41

Re: Romantiskas vakaras

vasara prie ezeriuko prie lauziuko su palapinemis!

42

Re: Romantiskas vakaras

romantikai reikalingi du zmones, kurie viens kita myli ir kuriem nieks be ju neegzistuoja

43

Re: Romantiskas vakaras

Birutele, 21 parašė:

Koks jis Jusu akimis turetu buti, be banalybiu prasom


jura ,kopos ,aplink ne gyvos dvasios,daug zvaigzdiu kurios atsispindi vienas kito akyse.. silpnas plaukus kedenantis ir kuna glostantis vejalis,tyliai neramus juros osimas... dekutis .. visas apdetas silpnai zibanciomis zvakutemis ( su saikiu) .. va taip turi but.. bent man tai patinka

44

Re: Romantiskas vakaras

ramus vakaras prie vandens telkinuko big_smile saulelydis , prietema viska tik apsviece blanki lauzo sviesa big_smile matai jos lauzo nusviesta veiduka zaizaruojances akis big_smile

45

Re: Romantiskas vakaras

romantiskas wakaras? grazioje ramioje aplinkoje silta pawasario dienele ant suoliuko susikibe rankutemis plepa ir pan.....:D

46

Re: Romantiskas vakaras

butu gerai taip kaip sako saulius 24

47

Re: Romantiskas vakaras

bet kokia faina mintis smile smile sitai mergaitei reikia duoti 10 balu su + smile :pp

48

Re: Romantiskas vakaras

Naktis, prieblanda, žvakės, žvaigždės. Kas dabar jas atskirs. Jaučiu nenumaldomą ilgesį. Išdavikė širdis plaka garsiau, nei aš norėčiau. Galvoje sukasi begalė svajonių, troškimų ir norų. Širdį spaudžia neaiškumas, dvejonės ir kančia. Bet aš viską užmirštu, aš atsiduodu vaizduotei, kuri nuskraidina mane arčiau tavęs, nei tu gali įsivaizduoti. Mano sąmonė piešia aiškius ir ryškius vaizdus, mano geismas išsiveržia žodžiais... vilkėjau lengvą, ploną suknelę, pro kurią persišviete mano kūno linijos, palengva ją nuvilkai, maudziausi tavo žvilgsnyje, lėtai priejai prie manęs ir...
Mylėjomes žvakių šviesoje, jauciau kiekvieną virpantį tavo raumenėlį, laukiantį, kol mano godžios, drėgnos lūpos prisilies prie tavo sutvirtėjusio, nekantraujančio kūno. Maciau tavo degančias akis, kai aš su psimėgavimu lieciau, glausciausi visu savo kūnu prie tavęs... Jauciau tavo odos virpuliuką, kai savo krutų speneliais prisiliečiu prie jau sudrėkusio tavo varpos galiuko... Maciau tave svaigstantį, kai lėtai bučiavau tave nuo pat kojų pirštų iki kaklo linkio...Jauciau tavo neįsivaizduojamą jėgą, kai pajutęs orgazmą suspaudei mane savo rankose,girdejau gilią, iš pačios tavo esmės gelmių kylančia aimaną... Aš virpejau, aš degiau, aš svaigau — beprotiškai geidžiu vel,kad apkabintai mane, noriu paskęsti vel tavo glėbyje...

49

Re: Romantiskas vakaras

labai paprasta romantika,net nereikia niekur vaziuoti..dviese priesais zidini namie smile ech kaip pasiilgau tokiu vakaru..

50

Re: Romantiskas vakaras

Romantiska padovanoti dangoo:) Na ne ta, kuris aukstai aukstai, o tiesiog ant luboo priklijuoti svytincioo zvaigzducioo, kurios svyti dar kuri laika po to, kai uzgesini sviesa... Romantiska gauti ar dovanoti gelioo be progos... Romantiska tiesiog pries einant miegoti pasisneketi su mylimuoju apie svarbius dalykus, pasvajoti:) Romantiska laukti griztant jo po darbo su skaniausia vakariene pasaulyje, ledais, sampanu:) Yra daug romantiskoo dalykoo, kuriuos galima sukurti tiesiog is nieko:) Tereikia fantazijos ir spoksojimas i televizorioo gali virsti nuostabiausiu vakaru:) O patarimoo ieskoti nereikia, nes tik tu gali zinoti, kad labiausiai patiks mylimajam ar mylimajai:)

51

Re: Romantiskas vakaras

Natalija, 27 parašė:

labai paprasta romantika,net nereikia niekur vaziuoti..dviese priesais zidini namie smile ech kaip pasiilgau tokiu vakaru..

zidinio neturiu, bet pazadu - bus, tik buk mano:)

52

Re: Romantiskas vakaras

Va va jau prasideda:D

53

Re: Romantiskas vakaras

uzpavydejai?

54

Re: Romantiskas vakaras

cia paskaicius vaikinu aprasymus, tai kad man kas toki duotu

55

Re: Romantiskas vakaras

romantiskas wakaras-kai mergina ir wakina skiria saliu atstumas waikinas seda i lektuwa per kelias walandas atsiduria toj saly kur ir mergina  isnomuoja wienam restorane staliuka nusiuncia zinute merginai kad :gerbejas paliko jums dowanele tokiam ir tokiam restorane: kai mergina nuwyksta y restorana atsiimti dowaneles ir randa dwi uzdegtas zwakes dwi taures sampano butely ir wiena balta roze kuri reiskia dorybe ir skaistybe:::405baltas wokas kuri atidarius randa zinute.....¨´atsisesk atsipalaiduok ir nieko nebegalwok...leisk laikui eiti sawa waga....nes tik su manim tu wisada busi saugi¨¨o kaip baigtusi wakaras....tai jau sawaime aiskus...