161

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

.. neatleisciau neishtikimybes.... jei ir pabandyciau.. mintis, apie mano gyvenimo kolegos poelgi, ilgai neduotu ramybes, kas galutinai sugriautu musu santykius.

162

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

MELO...

163

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Hmm... Norint atleisti arba neatleisti, pirmiausia reikia supykti... O kaip tada, jeigu nepyksti, tiktai kito žmogaus elgesys tau nemalonus ir tau trukdo ir/arba vargina?

164

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Kamile, 19 parašė:

isdavystes...


Nu manau kad neiseis nieko :? visalaik gali praeiti kokia dailute:::740 tai zek kaip aki uzmes j jos uzpakaliuka big_smile

165

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

atleist galima viska priklauso nuo zmogaus...buvau patyrus ir smurta ir isdavyste...Tam kuris smurtavo sugebejau atleist pamirst kas buvo.. bet kaip pasikartojo vel supratau kad jei nenutrauksiu pati visko taip ir tesis, o isdavystes nebegalejau atleist aisku tai du skirtingi zmones bet.. pries smurta lyg ir galejau uzsimergt bet pries isdavyste niekaip.. o plius kaip isduoda su drauge tada dar skaudziau.. fizinis skausmas mazesnis negu sirdeles..

166

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

 tai tiesa Aiste sirdies skausmas labai specifinis :::818

167

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

bet vat kaip pamastai, tai vis labiau imu suprasti, kodel nuo draugiu reik saugotis smile arba lb gerai ir apdairiai jas rinktis smile

168

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

nepagarbos man..jei myli,tj tu ta zmogu ir gerbi,saugoji.jei pagarbos nelieka tj vadinasi ja reik pelnyti arba skirtis..

169

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

isdavyste, smurta, melo, nepagarba MAN

170

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 19 parašė:

bet vat kaip pamastai, tai vis labiau imu suprasti, kodel nuo draugiu reik saugotis smile arba lb gerai ir apdairiai jas rinktis smile

Nu gal , bet jei tu puoli kurti labai siltus santykius tai aisku kad gali nudegti :::818 draugas geras tada kai laikosi tam tikro atstumo :::b18 o tai ir nereiks galvoti del nemalnumu ,visokiu (atleisti ar ne .Ir pan...)

171

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

uoj tikrai nepuolu, is vis sunkiai zmonem pasitikiu, todel ir tu tikruju draugu, kuriais galiu visiskai pasitiket, tera keli, o visi kiti pazistami ir pan, bet arti nelabai prisileidziu smile

172

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Zinot kaip pagalvoju ko neatleisciau,visada sakydavau isdavystes,melo...bet dabar pagalvojus manau kiekvienas atleidzia,jeigu tik zmones tikrai nuosirdziai vienas kita myli...

173

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Lina, 20 parašė:

Zinot kaip pagalvoju ko neatleisciau,visada sakydavau isdavystes,melo...bet dabar pagalvojus manau kiekvienas atleidzia,jeigu tik zmones tikrai nuosirdziai vienas kita myli...

Na isdavystes tai taip,o mela galoma atleista jei jis ne is savanaudisku paskatu ir pan ...

174

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

o melas tai nera isdavystes dalis? smile

175

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Agne, 19 parašė:

o melas tai nera isdavystes dalis? smile

nu taip ,bet sakiau kad balto melo niekas neteisia big_smile nu iseini is namu ir pasakai zmonai(draugei) kad einu alaus paryt ;D o istikro eini i geliu salona ir parsiunti draugei(Z) puokste roziu big_smile arba atsitiko kazkas nemalonaus ir drauge(Z) klausia kas atsitiko o vyras nusisipso ir  sako viskas gerai smile teisk tu toki mela kad nori smile

176

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

ne, tai cia toks dalykas panasiau i staigmenas, nesamone butu teist uz toki mela smile tik as turejau omeny viska is rimtesnes puses smile

177

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

jei manai, kad tas vyras yra tavo gyvenimo meile, turi su viskuo susitaikyti... jei zmogus isduoda,pameluoja ar smurtauja pirma karta tu turi jam duoti antra sansa, jei tikrai myles tave, pasitaisys, jei ne, suklups antra karta... tada kelio atgal nebebus...

178

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Niekada nesakyk ,nes ko labiause prisieki nedaryti ar issizadi tas gali ateit dvigubai:):)

179

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

Mindaugas, 27 parašė:

Niekada nesakyk ,nes ko labiause prisieki nedaryti ar issizadi tas gali ateit dvigubai:):)


Pritariu Jurigitai. Pasitaisyti leisciau jei tikrai myleciau tubut betkokia isdavyste. antra sansa juk galima suteikt. jei nebepasitaiso vadinas nemyli ir nesistengia del jusu abieju. nors kai gerai pagalvoji turbut niekada neatleisciau isdavystes su mano gera drauge. tai zema mano akimis. maciau tokiu situaciju kur vyrai (turintys seima,zmona vaiku) isduoda savo motery su geriausiom draugem. ir mano akimis tai zema kai vyras turedamas salia dama spokso i jos drauges.. neatleisciau turbut tik sito. nebent isitikinciau kad kalta mano drauge,suviliojo ir t.t.. tada del meiles atsisakyciau drauges.

180

Re: Ko niekad neatleistumet vyrui?

kazkaip ne taip man cia pasiseke pacituoti Jurgitos zodzius smile