21

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

palauksim, pamatysim

22

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

I dalis pasirodė nevykus,gal del to jog žiūrėjau namie,tačiau II dalis,tikrai patiko big_smile~ dabar reikia palaukt III dalies, įdomu kokių šiurpuliukų paruošė... smile

23

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

vakar ziurejau Megoj trecia daly, krc filmas tik spejo prasided, o jau viena mergina slabnet pradejo, tai neste ant ranku isnese smile cia aisku nieko juokjngo, bo ir greitoji berods atvaziavo ir t.t.. seip Pirma dalis man buvo pati geriausia.. antra nevykus, trecia gal siek tiek geresne uz antra.  Trecioj daly tikrai ziaurumo netruxta, filmo gale viskas aisku kodel... seip .. jei jau pora daliu matet, tai trecia vertetu paziuret, bo su visa sia trilogija filmas ir baigiasi.. 4 dalies kaip ir nebus smile

24

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

krc, tokius filmus nesveiki kuria...

25

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Man tai tie "Saw" paskutinis šūdo gabalas. Ir nei kiek ten nebaisu. Man atrodo žmonės nebeskiria siaubo nuo šlykštynių. Kam atrodo jog ten gili mintis kažkokia yra, akivaizdu kad nematėt nė vieno iš tikrųjų gilaus filmo.
Pabandykit geriau "The Shining" , "The Others" , "Jacobs Ladder" - va juose yra gili mintis. Velniai griebtų, net Silent Hill filmas žymiai geresnis.

26

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Rolandas, 21 parašė:

Man tai tie "Saw" paskutinis šūdo gabalas. Ir nei kiek ten nebaisu. Man atrodo žmonės nebeskiria siaubo nuo šlykštynių. Kam atrodo jog ten gili mintis kažkokia yra, akivaizdu kad nematėt nė vieno iš tikrųjų gilaus filmo.
Pabandykit geriau "The Shining" , "The Others" , "Jacobs Ladder" - va juose yra gili mintis. Velniai griebtų, net Silent Hill filmas žymiai geresnis.

the shining tikrai vienas geriausiu zanro egzemplioriu, sunku patiket nemacius, bet estetiskas siaubo filmas ir tikrai siaubo, o ne pasislykstejimo. jau vien jacko vaidyba ko verta, jis tokiem vaidmenim sutvertas...

27

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Sauliau, jei Jackas tave irgi veža kaip mane, labai rekomenduoju "The Departed" (Martin Scorcese paskutinis filmas) , ten jis pritrenkiantis. Beje ir kitų aktorių vaidyba aukščiausios klasės (nežinau ka Scorcese padarė su Dicaprio, bet jis ten spindėte spindi).

28

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

na ten kaip ir pcichologinis filmas..bet siaip labai idomu.

29

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

,,saw" ir ,,saw2" pabaigos geros... big_smile xe, dbr lauksim ,,saw3", žiūrėsim, kas ten per fruktas bus... šiaip girdėjau, kad ,,saw3" bus baisiausias iš tų visų dalių, nes jau ne be tas režisierius statė filmą... bet šiaip, tai nėra baisus filmas... big_smile

30

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Saw (DVDRip, XviD, Rus).avi [fl]1728[/fl]
formatas: DivX 
kokybe: DVDRip 
Видео: 576x320; 23.976 fps; 806 kbit/s; XviD 
garsasк: 48kHz; stereo; mp3, 128 kbit/s 
apimtis: 696 Мб 
emule linkas:
ed2k://|file|Pila.(Rus).KAMO.&.ShareReactor.ru.avi|730538914|1F9C904DFE0B1F4CFE1A24C8153CB091|/

31

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

[fl]1729[/fl]
formatas: DivX 
kokybe: DVDRip 
video raiska: 640x352; 23.976 fps; 884 kbit/s; XviD 
garsas: 48kHz; stereo; mp3, 160 kbit/s 
dydis: 699 Мб 
emule linkas:

ed2k://|file|Pila.2.(Rus).25KADR.&.ShareReactor.ru.avi|732979200|F5DEC78BE99707FA0A934AD64A753FAE|/

32

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Labai gerulis filmas big_smile Verta paziureti...

33

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

ziauriai geras filmas, is wisu triju daliu labiausiai patiko 2dalis. na trecia irgi visai nieko :::960

34

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

maciau jau ir trecia dali siurpoka bet geeras

35

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

kas mate trecia?

36

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

jeg filmas!! <3
3 dalis baisiausia ir geriausia mano nuomone ish visu! ;DD

37

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

xe, mačiau kino teatre jau ir trečią dalį.. man patiko.. big_smile bet išvis nebuvo baisus.. ;\\ tik gera pabaiga buvo, kai visi numirė big_smile