21

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Ale tu velnias jei galėčiau atsukt laiką........hm.......tai bent jau šiandien pasinaudočiau ta galimybę...ir........nepramiegočiau į darbą ;D

22

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Linas, 19 пишет:
Rita, 22 пишет:

bandyciau pakeisti save...

na keisti gali ir nesukus laiko wink
> o siaip zmogus tik del saves keiciasi ne del kitu.
> o kas tavyje tau neaptikinka ?

paprasciausei per dauk gyvenime kenciu del kitu, nes visi yra svarbus aplink mane, bet as pati sau
esu paskutineje vietoje. taigi noreciau pasikeisti, bet kazkudel nesugebu...

23

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Rita, 22 пишет:
Linas, 19 пишет:
Rita, 22 пишет:

bandyciau pakeisti save...

na keisti gali ir nesukus laiko wink
> o siaip zmogus tik del saves keiciasi ne del kitu.
> o kas tavyje tau neaptikinka ?

paprasciausei per dauk gyvenime kenciu del kitu, nes visi yra svarbus aplink mane, bet as pati sau
esu paskutineje vietoje. taigi noreciau pasikeisti, bet kazkudel nesugebu...

tai tau tik reikia ismokti gyventi del sves o ne tik del kitu wink

24

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

tai kad nepavyksta... sad

25

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Rita, 22 пишет:

tai kad nepavyksta... sad

> na jei i dusia prikakoja tada atsitiesk wink ir gyvenk sau ir priprask duoti tiek kiek pati gauna tada bus harmonija wink

26

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Linas, 19 пишет:
Rita, 22 пишет:

tai kad nepavyksta... sad

> na jei i dusia prikakoja tada atsitiesk wink ir gyvenk sau ir priprask duoti tiek kiek pati gauna tada bus harmonija wink


jap... jau sulaukiau harmonijos... smile

27

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Maištaučiau,nors dėl to ir tektų kentėti...

28

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Manyčiau laiko atsukimas nieko nepakeistų.  Pridarytumėm tų pačių kvailysčių, dėl kurių norisi tą laiką sukt.  Juk papultumėm į tą pačią situaciją ir galvotumėm taip pat kaip tada.  Tai kam tada sukinėt?

29

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Julija, 20 пишет:
Evelina, 17 пишет:
Ingrida, 18 пишет:
Evelina, 17 пишет:

kai man blogai buna del konors del kazko tai nuolat galvoju jeigu tik galeciau atsukti laika atgal
ar jeigu buna kazkas labai faino tai irgi apie tai galvoju.
r dabar noreciau gryzti atgal wink

manaia, jeigu kazka pakeistum butu geriau? wink

tai kas patiko...tai noreciau dar karteli ta malonuma pajusti...
o kas  blogai butu tai bandiciau pakeisti...o ar pavyktu ar ne tai nezinau


Lygiai tas pats man:) Noreciau, kad graziosios, gerosios akimirkos vel pasikartotu:::818 Ir taipogi noreciau pakeisti tai, kas buvo ne taip padaryta. Daznai pagalvoju:"bliam, reikejo man tada va taip pasielgti". Na, bet ka jau padarysi...Laiko atgal atsukt neimanoma:::734

atsukt tai negalima...bet pasvajoti tai galima:)

30

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

nieko nekeisciau,nes jeigu jau taip pasielgiau,vadinasi tada man taip atrode geriausia.klaidu irgi netaisyciau,kam to reikia?zinau,kad aplinkiniai mane myli tokia,kokia esu,o ne tokia,kokia galbut noreciau buti.

31

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

as noreciau ka ka pakeisti, bet jei taip padaryciau nebuciau tokia kokia dabar esu smile

32

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Dovilė, 21 пишет:

as noreciau ka ka pakeisti, bet jei taip padaryciau nebuciau tokia kokia dabar esu smile


> zmogaus prinipai ir isitikinimai turi keistis jei nesikeicia tada jis nenormaliai gyvena.. ir jo nevertins aplinkiniai

33

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

jeigu leistu taip padaryti..... kodel gi ne.. aisku atsuksciau iki 18metuku ar dar zemyn.... tik aisku tai butu tuomet kai man sukaks bent jau 60m (norisi ir telimesniu rezultatu pajausti). smile
aciu....as sutinku.. padarykite taip smile

34

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

jeigu butu galimybe laika atsukti atgal, tai daug ka keisciau, netgi labai...iki siol smalsu kaip gyvenimas butu susikolestes jei buciau pasielgusi tam tikrose situacijose kitaip...

35

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

JO jei leistumet pasukti laika atgal butu smagu:) tik vat kaip pakeisti kazka kad mastymas ishliktu tox kaip ishsivyuste dbr o kazkas konkretaus butu pakeista? nes pakeitus maza smulkmena gali kazkas pasikeisti nepataisomai:) nes cia tox dalykas kas butu jeigu butu:)

36

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

patiko man filmas "drugio efektas", ten geriausias pavyzdys, kad siek tiek kitaip pasielgus vienoj situacijos, gali is esmes keistis gyvenimas smile