41

Re: Issukis vaikinams!

soriuks susipainiojau , su 2 rupesciu neturiu , bet vat 3 tai kaip peilis gerklei ;D;D;D

42

Re: Issukis vaikinams!

Tai ko taip save nuvertini Tautvydai? smile

43

Re: Issukis vaikinams!

na manau randasi dar:)

44

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 parašė:

Tai ko taip save nuvertini Tautvydai? smile


a nenuvertinu o tiesiog ziuriu tiesai i akis smile man labai lengvai tai gaunasi paslept savo charakteriu smile

nesivaikau jokio stiliaus , rengiuosi praktiskai ir gyvenu paprastai , bet ir ieskau zmogaus kuris mane priimtu toki koks esu o neverstu keistis ...

45

Re: Issukis vaikinams!

ei, nera tobulu. turbut pati nesi sventuole, kad palieka ant ledo..

46

Re: Issukis vaikinams!

zinoma liko! vienas.. ir tas pats mano big_smile

47

Re: Issukis vaikinams!

Edita, 23 parašė:

zinoma liko! vienas.. ir tas pats mano big_smile


Tai kad beda tai ta kad as palieku ant ledo,nes jie nera sventuoliai

48

Re: Issukis vaikinams!

pripazistu,esu toks zmogus kuris reikalauja is partnerio to paties ka ir pati darau tai yra noriu kad zmogus myletu mane taip kaip ir as myliu,noriu to pacio supratimo kaip ir mano,bet deja juk tai retai buna kad sutampa norai ir supratimas....Ir tai jau mano problema sad

49

Re: Issukis vaikinams!

smile sorry,norejau cituoti Aleksandra..

50

Re: Issukis vaikinams!

Tikrai yra tokiu vaikinu ir gal net geresniu,nei tavo kriterijai isvardinti! ;D
Patikek pasaku siais laikais jau nera,tenka tenkintis tais kurie jau pasiatiko tavo kelyje!

51

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, 18 parašė:

Sveiki!Esu siek tiek nusivylusi vaikinais.Tad noriu kad jus paneigtumete mano nuomoneir pasakytumete kad dar liko tokiu kurie atitinka siuos kriterijus:
1.Protingi
2.Komunikabilus
3.Savaime suprantama, ir simpatiski
4.Geri kaip zmones(saziningi,atsakingi ir t.t.)
5.Visapusikai istikimi
6.Puikiai sutaria su savo motinom
Na manau uztenka,lb prasau jei yra tokiu,prasau atsiliepti ir paneigti mano nuomone kad tokiu nera.


<<<<<<<<<<<<<Miela panele!
Turiu tave labai labai pradziuginti ir tuo tarpu nuvilti.Pradziuginti tai kad tukstancio penkiu simtu kilobetru visdelto teoriskai egzistuoja toks vaikinas :::920
Bet tokie tobuli negimsta o tampa kas sekunte ir jau uz kimirkos graibstomi nuo "parduotuves lentynu" i vyrus paciu moteru nes tokiu devicitas.:::034.Taigi jei sekme uzklups tave tai gali tiketis tik turi buti laiku ir vietoi:::034