21

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

:::d09:::d09

22

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Nemanau,kad is pirmo zvilgsnio galima isimyleti.. tau gali atrodyti,kad tu myli ta zmogu,bet is tikruju tai tik buvo susizavejimas.. sakau tai,nes man taip paciai buvo..

23

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

tikrai ne meiles is pirmo zvilgsnio nebuna gali tik stiprei susizaveti. turi zmogu kazkiek pazinoti kad galetum pamilti...

24

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Gali taip nutikti smile

25

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

taip meile yra is 1mo zvlgsn.

26

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

isimylejau is pirmo zvikgsnio dar 4kl.mylejau 10metu,laukiau jo..ir db jau mudu kartu po tiek laiko pagaliau laime atejo

27

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

viena syki kai buvau jaunas ir kvailas (db tik kvailas ) kompiuterineje mados paruotuves antrame aukste pmaciau mergina... is leto mes susipaznome , tada padraugavome bet issiskyreme , nieko nesigailiu nes tai buvo is ties puikus kartu praleistas laikas.
pamilau ja is pirmo zvilgsnio ir tikrai visiems kas dar gali mylet o ne tik susizavet drasiai sakau kad tokia meile yra !!!
p.s. myliu ja vienintele iki siol big_smile

28

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Istiesu gali nes man taip nutiko ir jau vienas be kito gyventi negalim kiekviena vakara kartu bunam ir taip jau tesiasi puse metu

29

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

As tai noriu tiketi, kad meile is pirmo zvilgsnio yra, nes as taip pasijutau pamaciu viena vaikina...
... kai as ji pamaciau, as apsalau, sustingau vietoje, negalejau istarti ne zodzio, per kuna lakste siurpuliukai, o as ziurejau i jo zalias akis ir akinancia jo sypsena... Dabar kikviena diena pries miega pagalvoju apie ji... noreciau, kad dazniau susitiktume, bet mes tokie uzsieme, neatrandame laiko...

30

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

ne negalima...
gal but,nes siame pasaulyje viskas imanoma...
nera atsakymo......:::817