21

Re: ar jum patinka..

pazystu ne viena mergina kuriai patinka spaudinet spuogus big_smile plet tik pamato ir spaudzia big_smile big_smile dar joms patinka lupti skuryte nuo peciu, kai vasara saule nusvilina big_smile

22

Re: ar jum patinka..

:::046Nespaudžiu...

23

Re: ar jum patinka..

Tomas, 20 parašė:

kai panos ir uzklausia klausimeliu smile)

na manau tema tikrai slyksti tacioau pas waikinus apklausos tikrai nera geresnes...:D

24

Re: ar jum patinka..

fu:)nej spausti manau malonu,nej paciam vaikinui tas patinka:)

25

Re: ar jum patinka..

na bet jau dar kvailenio klausimo nesu skaites.. nuvisiskai.. yikes

26

Re: ar jum patinka..

kas cia per klausimas big_smile mano joks vaikinas neturejo spogu big_smile fuj....

27

Re: ar jum patinka..

erika tai gal susidedi su 12-meciais big_smile atsiras ir pas juos po kurio laiko big_smile big_smile

28

Re: ar jum patinka..

Marius, 22 parašė:

pazystu ne viena mergina kuriai patinka spaudinet spuogus big_smile plet tik pamato ir spaudzia big_smile big_smile dar joms patinka lupti skuryte nuo peciu, kai vasara saule nusvilina big_smile

big_smile joa, as ir nemazai pazistu tokiu maniakiu big_smile pati tai kazkaip tokiu dalyku nepraktikuoju smile

29

Re: ar jum patinka..

slykstu geriau neciupinet oda taip ir spuogu neatsiras ;(

30

Re: ar jum patinka..

rimtai spaudi?fui..ne cia ne mano pomegis...:)

31

Re: ar jum patinka..

aha niekada nespaudziau,bet nemanau kad vaikinukai leistusi,jau vien paziuriu,kaip sese savo vyruj spaudzia tik viena,o tas saukia palik mane ramybeje,pasiunta kaip visa rusija

32

Re: ar jum patinka..

nju o man tai kartais patinka pakankinti baxurus big_smile kuo maziau leidziasi tuo idomiau big_smile zinau kad ziauriai skamba, bet kartais smagu paziureti i ju iskreiptas veido mimikas ir pasiklausyti ju, kaip mazu vaiku, aimanavimu big_smile :::227

33

Re: ar jum patinka..

O MAN PATINKA