181

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Aušra, 15 parašė:

tikriausiai labai smagu sugebeti kurti labai grazius eilerascius :::858

pati nebandei kurt?
beje cia nereikia sugebet... reikia tik noret sirdi ant popieriaus isliet... wink

182

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

as manau taip, jei vaikinas taip sugeba isreiksti savo jausmus tai labai grazu, jei tai jam padeda save realizuoti ir issilieti. taciau jei jo mergina to neivertintu manau irgi gautusi nelbai kas.... nes manau kad tokiu atveju jei vaikinas rasytu eiles, tai mergina turetu sugebeti tai ivertinti, o ne kaip kartais buna tik pasijuokti ar pan.
o kalbant apie siaip eiles, skirtas ne merginai, tai manau koks skirtumas kas jas raso-vaikinai ar merginos? tai juk menas, o cia lygios teises wink

183

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Svarbu kokios eiles ir kaip jos skamba, o ne kokia lytis rase smile

184

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

sutinku su abiem fainulkomis merginomis smile

185

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Eiles kuria tie kurie pakvaišę del savo meilės (visiški romantikai), o šiais laikasi tokiu jau nėra. Dabar  vaikinams svarbiausia ne kvailas eiles kurti, o kaip greičiau panele i lova įsitemti...  smile niu argi ne tiesa PS: ne visai visi bet jau dauguma...

186

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

karolina bet pvz jei vaikinas turi sugebejima kurt eiles tai negi jis tuo nepasinaudos kad koke nors panele, kurei patinka eiles, nusitempt y lova seips laikais isradingi kaikurie vaikina kaip kuo greiciau panele ten nusitempt:D

187

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Birute, 19 parašė:

karolina bet pvz jei vaikinas turi sugebejima kurt eiles tai negi jis tuo nepasinaudos kad koke nors panele, kurei patinka eiles, nusitempt y lova seips laikais isradingi kaikurie vaikina kaip kuo greiciau panele ten nusitempt:D


;D niu panos cia tai pavaret ;D dalis tiesos jusu zodziuose yra.... bet ne visada vien tik i lova nusitempt;D

188

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nium cia tai cia tik vienamedalio puse big_smile juk visko gyvenime pasitaiko:D visokiu bernioku buna:D

189

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Birute, 19 parašė:

nium cia tai cia tik vienamedalio puse big_smile juk visko gyvenime pasitaiko:D visokiu bernioku buna:D

privertet susimastyt kox as esu
big_smile
manau jog is tu kurie eilemis nesitampo i lova merginu big_smile
i lova kitais budais reikia temptis big_smile

190

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

tai as ne sakau kat tu toks  ir kad tokiu vaikinu daug yra bet yra
beja tu tikrai net is tolo y toky nenesi

191

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

o cia gerai?
ar blogai? ;D

192

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nium pr viduriuka:D

193

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

yra dar tokiu...daug pazistu...ir lb didziuojuos jais...

194

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Birute, 19 parašė:

nium pr viduriuka:D

tiksliai viduriuka atmatavai? big_smile

195

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Audrius, 16 parašė:
Birute, 19 parašė:

nium pr viduriuka:D

tiksliai viduriuka atmatavai? big_smile

nium beveik:D

196

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Ash kuriau eiles tik skausmingas labai big_smile

197

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Eilės eilėms nelygu. Seilėtos meilės kančių išraiškos man didelio susižavėjimo nekelia. Apskritai nėra sunku rašyti tokią poeziją. Tai greičiau jau kažkoks kičas, o ne didesnio dėmesio vertas kūrinėjimas.
Jei vaikis rašytų kažką stipraus, originalaus (pvz., apie žudynes Ruandoj), jei dar ir ne tradiciniu ketureiliu, o tarkim verlibru, tada vienareikšmiškai TAIP - toks man patiktų... :::520

198

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nju jei man kas sukurtu eilerasty tj tikriausiai apsiwerkciau is laimes :DD nea, man atrodo eiles rasantys waikinukai jautrus, swelnus ir silti o ne sawanaudziai wink tongue

199

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Kazkada kuriau eiles, kai jaunesnis ir mazesnis buvau, atsimenu is tos vaikiskos meiles, o ir seip vienas buvo, toks ganetinai ilgas, tada atsimenu, kai neatrase mergicka ilgai laiko, tai kai nusiunciau iskart vel pradejo rasyti vel... sake kazkas buvo atsitike, bet anyways, manau, kad dauguma ir kuria arba del meiles, arba del nelaimingos meiles... nu buna ir seip labai taletingu, o paskutiniu metu neteko nieko kur, gal uzeis kas, nes dazniausiai puldavau uzsirasyt, kad nepamirsciau...

200

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

jop as dabar jau pusmeti gal ir daugiau jau nebekuriau tiesiog nebera ikvepimo