41

Re: Noriu vairuoti

Lina, 19 parašė:

Tai labai saunu,kad tau viskas ciki piki! tai vat taip ir vazineju dar be teisiu! Bet rizika tai aisku didele!

Tai tu durna! Jei neislaikai egzo, reiskia nesugebi tinkamai valdyt masinos, ir tikrai ne be reikalo negauni teises vairuoti! Rado kuo girtis kvailele..

42

Re: Noriu vairuoti

karolina ko ce stugauji....utenoj ji egza laike....tj palygink eismo salygas utenoj ir kaune, arba vylniuje ****. reki ce kaj blondine visiska. as jau 4m kajp prie vairo..puse europos isvazinejes ir taj dar nuvaziuoji y svetima miesta ir ciut gaudaisi kas kur o dar tuos zenklus ziuret...

43

Re: Noriu vairuoti

kiek zmoniu, tiek nuomoniu... kiekvienam savaip... nereikia pykti ant naujoku, patys kazkada tokiais buvot, greit pamirsot matau...  o kas dar laikys, sekmes! prireiks! :::920

44

Re: Noriu vairuoti

Tautvydas, 20 parašė:

jonavoj rizika nuline , jei atmintis neapgauna tai ten yra 5 patrulines kp masinos ir su 3 is ju dar galima labai lengvai susitart big_smile


Tautvi, ka tu cia sneki... Gi Jonavoj gyvenu, cia pastoviai visur gaudo. O penktadieniais, sestadieniais tai isvis siaubas. Ir susitart ne visada taip jau lengva... O jei bandysi tartis, tai tik pasijuoks arba lieps tikrai nemazai bapkiu suplot...

45

Re: Noriu vairuoti

uj vienu zodziu panele kuri cia taip ant manes sauke,kaunas tau ne utena ir kekvienas instruktorius gali imti pinigus,cia ju savigarbos reikalas,bet jie is manes gaus tik spyga,geriau jau is 2karto islaikysiu,nei kisiu pinigus,tu grazuole uzsienyje pavazinetum tada gal ka ir supratum,o man tenka ten pavazineti,tik zinau,kad cia kur bunu vairuotojai faini ir jie prie letesniu vairuotoju prisitaiko ir nekialia isteriju kaip lt!

46

Re: Noriu vairuoti

vienu žodžiu šiandien man prie vairo sėst negalima, nes šiandien man labai blogai ir aš baidausi mašinųųųųųųųųųųųųų............................savo irgi ;D