21

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

čia jūs gal kokį "triapkų" klubą steigsit - panašu, kad vos ne visi gyvenimo "nuskriausti". Vargšeliai... Ir kaip jūs tik iškenčiat tas baisias mergas - gal geriau mylėkit vienas kitą... :::044

22

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

Tavo cia problema.. pats ir galvok kaip ja susigrzinti big_smile juk tiek proto turejai kad tokia diena su draugais eiti alaus atsigerti..

23

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

tik gerbianti save mergina, gali palikti toki kaip tu smile dabar gali gerti alu newarzomas kiekwiena diena su wisais draugais smile))

24

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

man toki vaikina kas mestelkit is debesu smile

25

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

Rimvis, 24 parašė:

ir niekad nenusileisk merginom, nes karta nusileisi tai prades lipt ant galvos smile


apie vyrus tą patį būtų galima pasakyt tongue

Diva, 33 parašė:

Tinkamos merginos suteikia vyrams sparnus ir padeda įgyvendinti svajones... :::305


o va čia tai labai pritariu smile

Andrius, 26 parašė:

siaip paklausyk vyruku, susirask kita ir ta meile greit praeis, nes cia tau norejo ragus pastatyti senai tik lauke progos! ir pats pamastyk na susitaikysi, manai ilgam? ji pamate kad va dabar issiskyrem ir sliauzioja pacanas, tai reiskia reikia tuo naudotis, taip ir pamins tave busi ne vyras o triapka. nei tu kovok del jos nei ka, nenori nereikia, ziurek dar pati pamacius ka padare susgriebs, o jei nesusigriebs reiskias tiek tu jai ir tevertas


jei visi taip mąstysim, kas gausis? :? be barnių per gyvenimą nepraeisi, o jei vadovausiesi vien principais, tai su jais ir teliksi...

Sigrida, 19 parašė:

man toki vaikina kas mestelkit is debesu smile


o kam tau toks vaikinas? big_smile

26

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

1. Tave ryshkiai paliko ne del to vakaro, bent jau logishkai tai nesueina.
2. Keistai atrodo bet jei esi nusikales eik namo miegoti
3. Mylinti mergina sutiktu beveik su bet kuo, kad jei ir ateitum veliau ar ishgeres ar dar koks.
4. Gerai pagalvok koks buvai per ta laika kai buvot kartu, galbut tai buvo TIK paskutinis lashas taureje.
5. Panos labai dazhnai draugauja vien del to kad nenori buti vienishos, nesvarbu kad vaikinas ne pats geriausias variantas su kuriuo esa.
6. Neisigyk po to nepilnavertishkumo komplekso, tai labai lengva, pasaulis nesustos suktis.
7. Mane erzina kaip pvz mergina tapatinama su visa moterishka gimine, man mergina tai atskiras individas kuri kiekviena masto, kalba elgiasi savaip, todel chia bus tokiu niuansu/priezhaschiu kuriu niekas nezhinos.
8. Paklausyk R.Kelly - When womens fed up. Zhodzhiu kai prarandi moteri nieko negali padaryti. Susigrazhinti neimanoma, na nebent stebuklas ivyktu, kas tiketina 1 proc:)
Sekmes

27

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

nueik ir nuosirdziai pasikalbek su ja ir pasakyk kad gerbi jos sprendima ir nori likti draugais... butinai pasakyk kad ja labai myli ir niekad nepamirsi to kas buvo tarp jusu, pasakyk kad nemazai galvojai apie tai kas nutiko ir gailiesi del to, atvirumas siuo atveju labai svarbus... jei ji sutiks buti draugais reiskia tu dar turi galimybe susigrazinti ja ir jei ji tau tokia svarbi manau pasistengsi jos nenuvilti... stenkis del jos, jei ji tave paliko del perdazno gerimo ir del tavo tusciu laiko investiciju i draugus manau ji teisingai pasielge ir tai kazkas apie ka tau reikia rimtai pagalvoti... ir siaip galiu pasakyti kad zmones nebemoka myleti, meile pagrysta savanaudiskais siekiais, jei tikrai myli ja stenkis del jos, padek jai tapti laimingai ir ji tau atsilygins tuo paciu...

28

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

kazkoks shudmalizmas. Jei mergina paliko del kazokios ideologijos, tai daryk isvadas ir kita karta rinkis mergina atidziau. tongue Ir pamastyk is pradziu, ko tau is vis reikia.

29

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

Andrej, 21o pirma, nebuvo kokiu nors nesusipratimu:? gal ji ne ta priezasti pasake ,gal ji tokiu pareiskimu slepia tiesa pvz:nemyli;turi kita;nepakenciamas ,esi visai;mazai demesingas ir tt

30

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

Andrej, 21 parašė:

sveiki visi,
turiu jums toki klausimeli.. bet pradziai papasakosiu.. kaip sakoma "trumpai tariant ir apie reikala"
man reikia pasolinio zmogaus/zmoniu patarimo..

kaip grazint mergina, kuri mete mane del to, kad turi savo idealogija, kuri masto biski kitaip nei as..
jai 18 man 21. bet tema tokia. per kovo 8 ji mane paliko ir nebenori bendraut.. del to, kad as biski buvau susitikes su draugu pabendraut, per ta diena buvau nu nerealiai pavarges ir norejau biski isgert alaus ir poto susitikt su ja.

ji nieko pries tai kad as geriu ar ateiciau su kvapu, nes vistiek buciau blaivas (man unreal daug reikia, kad buciau buxas, bet ne tame esme).

tai is jos mastymo ir pokalbiu supratau, kad as tipo pakeiciau ja i savo draugus, kurie man tipo yra svarbesni, nei ji pati.. nors taip nera..

gal but tai atrodo ir kaip isdavyste, gal but.. nzn..

cia laiko ar principo reikalas?

ka jus zmones mastot apie tai? as ja myliu, zinau, kad ji mane irgi. mes beveik metus (gal kam nors tai yra juokinga, man tai ne..) pradraugavom..

kaip ir kiekvienam mylinciam zmogui - ji man yra viskas ir be jos yra sunku.. labai sunku...

kitoks ieskot as nebenoriu, nes nedomina. kol kas bendrauju zu zmonem pvz bendradarbiais..

nu o jai kitas gal ir prireiks tik tai tam, kad mane pamirst ar pan. kitam ja atiduoti as nebenoriu, ji man labai brangi ir gal but as prarasiu savo ta vienintele.. nu a vdrug!!

buvo daug pokalbiu, bet ja gal nepakeisi..

ka padaryt? kaip ja grazint? ar jei ji nebenori, reiskia to ir nebus.. uzkariaut ?? ar imanoma? kas kaip ir kokias budais dare ka nors tokio unreal, kad mergina nors bucki duodavo?

oj paini istorija.. jei merginai tikrai nesvarbu kad ateini su kvapu,tai kuriu galu tave paliko,pasakius,kad tai vos ne iskeitimas..  kazkas cia neaisku.. matyt ji taves tiek nemylejo,jei net su draugais neisleidzia.. juk tu buni su draugais,o ne su kitom merginom.. nebent as klystu taip sakydama.. :? bet manau,kad jei yra abipuse meile ja galima vel ipliexti.. juk nedaug laiko tepraejo.. niu bet jei zn tu su ja buni reciau nei su draugais,vertetu irgi susimastyti.. ar viska gerai darai. issiskyrimas buna vieno iniciatyva,taciau,tai nereiskia,kad vienas ir tera kaltas del to.. nes paprasciausiai vienam atsibodo vaikscioti luztancia saka ir pasake tai,ko kt nedriso ar nenorejo pripazinti.. reiktu geriau pagalvoti,ar tikrai yra del ko tavo ex merginai nerimauti.. o jei taip nera,tai galbut ji nebenori buti su tavimi ir yra nusiziurejusi kt,maza cia ko..:D jei kurios nors vietos nesupratai,parasyk,paaiskinsiu

31

Re: ka daryt, jei mergina mane mete del savo idealogijos ir fantazijos

pasitelk vaizduote, nejau sunku sumastit kanors ober saunaus ir pateikt kaip surpraiza kad is klumpiu isvirstu:::b26