101

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

negaliu tau dabar issiust... serveriui kazkas..

102

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

ot visai nu... gal skype tada naudojam ?

103

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

nea nu tai šimkinė kiek pamenu tai yra mokykla ;] o tai reiškias kad 12 klasių wink išskyrus tai kad gimnaziniai skirstymai yra 1 2 3 ir 4 gimzainės klasės, ar ne?

nu taip smile nebent ten muzikos skyriuj kursai skaitos, o jam dominuoja muzika, tai as taip ir maniau smile

104

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

aga, jei susirandi gyvadana smile

105

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

na nemaniau kad cia viskas taip issirutulios:) saunuoliai, kad neprarandat sanso susirast sau zmogu... as va pvz irgi draugavau su vaikinu... 2 metus kartu gyvenom...viskas sukosi aplink vestuves, bet...
o ka dryt jei nlb laiko turi klubams ir party? ka daryt jei gatvej zmones drovus dabar? gal but bijo prieit...nes ju gal but nuomone atrodai per kietai? kas tada? o tada ir lieka draugas internetas, kuriuo bendrauji net tada kai manai, kad nlb turi laiko... as ir UZ tokius portalus... bet... velgi... nevisi jie vienodi... iskokas saunus, bet ar nederetu daryti grieztesnes foto atrankos? ta prasme kad nebutu kaciuku su sparneliais ir t.t susimastykim kolegos....

106

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

ogo hebryte ir pazintis forume atidaret? et... kad man dabar 17 butu...

107

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

as taip pat manau, kad netas yra geras dalykas pazintiem uzmegst smile o mano mama vakar mane apreke, kad cia su banditais ir kvailiais susirasineju, nes cia kitokiu negali but ;D

108

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Gabriele, 22 parašė:

ogo hebryte ir pazintis forume atidaret? et... kad man dabar 17 butu...


kokias pazintis tu cia iziurejai? :?

109

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

DIANA tarp taves ir auris:)

110

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

na mes internetiska jaui senokai pazistami smile

111

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

psio? tema baigta?:(

112

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Geras dalykas.Svarbiausia,kad internetu gali bendrauti draugai toli vienas nuo kito;)

113

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

man tai patinka, nes gali susirast daugiau draugu is ivairiu miestu big_smile wink

114

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

smile

115

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Man taj patinka,, draugu nauju atsiranda, ir siaip fajna susitikt su zmogum su kuriuo seniai susirasinejai,, noris susmatyt ir realiai... Bet geriausia susitikt su tais, kuriu poziuris ir visa kita sutinka su tavuoju,, niu jauti kad saviakas big_smile pasimatymai irg gerai, viena kart nuvilia,, kita kart pateisina labiau nei tikejies tavo lukescius,, big_smile jei jauti kad nerasi bendros kalbos, geriau neit,, laiko gaisimas,, ir tiek

116

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

niu bet buna kad interu ok viskas, o susitinki...pyp...

117

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Na man tai ne,, tokiu, kur nete visks ok labai mazai,,, o tokiu kur susirasai, niu fajna, bet tik tiek, taj daug..:) viena karta pasimokiau, ir daba nebeinu su siaip tik beletik,, kazkaip jau pries susitinkant nujauciau tada, kad bus ne fun,,kad nerasim bendros kalbos, bet buvo jau sutarta, tai... Niu ir neprasoviau,, kaip nete bajeriai nesutapo tajp ir inreal..

118

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Gabriele, 22 parašė:

niu bet buna kad interu ok viskas, o susitinki...pyp...

taip atsitinka tik tada jei zmogus visko apie save nepapasakoja arba tu per daug isranki smile