81

Re: Merginos už vairo

kelyje ir man neteko, o siaip tai ratus keites n kartu esu, is zieminiu i vasarinius ir pan smile

82

Re: Merginos už vairo

Tomas, 26 parašė:
Sav, 17 parašė:

pradėsi vairuot, išmoksi ir tepalus pasikeist ir visa kita. o šiaip ir įdomu, ir reikia.

Jo ismoxi viska..Ir sisioti atsistojus ismoxi irgi..:D

jau nereikia taip žiauriai. ;] neužteks jėgų merginai visą amžių vyrus vaikytis, kad jai automobilų sutvarkytų.

83

Re: Merginos už vairo

merginos uz vairo mirtis uz kampo:)

84

Re: Merginos už vairo

Anglijoje shtrafavo moteri, kuri uz vairo norejo akys padazhyti smile)

85

Re: Merginos už vairo

Moteriškas turistinis automobilių ralis Kačerginėje.

Paskelbta 03-11 23:33, komentarų: 19, autorius Vytelis_M   

Kauno M.Šalčiaus sporto klubas keliautojo Mato Šalčiaus (1890-1940) dukrą Ramintą Šalčiūtę-Savickienę su 80-uoju gimtadieniu pasveikins varžybomis – moterišku turistiniu automobilių raliu. Kartu norima pažymėti praėjusią šventę Kovo 8-ąją.
Toks ralis vyks šeštadienį (kovo 18 d.) Kačerginės apylinkių (Kauno r.) keliais su startu ir finišu "Nemuno žiede".
Ralyje dalyvauja automobilių ekipažai, sudaryti iš:
• vyro ir moters;
• dviejų moterų.
Dalyvių registracija nuo 9:00 iki 10:30 val.,
startas 11:30 val., trasos ilgis nesiekia 50 km.
Papildomos rungtys:
5 slalomai, 2 pakilimai į kalną ir KET egzaminas-viktorina. Papildomose rungtyse vairuoja bet kuris ekipažo narys.
Automobiliai ir jų padangos turi atitikti žiemos sezonui taikomus KET reikalavimus. Saugos lankai ir šalmai neprivalomi.

Ralio nuostatai yra http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/530887.241.2-=(761902021 



86

Re: Merginos už vairo

paaiskinkit viena dalyka smile kodel uz paciu kruciausiu masinu vairo arba dideliu dzipu, sedi mazos topines blondines ? smile kai uz smirdinciu senu golfu jauni vyrukai.. is kur pinigeliai ?

87

Re: Merginos už vairo

nieko nera blogiau uz vaikina vairuojanti kaip boba...
man vairavimas didelis malonumas..ne tik susisiekimo priemone..lb nervina bernai su is ankstine savo nuomone apie vairuojancias panas..juk kad viena tokia vepla(nepabijokim to zodzio smile ) pazista tei dar nereiskia kad ir visos kitos tokios..;)

88

Re: Merginos už vairo

Gintas, 20 parašė:

merginos uz vairo mirtis uz kampo:)


NESUTINKU!!!
AISQ,KAI KURIOS TAIP,BET TIKRAI TIKRAI NE VISOS!!:) jo,merginos kartais ir kvailesnes buna,ir leciau susigaudo,taciau 100% galiu patvirtint,kad jos vairuoja zymiai ZYMIAI atsargiau ir saugiau!vaikinam svarbu parodyt savo vairavimo sugebejimus,dugna pavaryt,bet lygiai taip pat daznai tox maivymasis baigiasi avarijom..tai kam uz vairo bunant ta mirtis?....

89

Re: Merginos už vairo

nu cia turbut esme ne tame, kad viena vepla pazista ir susidaro tokia nuomone, o atvirksciai, pazistu viena ar kelias gerai vairuojancias panas, o visos kitos kurias maciau, veplos... siandien maciau Porsche Cayenne S, toks stiliovas dzipas.. uz vairo blondine sedejo.. smile

90

Re: Merginos už vairo

prie ko cia masinu nuliovumas ir mergaites uz vairo. Daznai mergaitems tevai daugiau pinigu skirai, o sunu vercia paciam uzsidirbti. O kai patsanai juokingai su mersais laksto tai cia normalu? wink Pazystu tiek merginu tiek vaikinu kurie ir patys uzsidirba naujam automobiliu ir kuriems tetukai duoda. Kazkokio desningumo neatrandu.  Del zioplu vairuotoju juk tiek vyru tiek moteru yra. Jos tik atsargesnes uz mus. O daug rekiantiems rekomenduociau pastreetracint su keliom mergaitem - gautumet i kaulus net nespeje sumirkset. smile Viskas juk nuo zmogaus priklauso. Vieniems tai rupi kitiems ne. Cia tas pats kas sakyti kad visi vaikinai nemoka sokti, o visos merginos soka gerai. Jeigu zmogus daug praktikuojasi ir jam tai rupi - visad darba atliks tiksliau ir geriau nei esanciam priesingoje kategorijoje

91

Re: Merginos už vairo

tai del tu teveliu pinigeliu, panos draguose todel ir turi geresnes masinas big_smile juk drage turbut nelabai daug reiskia reakcija, begiai ir panasus dalykai, pries masinos galia ? ar ne ?
gal to desiningumo ir nera, bet labai krenta i akis.. prie geru masinu vairo, dazniausiai sedi verslininko tipo vyrai ir topines blondines, zinau as budu kodel jos tokiom masinom vazineja, bet galvojau gal isgirsiu ko negirdejes smile

92

Re: Merginos už vairo

zinai tai ka tu kalbi vadinama pavydu wink O dragas tai ne street raceas. Ir nedaug mergaiciu turi tiek mazai proto kad gadintu masinas "draguose".

93

Re: Merginos už vairo

tegul vairuoja (Viliau kuo as tave nervuoju ??? )

94

Re: Merginos už vairo

baninkit tą vaidotą, jau nervinti pradėjo

95

Re: Merginos už vairo

tu irgi gal but negeresnis

96

Re: Merginos už vairo

moteris uz vairo mirtis uz kampo smile o rimciau tai kalbant tai yra ir moteru geru vairuotju bet yra ir...per moteris esu pora avariju turejes nors ir ne pats vairuoju

97

Re: Merginos už vairo

na ka, ir as noriu pasisakyti smile
kol kas labai neblogai man sekas vairuoti, ivykiu dar jokiu neapturejau big_smile pfu pfu pfu kaip sakoma:)
o siaip vairuoti labai patinka, jauciu malonuma kai sedziu pati uz vairo:) apie technine puse tai nelabai ten ka gal ir nusimanau:D 
o siaip vaikinu ir vyru piziuris i vairuojancias moteris ir merginas irgi sakyciau ne vienareiksmiskas:) kai kurie pamate,kad uz vairo panele,nusijuokia,o jau ne duok tu dieve,dar sankryzoj uzgestu;D
o man tai kazkaip neteko susidurti su neigiama reakcija.siaip labai maloniai man kol kas sekas kelyje bendrauti su vairuotojais,jei kur jau reik visad leidzia pravazuoti,nusisypso:)va net siandien taip buvo:Dstovejau ten vienoj sankryzoj tokia uzsisvajojus is tikruju truputi, tai toks vaikinukas taip mielai mirktelejo man ir lempom ir akytem praleido,susimirksejom:D
bet siaip tai buna zioplu ir moteru ir vyru vairuotoju.tik manau,kad moterys gal labiau issiblaske,o vyrai naglesni ir impulsyvesni,todel ir kyla tos problemos smile

98

Re: Merginos už vairo

moterys vairuoja atsargiau (nors ne visos) as vos keliu avariju nepadariau del vyru kaltes kai jie vairavo(as vaziuoju pagrindiniu o jie man vos is salutiniu issukdami neikala) nzn cia gal as ket naujoviu nezinau :? gal man is salutinio issukanti reik praleist ;D bet ir yra merginu, moteru kurios tikras kosmaras uz vairo smile
bet ir as megstu paspausti greicio pedala wink smagus jausmas big_smile

99

Re: Merginos už vairo

Daiva, 18 parašė:

Ar tikrai taip prastai, kaip dauguma sako? smile

Panelės, pasisakykit, kaip Jums sekasi vairuoti, kokie sunkumai iškyla gatvėje, kokie nuotykiai atsitinka? :-) Ar vairuojate tik dėl to, kad reikia, ar dar ir dėl to, kad jus tai domina? Ar bent kiek domitės pačia mašina iš techninės pusės? Ar mokėtumėte pasikeisti ratą? Tepalus? Langų skystį?

Tiesiog ieškau bendraminčių merginų tongue

Atsakysiu i tavo klausimus taip...Ismokau vairuoti kai pastojau ir kai isigyjau savo masina,iki to laiko nesedau uz niekieno kito masinos vairo...ismokau vairuoti gan greitai,sekasi labai gerai,ne vienas zmogus yra pasakes,kad puikiai vairuoju.is technines puses masina gerai pazystu...moku ne tik rata,tepalus bei langu skysti pasikeisti...:::817