21

Re: masturbacija

kam reikia, tegu masturbuojasi :-)

22

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:

kam reikia, tegu masturbuojasi :-)


Pati nebandzius? smile

23

Re: masturbacija

vat jo merginom vertetu masturbuotis ;]

24

Re: masturbacija

Linas, 18 parašė:
Diana, 17 parašė:

kam reikia, tegu masturbuojasi :-)


Pati nebandzius? smile


bandžius ar ne bandžius, koks skirtumas? :-)
>>> Arūnai, o kodėl merginom vertėtų tai daryt? smile

25

Re: masturbacija

nes tada santykiaujant su berniukais merginom didesni sansai patirt orgazma(nes zino kas ir kaip jom patinka ir nuo jo pasiekia ji)

26

Re: masturbacija

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

27

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

Ka Tu kalbi:::041 reiks mano broliukui apie tai pasakyt:::034

28

Re: masturbacija

Fiodoras, 24 parašė:
Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

Ka Tu kalbi:::041 reiks mano broliukui apie tai pasakyt:::034


reiškiu savo nuomone, ką dar :? o prie ko čia tavo broliukas, kokia nauda jam iš mano žodžių? big_smile

29

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

nesamone. cia taspats kaip pvz mokantis vaziuot su masina.mokais su sena vos krutancia,tai nereiskia kad veliau nenroesi naujos.
taspats su sexu.visad fainiau dviese nei vienam. ir nera tikrai blogai zinot kaip tau patinka vaziuot.
is cia ir bedos kad merginos frigidiskos,nepatiria orgazmo,bijo nuoga pasirodyt ar dar kokiu nesamoniu susimasto.
reikia uztai masturbuotis ir viskas bus gerai ;]

30

Re: masturbacija

Arunas, 21 parašė:
Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

nesamone. cia taspats kaip pvz mokantis vaziuot su masina.mokais su sena vos krutancia,tai nereiskia kad veliau nenroesi naujos.
taspats su sexu.visad fainiau dviese nei vienam. ir nera tikrai blogai zinot kaip tau patinka vaziuot.
is cia ir bedos kad merginos frigidiskos,nepatiria orgazmo,bijo nuoga pasirodyt ar dar kokiu nesamoniu susimasto.
reikia uztai masturbuotis ir viskas bus gerai ;]


žinoma, kad dviese fainiau smile bet tai gali įtakoti ir kiti dalykai, nebūtinai pats seksas smile tarkim myli žmogų, tai tikrai neatsisakysi su juo pasimylėt smile galbūt mergina turėtų save pažint anksčiau, o po to jau derintis su partneriu ir žiūrėt kas abiem patinka. jei mergina žinos ko nori ir nesakys vaikinui, tai jau labai negerai :V

31

Re: masturbacija

nieko Dianuk as siuo klausimu ir nesakysiu nes Tomukas sake kad nesiginciociau :::003 nes kaip zirnis i siena beryi va ...:::034

32

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

jau geriau tada pačiai pasitenkint kaip reikiant, negu galvot, kad tai, ką gauni iš vaikino, yra optimalus variantas...

33

Re: masturbacija

Martyna, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

bet gi iš kitos pusės galima priprast prie to, o vaikinas gali nebesugebėt taip patenkint merginos kaip ji tai gali pati pasidaryt smile

jau geriau tada pačiai pasitenkint kaip reikiant, negu galvot, kad tai, ką gauni iš vaikino, yra optimalus variantas...


o aš manau, kad geriau abiem kartu su vaikinu ieškot geresnių variantų smile aišku, jei vaikinas ne vienadienis :-)

34

Re: masturbacija

arba galima abiem masturbuotis,dul***tis ir gyvent pilnaverti gyvenima ;]

35

Re: masturbacija

žinoma smile gi galima įjungt tą masturbaciją ir į abipusius lovos žaidimus smile

36

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:

o aš manau, kad geriau abiem kartu su vaikinu ieškot geresnių variantų smile aišku, jei vaikinas ne vienadienis :-)


aha, o jei nėra to vaikino? smile

37

Re: masturbacija

Martyna, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

o aš manau, kad geriau abiem kartu su vaikinu ieškot geresnių variantų smile aišku, jei vaikinas ne vienadienis :-)


aha, o jei nėra to vaikino? smile


kaip jau ansčiau sakiau, kam reikia, tegu masturbuojas smile aš taip pat pripažįstu, kad tai geriau, nei su belekokiu smile

38

Re: masturbacija

diana ar jus masturbuojates?
atsiverkime big_smile

39

Re: masturbacija

Diana, 17 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

o aš manau, kad geriau abiem kartu su vaikinu ieškot geresnių variantų smile aišku, jei vaikinas ne vienadienis :-)


aha, o jei nėra to vaikino? smile


kaip jau ansčiau sakiau, kam reikia, tegu masturbuojas smile aš taip pat pripažįstu, kad tai geriau, nei su belekokiu smile

Diana, bet vaikinas mylimas visdelto geriau:::003

40

Re: masturbacija

Arunas, 21 parašė:

diana ar jus masturbuojates?
atsiverkime big_smile


o kodėl jums tai rūpi big_smile
Fiodorai, mylimas vaikinas tai pats geriausias variantas iš visų :::035 tik pats pagalvok ar visada gali su mylimu vaikinu mylėtis...