21

Re: kokia spalva.....???

nu tai belieka tik pasveikint wink

22

Re: kokia spalva.....???

aciu aciu:)

23

Re: kokia spalva.....???

Ievute, 19 parašė:

labai aciu,bet as jau pasidariau remonta,aisku lb praverte visu jusu pasisakymai,tai va padariau taip: puse kambario ryskios vysnines spalvos ir puse morkvines,o baldai spalvoti,t.y. misinys raudonos ir morkvines,lb jaukus ir siltas kambariukas,be to dar ir laaaabai splavotas.....:D

Ievute, veliau ir kokia foto kambari idek. Idomu bus tas sienas apziureti:D

24

Re: kokia spalva.....???

Netapetuok geriau dazyk man daug graziau.. o kokia spalva tai sunku pasakyt.. jei gelsva tai gali erzint persikinej au seniai pabodus.. na manau rinkis siltu tonu ir raminanciai veikiancia spalvike wink
sekmes smile

25

Re: kokia spalva.....???

Linas, 18 parašė:

Netapetuok geriau dazyk man daug graziau.. o kokia spalva tai sunku pasakyt.. jei gelsva tai gali erzint persikinej au seniai pabodus.. na manau rinkis siltu tonu ir raminanciai veikiancia spalvike wink
sekmes smile


labas rytas big_smile

26

Re: kokia spalva.....???

Na kaip suprantu tas kambarys bus tavo miegamasis ir poilsio kambarys. Tuomet rinkis sviesias, pastelines spalvas - gelsva, kremine, rusva. Jei tai bus darbo kambarys tam labiausiai tinka zalia, taciau neryski, geriau sviesi arba tamsi ir gili, tik jokiais budais ne rekianti nes negalesi susikaupti. Oranzine labiausiai tinka svetainei.

27

Re: kokia spalva.....???

geriau netapetuok o dazyk:) o oranzine spalva kaip tik:)

28

Re: kokia spalva.....???

Julija, 20 parašė:
Ievute, 19 parašė:

labai aciu,bet as jau pasidariau remonta,aisku lb praverte visu jusu pasisakymai,tai va padariau taip: puse kambario ryskios vysnines spalvos ir puse morkvines,o baldai spalvoti,t.y. misinys raudonos ir morkvines,lb jaukus ir siltas kambariukas,be to dar ir laaaabai splavotas.....:D

Ievute, veliau ir kokia foto kambari idek. Idomu bus tas sienas apziureti:D

zinok,kad ten kazko ipatingo laaaabai jau nera,bet tik tiek,kad nerealiai jauku,is pat pradziu siek tiek ir bijojau ryskiu spalvu,bet nzn,jei reiketu is naujo pasirinkti,rinkciausi TIK ryskias spalvas:)

29

Re: kokia spalva.....???

Ievute, 19 parašė:
Julija, 20 parašė:
Ievute, 19 parašė:

labai aciu,bet as jau pasidariau remonta,aisku lb praverte visu jusu pasisakymai,tai va padariau taip: puse kambario ryskios vysnines spalvos ir puse morkvines,o baldai spalvoti,t.y. misinys raudonos ir morkvines,lb jaukus ir siltas kambariukas,be to dar ir laaaabai splavotas.....:D

Ievute, veliau ir kokia foto kambari idek. Idomu bus tas sienas apziureti:D

zinok,kad ten kazko ipatingo laaaabai jau nera,bet tik tiek,kad nerealiai jauku,is pat pradziu siek tiek ir bijojau ryskiu spalvu,bet nzn,jei reiketu is naujo pasirinkti,rinkciausi TIK ryskias spalvas:)

ir teisingai! reikia kad kambaryje jaustusi, koks zmogus cia gyvena smile

30

Re: kokia spalva.....???

Linas, 18 parašė:

Netapetuok geriau dazyk man daug graziau.. o kokia spalva tai sunku pasakyt.. jei gelsva tai gali erzint persikinej au seniai pabodus.. na manau rinkis siltu tonu ir raminanciai veikiancia spalvike wink
sekmes smile

netapetuot kambario, nes tau graziau dazytas? ;D Linuk Linuk....

31

Re: kokia spalva.....???

na siaip orandzine spalva tikrai nevargina, pas mane kambarys tokios spalvos,kambarys atrodo sviesus, ryskus, man patinka

32

Re: kokia spalva.....???

Diana, 17 parašė:
Linas, 18 parašė:

Netapetuok geriau dazyk man daug graziau.. o kokia spalva tai sunku pasakyt.. jei gelsva tai gali erzint persikinej au seniai pabodus.. na manau rinkis siltu tonu ir raminanciai veikiancia spalvike wink
sekmes smile

netapetuot kambario, nes tau graziau dazytas? ;D Linuk Linuk....

juokis juokis big_smile
> kai susitiksim atsiimsi :::818

33

Re: kokia spalva.....???

pas mane kambarys oranziniais tapetais istapetuotas...ir ziurisi graziai,nevargina,jauku:)o apie virtuve skaiciau kad geriausia yra melynai tapetuot dazyt ar pan.jei nori maziau valgyt..nes tada buna nejauku iejus,salta ir pan.:D vnz nesinori uzsibut:D

34

Re: kokia spalva.....???

kadangi man patinka tai kas neiprasta as sawo kambary esu issitapetawus kambary meskiukais ir man patinka waikiska zawu ir ramina,geras miegas

35

Re: kokia spalva.....???

pastelines vat oranzine sviesiai super wink aisku jei kas moka gerai padazyti big_smile

36

Re: kokia spalva.....???

melyna spalva ramina ir atpalaiduoja zmogu, zalia kelia apetita ir teikia jegu, raudona kaitina emocijas ir nuteikia selsmui, juoda hipnotizuoja ir kelia nerima... juk gydytojai ir kiti bendradarbiaujantys asmenys yra nustate kaip zmogu veikia ivairios spalvos tiesiog kaip nori kad tave kambarys nuteiktu, taip ir tapetuok...

37

Re: kokia spalva.....???

Atsipalaiduosi labiausiai prie zalios, dar ir susikaupt padeda smile o jei nori oranzines - dazyk sviesiu tonu ir nemanau kad blaskys wink bet ir linksmiau bus! tongue o melyna tik visai miegamajam tinka! tik miegui zodziu... Na as cia per velai, bet isreiskiau savo nuomone apie spalvas big_smile

38

Re: kokia spalva.....???

tapetuok sviesiais tapetais ir kad jie butu plaunami