121

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 parašė:

Oho zmogus kuris nemegsta saldumynu big_smile netelpa man tai i galva... tongue


Cia tikriausiai is tecio paveldejau sita savybe,nes jis irgi nemegsta saldumynu:)

122

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Greiciausiai... Ui... O as tokia stora buvau maza...:D Jei nuskanuociau ir ikelciau foto ne viena turbut prajuokinciau... ;p Tokia dike xD

123

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Egle, 16 parašė:

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....


gero maisto balandeliu kokiu nemeginai?

Balandeliu nemegstu,bet kartais privercia mama:)Siaip megstu cepelinus,bet daugiau kaip 2 tai niekaip neiseina suvalgyt,nes lb jau sunkus maistas...
Siaip kas mane dabar pamato,tai negali patiketi,kad cia as,nes vaikysteje tai buvau tokia storuliuke,tokia nupeneta teveliu,kad juos bardavo visi kas netingejo ir gydytojai ir draugai.Dabar viskas atvirksciai ir vel aukleja visi,tik ne tevus,o mane....

nem...nem... balandeliai

:::520man megemiausi

124

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 parašė:

Greiciausiai... Ui... O as tokia stora buvau maza...:D Jei nuskanuociau ir ikelciau foto ne viena turbut prajuokinciau... ;p Tokia dike xD

As tai kartais dabar savo nuotrauku albumus pavartau,tai niekaip negaliu suprasti,kaip galejo ir driso mano teveliai is manes padaryti tokia bandele:DNet baisu pasidaro:)

125

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Gintautas, 25 parašė:
Egle, 16 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Egle, 16 parašė:

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....


gero maisto balandeliu kokiu nemeginai?

Balandeliu nemegstu,bet kartais privercia mama:)Siaip megstu cepelinus,bet daugiau kaip 2 tai niekaip neiseina suvalgyt,nes lb jau sunkus maistas...
Siaip kas mane dabar pamato,tai negali patiketi,kad cia as,nes vaikysteje tai buvau tokia storuliuke,tokia nupeneta teveliu,kad juos bardavo visi kas netingejo ir gydytojai ir draugai.Dabar viskas atvirksciai ir vel aukleja visi,tik ne tevus,o mane....

nem...nem... balandeliai

:::520man megemiausi


Siandien valgiau toki panasu dalyka i balandelius,mano mama daznai gamina.Farsas(nzn koks,bet dar su kazkokiais priedais ir prieskoniais)ir sukimstas i paprika.Visai nieko,valgyti imanoma:)

126

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Gintautas, 25 parašė:
Egle, 16 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Egle, 16 parašė:

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....


gero maisto balandeliu kokiu nemeginai?

Balandeliu nemegstu,bet kartais privercia mama:)Siaip megstu cepelinus,bet daugiau kaip 2 tai niekaip neiseina suvalgyt,nes lb jau sunkus maistas...
Siaip kas mane dabar pamato,tai negali patiketi,kad cia as,nes vaikysteje tai buvau tokia storuliuke,tokia nupeneta teveliu,kad juos bardavo visi kas netingejo ir gydytojai ir draugai.Dabar viskas atvirksciai ir vel aukleja visi,tik ne tevus,o mane....

nem...nem... balandeliai

:::520man megemiausi

As irgi dievinu balandelius...mmm...:::742

127

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 parašė:
Egle, 17 parašė:

Greiciausiai... Ui... O as tokia stora buvau maza...:D Jei nuskanuociau ir ikelciau foto ne viena turbut prajuokinciau... ;p Tokia dike xD

As tai kartais dabar savo nuotrauku albumus pavartau,tai niekaip negaliu suprasti,kaip galejo ir driso mano teveliai is manes padaryti tokia bandele:DNet baisu pasidaro:)

Nu matai, o as tiesiog gimiau... Milziniska tongue

128

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 parašė:
Egle, 16 parašė:
Egle, 17 parašė:

Greiciausiai... Ui... O as tokia stora buvau maza...:D Jei nuskanuociau ir ikelciau foto ne viena turbut prajuokinciau... ;p Tokia dike xD

As tai kartais dabar savo nuotrauku albumus pavartau,tai niekaip negaliu suprasti,kaip galejo ir driso mano teveliai is manes padaryti tokia bandele:DNet baisu pasidaro:)

Nu matai, o as tiesiog gimiau... Milziniska tongue

o kiek tu sverei,kai gimei?;)as tai apie 3.5kg

129

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 parašė:
Egle, 17 parašė:
Egle, 16 parašė:
Egle, 17 parašė:

Greiciausiai... Ui... O as tokia stora buvau maza...:D Jei nuskanuociau ir ikelciau foto ne viena turbut prajuokinciau... ;p Tokia dike xD

As tai kartais dabar savo nuotrauku albumus pavartau,tai niekaip negaliu suprasti,kaip galejo ir driso mano teveliai is manes padaryti tokia bandele:DNet baisu pasidaro:)

Nu matai, o as tiesiog gimiau... Milziniska tongue

o kiek tu sverei,kai gimei?;)as tai apie 3.5kg

Nepamenu big_smile Kaip gryz mama paklausiu smile

130

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

aš tai mažytė gimiau smile 2,75 kg svėriau, paskui labai apvali buvau, dabar vėl sumažėjau smile

131

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

As tai 3.9kg..;D tete sake kaip mazas dramblys...:>

132

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 parašė:

As tai 3.9kg..;D tete sake kaip mazas dramblys...:>


;D mane tai gydytoja sabonyte pavadino,nes gimiau ar 57,ar 59cm tiksliai nepamenu dabar:)

133

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

as tai stora kaip nzn kas;x

134

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

nieko baisaus,svarbu dabar viskas tvarkoje:)kai mazi vaikiukai storuliukai buna,dar grazesni ir mielesni atrodo:)ypac kai ispucia zandukus,mielybes:)

135

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

vieni zmones is prigimties yra stori, o kiti ploni, na dar normalus. bet esme ne dietose o visame valgyme. jei nori atrodyt gerai visalaik reikia valgyt ivairu maista, ir toki koks patinka saikingai.

136

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

o as visada buvau kuda,bet atsirado cista ir gydytojas israse labai stipriu kontraceptiniu tableciu,teko gerti ir zinokite priaugau 15 kg. per pusantro menesio.ir taip sunkiai krenta dabar tas svoris,jau 3 metai praejo,bet dar ir dabar neatgavau ankstesnio svorio.tai va merginos-saugokites tu tableciu:::719

137

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

o vat man ir toliau,kazkodel krenta svoris,jau pradedu truputi nervintis,tik dabar perziurinedama nuotraukas pamaciau kaip ziauriai atrodau su maudymosi kostiumeliu,turkiskoje pirtyje kaip sueme turkas zemiau sonkauliu ir apkabino laisvai su savo plastakom.nieko gero,jau ir paciai nebegrazu.....
Kristina>esu girdejusi,kad nuo stipru poveiki organizmui turinciu tableciu padideja svoris,bet,kad 15kg per pusantro menesio tai jau baisu!

138

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Aš puses metų sveriau, kaip metų vaikas, mama sakė big_smile ;D

>>> Na. o Tau bendravarde mano tikrai nepamaišytų svorio priaugti... wink

139

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na bet as vat vakar pas gydytoja buvau,tai sake,viskas cia gerai,su laiku viskas susitvarkys,dabar tik valgyti normaliai reikia:)daugiausia mesos ir zuvies

140

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Taip taip taip tongue aš tai paskutiniu metu beveik nieko nevalgau big_smile visai nėr apetito:D