1

Tema: Happy Hardcore, Rave ir HardDance

Ar kas nors šiais laikais dar klausosi tokių dalykų, kaip Happy Hardcore, Rave ir HardDance :::108 ar čia tik aš vienas tox atgyvena dinozauras :::148 pasilikau ?? big_smile

2

Re: Happy Hardcore, Rave ir HardDance

:::140 seip tai klausos ir  gan nemazai zmoniu nzn kiek cia tokiu yra ieskok realiai tai  klauso  na as asmeniskai klausau hardstyle  ir hardcore  big_smile  cia  pagrindas o seip eina viskas  na   krc  visas  elektronikos  zanras apimantis  visus  stilius  jame :::521

3

Re: Happy Hardcore, Rave ir HardDance

o iš kur muzono semiamės ar kokias inetines radijo stotis klausome ??

Pvz: aš iš www.di.fm
klausau gan dažnai Hardcore, HardDance ir dar kai norisi truput pailsėti nuo sunkaus ritmo tai klausome DeepHouse (bet čia jau offtopic).

p.s.Vat dabar plemba išgirdau tokio atlikėjo Cheda mixą labai "įmantriu" pavadinimu "MIX 4 (Hardcore Styles). GAlkas kur nors turite, nes nerandu niekur jo sad

4

Re: Happy Hardcore, Rave ir HardDance

hardbase.net radija   o  muzika   tai is  truecore.ru  dalis yra o daugiau dc++ softas pagrinde olandu hubai  . dar  yra  biski albumu http://xchannel.blogspot.com/  seip naujausia muzika  yra  is  dc++ big_smile tavo atlikejo kazkaip negirdejes  na galbut todel kad labiau hardstyle mane  veza

5

Re: Happy Hardcore, Rave ir HardDance

Sveiki....siaip nesitikejau kad rasiu ir tokia tema...na as Happy Hardcore baigiu uzkrest dauguma savo draugu...apie tikraji CORE galiu pasakyt tikrai daug bet apibudinsiu keliais zodziais greitas niurus distortintas ir veza:-D:::505:::500:::509:::521:::522:::529:::527:::539mazdaug taip....klausau jo jau tris metus ir manau klausysiu ir toliau kam nepatinka iseikit:-}:pp