21

Re: parduotuves

..ish vis,kajp pastaruoju metu pastebejau sergu pirkimo manija..:/ zodziu,man i parduotuves ejt didziulis nuostolis mamos pinigines..bajsu..:)

22

Re: parduotuves

as kiekviena diena apsilankau kokiame nors prekybcentryje..

23

Re: parduotuves

eidama apsipirkti as tiesiog atsipaluoduoju big_smile pamirstu kas buvo negera nutike big_smile ir siaip shauniai praleidziu laika big_smile

24

Re: parduotuves

Žiemą visai gerai - nešalta viduj big_smile

25

Re: parduotuves

Labai patinka ypac kosmetika pirkti,jei pavargus bunu net pailsiu....

26

Re: parduotuves

o man tai nevisada nes be pinigu paziuri nori to ir nori to o pinigu ner o jei yra pinigai tai nezinai ka geriau nusipirkti tai nenusiperku nieko nueinu i mcdonalds pravalgau visus pinigus taigi butu daug pinigu tai myleciau si reikala smile

27

Re: parduotuves

Evelina, 17 parašė:

o man tai nevisada nes be pinigu paziuri nori to ir nori to o pinigu ner o jei yra pinigai tai nezinai ka geriau nusipirkti tai nenusiperku nieko nueinu i mcdonalds pravalgau visus pinigus taigi butu daug pinigu tai myleciau si reikala smile

Na,bet pravalgai ir nera pinigu,o jei ka nusiperki bent panaudoti kuri laika gali smile

28

Re: parduotuves

kazko nori jai ir neturi pinigu pamatai,jau turi tiksla pataupyti pinigu.pasitaupai nueini gali nusipirkti.viena karta nevaziuoji su autobusu,kita karta nenusiperki sokolado,trecia karta nusiperki ta ka norejai,taip ir sieki ko nori.

29

Re: parduotuves

Vilma, 22 parašė:

Aisq kad patinka, tik kad kartais nusiperku tokiu drabuziu kuriu neuzsidedu nei karto arba viena!!!! taip kad pries pirkdama stengiuosi gerai apgalvoti ir ar man tikrai to reikia!!!! smile

o aš niekaip negaliu atsistebėt tavo, Vilma, įpročiu rėkti forume smile linksmai labai big_smile skiriamasis toks ženklas wink
o jei į temą... mėgstu ir aš po tas parduotuves pašliaužiot, bet manija tai dar netapo smile tik kažin kodėl 99procentai vyrijos taip nekenčia šito laisvalaikio praleidimo būdo? big_smile

30

Re: parduotuves

jeigu man kas nors uzdraustu vaikscioti po parduotuves,tai jau geriau mane nuzudyti...tai viena is mano aistru...tik vieno dalyko nemegstu matuotis to,ko tikrai nenoriu pirkti...kam be reikalo tampyti drabuzius?siaip tiesiog perziuriu,kas naujo,kas grazaus;)taciau dazniausiai ivyksta taip,kad nusiperku pirmoje pasitaikiusioje parduotuveje man graziai atrodanti drabuzi,o kitoje pamatau dar grazesni...

31

Re: parduotuves

as megstu vaiksciot po parduotuves.. megstamiausios tai comet, currys digital ir pcworld big_smile o lt tai elektromarktas big_smile

32

Re: parduotuves

mane tai giliai nervian kai mergos po parduotuves sukas pz ilgai ustrunka... per ta laiak as spetciau apsipirkti sunesioti ir eiti dar karat apsipirkti...niekad as nesuprasiu tu moteru big_smile

33

Re: parduotuves

cia nuo nuotaikos priklauso :? jei gera, gali prabuti daug laiko, bet siaip mane vargina tos parduotuviu lempos.. labai jau vargina :?