valgo - dazniausiai saldumynus, daznai megsta gaminti valgi,irzlios..ir t t. tokiems zmonems reikia padeti kuo anksciau, nes pasekmes tikrai baisios - net psichika sutrinka.. mano kelios pazistamos taip sau gyvenima susigadino...
jauskite saika visame kame.. argi verta susigriauti sau gyvenima del 90/60/90?kuriu niekada taip ir nepasieksi savo galveleje, nes susirgus visada atrodys, kad esi per stora..

52

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

na seip labai nemegstu tu dietu! niekada ju nesilaikiau ir tikiuosi kad neteks smile
nors ir labai jauciu kai koki kilograma uzsiauginu, siek tiek pasinervinu, kelias dienas padarau mankstele ir viskas stoja i senas vezes big_smile
nemanau, kad reikia save badu marinti, tiesiog reikia pasportuoti smile

53

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

dietų laikytis nereikia, reikia keist mitybos įpročius smile

54

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Dalius, 24 parašė:

Gal galit nusakyt man mielosios merginos anoreksijos pradinius pozymius?

Anoreksijos požymiai

1. Kūno svoris mažiausiai 15 proc. yra mažesnis už normalų. Kūno masė apskaičiuojama pagal kūno masės indekso (KMI) formulę. KMI yra svoris (kg), padalytas iš ūgio (m) kvadratu. 15 proc. mažiau normos atitinka KMI 17,5.
2. Didelė baimė priaugti svorio, nutukti, neatsižvelgiant į dabartinį svorį.
3. Sutrikęs kūno suvokimas (svorio, formos). Net išsekęs dėl bado žmogus jaučiasi nutukęs.
4. Trečdaliui moterų išnyksta menstruacijos.

Bulimijos požymiai

1. Dažni alkio priepuoliai.
2. Po valgymo priepuolių ligoniai stengiasi įvairiomis priemonėmis sumažinti svorį.
3. Per didelio svorio baimė.

55

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

Ernesta, 18 parašė:
Dalius, 24 parašė:

Gal galit nusakyt man mielosios merginos anoreksijos pradinius pozymius?

Anoreksijos požymiai

1. Kūno svoris mažiausiai 15 proc. yra mažesnis už normalų. Kūno masė apskaičiuojama pagal kūno masės indekso (KMI) formulę. KMI yra svoris (kg), padalytas iš ūgio (m) kvadratu. 15 proc. mažiau normos atitinka KMI 17,5.
2. Didelė baimė priaugti svorio, nutukti, neatsižvelgiant į dabartinį svorį.
3. Sutrikęs kūno suvokimas (svorio, formos). Net išsekęs dėl bado žmogus jaučiasi nutukęs.
4. Trečdaliui moterų išnyksta menstruacijos.

Bulimijos požymiai

1. Dažni alkio priepuoliai.
2. Po valgymo priepuolių ligoniai stengiasi įvairiomis priemonėmis sumažinti svorį.
3. Per didelio svorio baimė.

Dekui uz ishsamius paaiskinimus wink Vnz esu anoreksikas bulimikas big_smile is visu septyniu neatitiko tik du hmm

56

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

man pavyzdziui rupi svoris liktais grazu kaj sveri 150kg ir eini per miesta ir visi i tave spokso...tas svoris gadina tavo savijauta ir grozi:Dtu jautiesi nebeseksoli...jau geriau pasportuoti arba dietos pasilaikyti

57

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

na zinok reike dideles valios ir dideliu pastangu nevisi ja turi gal zmogus jaucesi laimingas ir storas budamas smile saki spokso visi o tai kai aina grazi pana nespokso visi ? smile

58

Re: anoreksija bulimija dietos...kam visa tai? argi svarbiausia kūnas? kam save žaloti?

manau, kad visos tos ligos atsiranda iš per didelio noro atrodyti gražiau už kitas... kai gražiai atrodai ir pasitikėjimas savimi atsiranda ir daugiau dėmesio sulauki... Bet pasekmės būna tikrai ne per geriausios...