21

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Karolis, 22 parašė:

Kokio velnio jus lekiat i ta uzsieni jei po to verkiat, mus ten apgavo, musu Lietuvoj nemyli ir t.t. grrrr.... kaip nemegstu tokiu...

Ogi to, kad darbas per agentura yra skirtas tik tam, kad turetum pajamu kol susirasi normalu darba, is kurio nebenoresi iseiti, kur darbas tau bus kaip svente smile

22

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

kartais agenturos gerai,nes tada zinai,kad atvaziavai ir kaip sakoma panele nebus parduota kaip lele..Reikia pirmiausia issiaiskinti kur lysi,o ne jau kaip ilindai tada sakyti.o viezpateliau,kur as cia papuoliau,ka dabar daryti,bet juk niekas jums nebuvo iremes sautuvo i nugara ir per prievarta nenuvede ten,cia kiekvieno manausavas pasirinkimas...
O mergyte del mazesniu miesteliu,taip pat nera jau taip apgaudinejama,tik reikia pirmiausiai susizinoti,kur koja geriau padeti i kokia agentura,nes pati tik atvaziavus buvau ne londone,o mazesneme miestelyje,bet tik man mazas miestelisyra suvarzymas,todel ir atvariau i pati londona,kur tikrai zinojau kur einu ir ka jau dirbsiu,nors pacioje agenturoje pries pildant dokumentus pasake,tai sunkus darbas,net sunkesnis uzstatybas,ta net patvirtina patys darbuotojai,bet kaip zmogus zinai ko cia atvaziavai,tai nemanau,kad pradesi skustis,jogtau cia sunku...kiekvienoje salyje reikia priprastiprie salygu,juk pinigu niekas uzdyka nedalina...
o del lenku,jie nori dirbti papigiai,tegul ir dirba,man tai netrukdo,darbo daug,tik reikia noreti i dirbti,tad galiu pasakyti,kad visi lenkai vienodi...Cia tik mano pasisakymas,gal kam jis nepatiks bet esam visi zmones...tad nemanau,kad reikia kazkam pavydeti...kaip sakoma mes patys savo gyvenimo kalviai...;)

23

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Patikek LINA siuo metu tikrai tvirtai ant koju stoviu, tvirciau nei tu, nepamirsk kad panom lengviau darba gaut, gal TU ten nuejai pamirksejai, o gal ir daugiau ir darbas tavo. O as taip nemoku as zmogus ir turiu lygias teisias su anglais... PANILA?...
O mergyte del miesteliu tai mazam miesteli maziau iskrypeliu... Kai uzaugsi suprasi... Ir dar neaisku is kurios puses ta suvarzyma jutai :::759
Darbas lengvas, tiesiogiai dirbu metai virs, o agenturoj puse metu prabuvau... Ir gerai algis raso kad tai tik laikina, tam kad pajamu uztektu kol susirasi pastovu darba, bet per ta laika agentura spejo sau pasilikt, o tu viena karta gerai papuolus nemanyk kad visada taip bus, mes tik emigrantai... Mazu kita karta busi parduota kaip lele ir jau tikrai neparasysi greit i sita foruma...  Udaci na pavarotach...

24

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Juratele,as ir esu lygi su anglais..gaunu tikrai ne maziau uz juos ir kaip tu gali sakyti,kad as akytem pamirksejau ir dar bandyti kazka daugiau uzmezti,paprasciausiai,ten dirba geri zmones,labai faina lietuve su kuria labai gerai sutariu,jeigu kas as jei paskambinu ir viskas,tad manau reikia pasverti tau zodzius pries rasant,juk vieniems pasiseka kitiems ne,cia jau toks gyvenimelis ir as niekada nesispjaunu,kad man viskas gerai ir beje jeigu nori uzsidirbti nebutina tiesiogiai,nes ir per agentura galima uzsidirbti..Paprasciausiai tu taip pat negali sakyti ar tu geriau stovi ar as,juk net nezinai ka as dirbu...
O del vaikinuko parasymo as taip pat pritariu,kad per agentura tik pradziai,o paskiau jau gali kazka daugiau,tai taip ir as..pabuvau ten,susiradau pazystau,o dabar per gerus zmogelius galiu eiti dirbti ne per agentura,bet siuo metu tas nerupi,nes sugryztu i kita mylima sali...
O del kaimelio,to suvarzymo, as pripratusi buti tarp zmoniu,todel ir parasiau,jog ten jauciausi nekaip,man truko bendravimo,tuo labiau,kad as kaip gyvenu norvegijoje,bunu apsupta daugybes zmoniu,draugu..Bet man kaimeliai tikrai nera nieko baisaus,ten labai smagu buna pailseti...
Juratele del to cia nebutina kazko labai sureiksminti,kiekvienam savo laiku..Manau tik tiek visiems mums labai gerai,o tai kad butu,teko papluseti wink

25

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Nu krc tai pasiseke, bet kiek tokiu kurie dar smyrsta tose lievose agenturose?

26

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Zinai niekas ju nevercia smirsti ten,jie patys pasirinko..Tikrai dirbau su 20panu ar net daugiau kurios per agentura,ir joms yra labai gerai,svarbu sakesi visos,kad turime pajemu saltini... Tad nemanau,kad jau cia keliems nepatiko ar nepasiseke,tai dar nereiskia,kad cia taip visiems yra wink

27

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Tu Lina keles panas zinai, o as simta gal ju zinau is ju tik keliem gerai ir tai panos ar kokie rimtesni bernai kuriu GAL ir prisibijo o tokie kaimietukai kaip tu kencia, toj agenturoj zmones daznai keiciasi ir patikek nezinociau nerasyciau, KIEK AS TAU GALIU SAKYT, jau net musu fabrikas tos agenturos atsisake nes mato kad zmones nepatenkinti, neissimiegoje ir akivaizdziai isnaudojami...Overtavimu nemoka, padare 5.35£ o kas is to kad zmones isvaziuoja , patikek norinciu begale yra ir bus kol nepageres gyvenimo salygos LT...

28

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Jurate as ju pazystu ne viena ir ne dvi..Ir dar kaip jus dirbat fabrike jusu darbas kur tai lengvesnis,nei tas kuri mes dirbam,bet net cia nesikialiam kaip tu..Tu net neisivaizduoji koks yra darbas viezbutyje,net gali nelyginti su fabriko darbu...Net kiekvienas vaikinas sutiktas gali p-asakyti,kad viezbucio darbas yra sunkesnis uz Statybose darba...Zinai,nors ten ir sunkus darbas,bet malonus koliaktyvas,malonus kambariu gyventojai,ir malonu tuomet dirbti tvarkyti ta kambari,panelems ten gerai,jos gauna maitinima,alga,iseigines...
Kaip matau musu nuomones nesutaps..Sorry,bet tu taip stipriai isikandusi savosios,kad nemoki isklausyti ir kitos...
As pati zinau kaip yra emigrantuj sunku,nes daug keliauju ir vis matau,kad kiekvienas lietuvis turi pakovoti uz savo teisias,jeigu jis tyles,jam tikrai niekas nepades...Geras posakis \ Bijai vilko,neik i miska\ smile

29

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Nejuokink kad viesbuti darbas lengvesnis, gal silpna esi todel tau taip ir atrodo.... Beje padirbk 2 metus fabrike po to kalbek ir lygink kur sunkiau ... Snekejau su zmonem kurie dirbe viesbuti ir pas mus tokiu fabrike yra, taip kas savo blevyzgas pasilik sau... O as taves ne nenoriu ysiklausyt, esi per daug savimyla, tik save matai kaip tau gerai, geras darbas, pinigai, o kiti tau pochui... As tokia sunciu kuo toliau ant 6 raidziu, taip kad davai....

30

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Jurate, 23 parašė:

ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...


as susitvarkiau dokumentus ir i agenturas nesikraipiu:::b18 tik negivenu anglijoi o italijoi big_smile

31

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Tai tau gerai Tomai smile kad tu ne Anglijoj... 

32

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

man tai dar geriau nes as isvis nzn kur esu

33

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Merguzele jurate,ne viena ir ne du pazystu kas dirba fabrike ir net ne 2metus,o kiti po 6 ir net 10metu,ir jie patys yra pasake,ten kaip bizekasi dirbi,bet ne taip kaip kaikuriuose darbuose,o siaip gali kartais ir dura ten pastumdyti,o del silpnumo tu neaiskink kas cia silpna,niekada nepadirbus kito darbo nesakyk,kad ten lengva,tau cia vienai kazkas neitiko,tai agenturos,tai dar kazkas,nenori dirbti nedirbk,bet nevadovauk ir uz visus nekalbek,man gerai kaip yra,kitam zmoguj taip pat gerai,as gyvenu savo gyvenima ir visai net neidomu kaip kiti gyvena,as nesikisu ka jie dirba,o tuo labiau kiek uzdirba,kaip tu cia giliniesi i svetimus reikalus ir greiciausiu atveju tu esi savimeila,nes viska pradejai cia tu ir negali isiklausyti kitu nuomenes....

34

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Dejau as ant tavo nuomones Linute... Nebuk garantuota kad as kito darbo nedirbus, kai buvo geri laikai pardavinejau tokias durnutukes kaip tu, va jos tai tikrai sunkiai dirba, beje tenka jom ir viesbuciuose pabut... Sake kambariu aptarnavimas ir prieziura nekokia, matyt tokios netikeles kaip tu ten tik savo puflova nuomone moka reikst o netvarkyt kambarius... Gyvenk ir zvenk kol tik kambarius tvarkai... :::759 Nepamirsk- gyvenimas ziaurus ir negailestingas, jis atima visada kas mum brangiausia... Laisve... Nerasyk ir nenervink daugiau manes...

35

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

as nedirbu tavo viezbuciuose ir nesmirstu tame Londone kur tu esi....Kur visiskai nera perspektyvu,kaip daug lietuviu gyvena...Ir niekada nedirbau as ten ir pirmiau pasiziurek kur as esu,matau tave lengvai galima isdurti,tad kokia tu cia tiesos iekotoja,jeigu paprasta lietuvaite niejkada nedirbusi viesbutyje tave isdurti.....ok iki sekmes tau...

36

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

pati nemoki uz savo bazara atsakyt, dirbus tu ir ne tik viesbuty... cha cha cha... beje as ne londone lopetele tu... o tu man atrodo kazkokiam kaimuki gyveni ka tik nuo karves nusokus, matyt is kart kad kaimietuke, beje durna ir nesigydai... cha cha cha... Ka tu cia bandei apgaut, valakata be paso... as niekuo netikiu o ypas tokiom sukom kaip TU... Maciau tokiu ne viena, buciau tavim patikejus buciau nepriestaravus, tak sto valy suka ****...

37

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

del rietyniu tema uzdarome