61

Re: Asmeninis Stilius

spygliai gal dar kokios vielos ?  arba pvz kodel viniai ne aksesuaras?  isikalk i ranka ir vaisiok bus kaip aksesuaras 

62

Re: Asmeninis Stilius

smile))

63

Re: Asmeninis Stilius

Milena, 13 parašė:

belekaip. svarbiausia suderinti nesuderinamus dalykus,apranga ivairi, ja papildo ivairus aksesuarai (apyrankes,karoliai,spygliai)



kaip spygliai gali buti be viniu, kaip viniai be plaktuko, kaip plaktukas be dirzo, kaip dirzas be specuros, kaip specura be strabasniko? big_smile va taip negerai cia laikas eitri dirbti tongue

64

Re: Asmeninis Stilius

:::741

65

Re: Asmeninis Stilius

a mna daugiau patinka sijonukai...dzinsai na normaliai..bet kazkaip nelabai..na nebent kai salta ka padarysi ejnu su jais o siaip ziema vasara sijonaj bliuskutea arba megztukas ir psio..:)
P.S. tik nepamanykit kad as fyfa smile nes pati ju lbj nemegstu smile

66

Re: Asmeninis Stilius

man tai patinka kai panos sijonus nesioja kaip tikriausei ir daugumai (cia reklama kazkokios laidos maciau kai bahurui nepatinka kada jo pana su sijonu vaiksto nesuprantu kas cia blogo??)

67

Re: Asmeninis Stilius

Mykolas, 19 parašė:

man tai patinka kai panos sijonus nesioja kaip tikriausei ir daugumai (cia reklama kazkokios laidos maciau kai bahurui nepatinka kada jo pana su sijonu vaiksto nesuprantu kas cia blogo??)

niu gi pavydas..:) pana apsimauna mini sijoneli pereina gatve ir visu vaikinu, vyru akys krypsta i kojas..o jis mano kad tik jam priklauso jos kojos..:D kvaila bet visokiu yra..:D pazistu ir tokiu kurie kaip tik dziaugdavos kai panele su mini sijonu jam i paranke isikibus eina..:D tipo "va ziurekit ir pavydekit..ji su manim";D

68

Re: Asmeninis Stilius

na jo pasitaiko pavidziu bet tikrai nemegstu tokiu kur paerdaug pavidus viena toki pazistu tai antiek jo pavydas nervina kad juodai norisi sumalti i miltus :::529:::529

69

Re: Asmeninis Stilius

o tu isivaizduok kaip fajna panelei kuri su tokiu draugauja..:) bet kai visiskai nepavydi irgi blogai..:D

70

Re: Asmeninis Stilius

na panelei nepavydziu nes ji kencia del tokio pavydo bet negali jo palikti nes mili

71

Re: Asmeninis Stilius

niu kad ir kokia meile bebutu manau ja pavydas gali greit uzmusti.. as karta draugavau su tokiu labai pavydziu.. tai kad ir kaip ten mums buvo gerai bet tas jo pavydas uzkniso taip kad nebegalejau kest..

72

Re: Asmeninis Stilius

na nezinau man atrodo kade nebeilgai ju draugiste tesis nes vistik po kiek laiko susipras panike

73

Re: Asmeninis Stilius

niu laikas parodys;)
o dabar i tema..:D rengiuos taip kaip man patogu.. pvz nemegstu aukstakulniu..  ir visada ieskau tokiu rubu kuriu gatvese mazai pamatysi.. nes jei pamatau pana taip pat apsirengusia is karto nupurto:D o tarkim jei jau pasitaike taip kadl abai patiko rubas kuri nesioja jau dauguma tai turiu ji visitiek kazkaip truputi pakeist.. ar tai blizguti prisisiut ar sage kokia ikabint.. siaip tai daznai pati nusimezgu koki megztuka..tada zinau tokio niekas netures..arba  parenovuoju sena ilga sijona..:)

74

Re: Asmeninis Stilius

na as taipat stenguosi pirkti ruba kad niekas tokio neturetu bet visko pasitaiko ir seip nesu megejas perdaug issaukenciai rengtis man  labiausei is batu tai vadinamos krasovkes dzinsiukai koke nors maikute ar dzemperiukas nors dzemperius retokai dabar nesioti pradejau ko nemegstu tai paprastom dienom tupliukus nesioti nes man tai labai nepatogu na bet jai reike tai uzsidedu taipogi kostiuminiu kelniu niekada newirengu o jai to nereikalauja ,na kartais marskinukus uzsidedu bet nepaprastus o su kokiais jaroglifais ar panasei

75

Re: Asmeninis Stilius

free stile smile
bet jus cia neblogai pafloodinot smile

76

Re: Asmeninis Stilius

as neturiu jokio stiliaus tesiog rengiosi kad sau patikciau smile

77

Re: Asmeninis Stilius

na seip taip ir reikia daryti

78

Re: Asmeninis Stilius

Lakuno tipo armijos striuke bomberis kerzai "dockers" kariskos kelnes is plika galva va cia tai styleas :DD

79

Re: Asmeninis Stilius

Man patinka banglai ta prasme stilius bet pati taip nesirengiu O muzika taip RAP HIP-HOP IR ROCK

80

Re: Asmeninis Stilius

svarbiausia kad butu patogu.. seip dzinsai (vasara - plonos kelnes), megztukas (vasara - lengvi marskiniai).. smile o toliau taip patys zinot - priklausomai nuo aplinkybiu.. sportuojant - sortukai, maikutes; oficialiai - kostiumas.. ir t.t., ir panasiai.. smile