21

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

per velai pasakojate man jau 2 metai kaip praejo;)

22

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

auksu miezi trinti :? idomu idomu... ;D

23

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

buvo man bajeris per 18a gimdieni, atvaziavo draugai, pavartojom bisk, ir jau jie ruosiasi isvaziuot, atsisveikinejam, draugas ranka duoda, bet taip bobiskai, minkstai big_smile sakau normaliai duok  tai tas pagalvojo kad susidauzt noriu  zodz rankos bisk kreivai susidure ir pasigirdo trekst big_smile  nykstys prie rieso taip pamelo, istino ziauriai, skauda.. nu vsio galvoju, luzo.. kadangi buvo jau naktis, pagalvojau, kad ryt i poliklinka nuvaziuosiu. pasitepiau fastum geliu, apsivyniojau elastini ir norma. ryte dar i mokykla nuejau. nuvaziuoju po pamoku i poliklinika(dar vaiku tada buvau), sakau man atrodo pirstas luzo. daktare taip "svelniai" pamaige, palankste i visas puses, kad ciut neapsisiusiojau.. nu, sako, gimimo data kokia? pasakiau, tyla. po kiek laiko sako: tai pala, tau gi jau 18! nu taip sakau, vakar suejo. sako: nieko nezinau, vaziuok pas suaugusius, niekuo negaliu padet! tai o sakau, sugipsuot negalit? ne, mum nepriklauso, eik issiregistruok is cia, uzsiregistruok suaugusiu poliklinikoj ir ten tau sugipsuos, as nieko nezinau, man neidomu, eik is cia, zmones laukia! tai blyn sakau, vpadlu apibintuot bent normaliai, kad nejudetu jis ir maziau skaudetu?? o ta: tu jau suaugus, ne mano bedos! zodz.. susnervinau visa, nuvariau tada i lazdynu traumatologini, tai ten ir persviete, ir sugipsavo ir maloniai elgesi, ne taip kaip ten..
moralas: jei bent jau pries valanda jum suejo 18, atsitiko koks nors nelaimingas atsitikimas, o dar esate uzsiregistrave vaiku poliklinikoj, nesivarginkite, ir vaziuokite tiesiai i suaugusiuju poliklinika ar ligonine wink

24

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

tai ziuriu lietuvoje geru chirurgu yra smile bent man jau visokiu nuotikimu jo kabinete buta... kai gulejau ligoneineja ir man silde kakla tai mane pamirso kad sildo:)...arba kai lasaline baiges o aplink visi miega as rekiu visu balsu (kaip pasirodo sesute miegojo)tai kita diena ruputeli nejauciau rankos nes oro pateko ir pamelo ranka

25

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

mano draugei operavo apendicita ir uzkrete krauja....visokios nesamones prasidejo: rankos kojos tinti melynuotipradejo...kai nueidavo pas daktara jis sakydavo:ka cia apsimetineji,ranka specialiai susimusei,kad i mokykla nereiketu eiti....Ir kas ydomiausia,kad paskui drauge pradejo lankytis pas tokia ekstrasense (gargzduose labai gera kazkokia yra) kaip ir issigyde,aisku pinigu paklojo...