61

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

smile o jei rpoto klausant laimes ner?

62

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Saulius, 24 parašė:
Evelina, 17 parašė:

daug zmoniu atrodo gyvenime grazesni neigu fotkeje
o kaikurie atrodo fotkese grazesni neigu gyvenime
o kodel video ne pasinaudoji?


niu tas tai taip nuotraukelese zmogucei atrodo vienaip o kai susitinki visai kitaip big_smile niu aiskum kaskoks panasumas yra bet kartais ir net neatpazysti big_smile

nu aisq jei neticia kazkieno fotke istatei tai nieko ne padarysi big_smile

63

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aistė, 18 parašė:

Vaikinams svarbi isvaizda... Jei panele protinga, bet netraukia kaip mergina, tai..  Imkim tavo atveji Tau ji patinka kaip pasnekove, bet netraukia isvaizda. Retai kada vaikinas susizavi merginos vidumi kai ji netraukia merginos isvaizda.   O tu pagalvojai, kad galbut jeigu susimatytumete tikroveje ji atrodytu zavingesne?:) o jei ne - liksit gi draugais.. nebutinai jau ten turi kazkas iseiti.  Kai kurie zmoguciai nuotraukytese nelabai kaip gaunasi, o tikroveje spinduliuoja zavesiu ir atrodo patrauklesni.. Man taip ne karta yra buve.. :::420 O siaip speju,kad kai pamatei jos nuotraukyte, tai ir bendravimas kazkiek kitoks tapo is tavo puses, ar ne..?

nu zinok pazystu viena tokia LEDINE panele.. bet ji yra ant tiek kiaura ,kad tas visas jos grozis nublnsta iki nolio smile

64

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

tas  kas  tau  arciau  prie  sirdies!!!!!!.........:):):)bet  ....ha  ha

65

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

va as ti nezinau manau bendravima nes nuo manes visos panos pabega kai tik pradedu kalbet gerai dabar bent viena supranta mane. Gal cia problema kad mano harakteris biaurus hmm

66

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandras, 21 parašė:

Susiduriau su gana idomia ir aktualia problema. Susipazinau irc su faina panele, puikiai randam bendra kalba, viena vakara skype prasnekejom iki 4 ryto smile na viskas kaip ir turi but, tik.. man nepatinka jos isvaizda.. ilgai ziurejau nuotraukas ir bandziau pamatyt bent ka nors kas man patiktu, bet taip nera.. kol kas viskas tik virtualiam lygyje, bet problema jau yra. pamastymai ?

Manau turetu buti ir tas ir tas. Bendra kalba labai svarbu, kur kas svarbiau uz isvaizda, bet ir isvaizda bent kaziek turetu buti patraukli. Patarciau susitikti su ja, tuomet geriau galesi susidaryti nuomone nes nuotraukos dazniausiai nieko gero. Jei ir tuomet nepatiks, patarciau likti gerais draugais nes daugiau nieko turbut ir neiseis.

67

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

svarbūs abu dalykai. Kas rinktus labai protinga bet neisvaizdu ir kas labai grazu bet buka?

68

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Nu siaip man iki siol pasitaikidavo grazus ir mokantis bendrauti...tikiuosi taip ir toliau bus...

69

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

sitai temai jau senu seniausiai senaties terminas suejes big_smile dabar galit abstrakciai kalbet ta tema, bo mano atvejis jau seniausiai issisprende ;] aciu uz pamastymus, beje smile

70

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Evelina, 17 parašė:

Nu siaip man iki siol pasitaikidavo grazus ir mokantis bendrauti...tikiuosi taip ir toliau bus...

Evelina, tu turbut po laiminga zvaigzde gimus, arba ten vokietijoj kitoks mentalitetas ;]

71

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandras, 22 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Nu siaip man iki siol pasitaikidavo grazus ir mokantis bendrauti...tikiuosi taip ir toliau bus...

Evelina, tu turbut po laiminga zvaigzde gimus, arba ten vokietijoj kitoks mentalitetas ;]

kas zino gali ir taip buti...arba tiesiog bendrauju tik su teisingais zmonem:D

72

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

as tai galvoju kad ir isvaizda ir vidus turi buti fainas