21

Re: Lupu blizgesiai

avon lupu balzamai kvepianis gan...

22

Re: Lupu blizgesiai

Vaiva, 19 parašė:

noreciau tokio wink


Musu Jonavoje "Uzlietavos" vaistine yra. Ten ji pirkau, bet, kogero, ir kosmetikos parduotuvese tokiu turetu buti( Aisku, kokios "Sarmoj" nebus, nes ten jau brangesne kosmetika). Tik va, pavadinomo nezinau, nes nusitryne..:::809  Zinau tik kad "Deco" firmos:::818

23

Re: Lupu blizgesiai

Vaiva, 18 parašė:

siaip tai vazelinas mano neatsiejamas daiktas be jo tai nezinau kas mano lupoms butu siaip mano lupos siauros ir durnai dazytom atrodau bent jau mano akimis ziurint


Hmm...:? Man neatrodo, kad tavo lupos lb jau siauros. Gi jos normalios:)

24

Re: Lupu blizgesiai

avon labai geras wink

25

Re: Lupu blizgesiai

na pirma as tepuosi koki sweisiai ruzawa lupdazi... o po to deduosi blizgesi,,, graziai atrodo,,, patariu tjp dazyti;)))

26

Re: Lupu blizgesiai

awon yra labai nekokybiskos kosmetikos.... nepatariu..;(

27

Re: Lupu blizgesiai

nuo tu blizgesiu plaukai prie lupu limpa

28

Re: Lupu blizgesiai

as asmeniskai naudoju tik truputi blizganti vazelina...ir lupytes pastorina ir sveika...bet deje lietuvoje ieskojau tokio,bet neradau...kai atsiras ir lietuvoje(o tai turetu but gan greitai) tai butinai pasakysiu...:D..tik negalvokit kad as cia dabar issivaizdinu...na jau ne...:D

29

Re: Lupu blizgesiai

sejp daugelis is lupu blizgesiu kenkia merginu lupoms ... jos pasidaro nebegrazios ... nusasusios... ir pan ... as tj nenaudoju tu blizgesiu nes man jie nepatinka ... yr sejp ... man nera grazu kaj mergina prisidazo tiek kad vos lupas pakelia ... o tokiu yra daug .. yr jos yra vadinamos fyfomis ... big_smile fyfa :::500