61

Re: ar verta isteketi...

Na ok tada kokiu ieskai???=] Protingu? ar graziu?=]]]

62

Re: ar verta isteketi...

Živilė, 21 parašė:

Na ok tada kokiu ieskai???=] Protingu? ar graziu?=]]]

Kaip cia teisingai pasakius .. jos visos protingos.. zino kaip ispesti is taves daugiau.. O jei ziuret vyriskai tai ka vyras mano protinga ar grazi, tai atsakymas butu toks kad grazi neprotinga mane dar labiau atstumia nei protinga ir negrazi.. o grazi ir protinga yra tiesiog ypatingai pavojingas derinys..
tad protas man didesnis prioritetas .. bet tai vis tiek ziauru .. nesvarbu kaip vistiek liksi nusviles, ar su protinga ar su grazia ..

63

Re: ar verta isteketi...

Audriau, pernelyg sureiksmini ta nauda ir nebegali objektyviai ziureti nei i viena nauja pazistama=].


Beje,  kartais ne pats jom pademonstruoji, kad pinigai tai nera problema? Na pvz, kad gali prasyti kokio tik nori kokteilio ir bet kuri jai pastatysi??=] Nesakau, kad nereikia merginu vaisinti, bet jei pats laisvai pasishvaistai pinigeliais, tai tokios moterys ir suskrenda ju gaudyti=]]]]. Kaip sakant koki masala uzmeti, tokios ir zuvytes suplaukia=DDD

64

Re: ar verta isteketi...

Jei sazingai niekuo niekuo nevaisinu .. o uzplaukiu ant tokiu kurios buna visai padorios kuklios mergaites tada po kokiu 2 - 5 metu paima ir tave sungniuzdo .. tiesiog tereikia kad jos nebijotu tai padaryti .. jaustusi lygiateises .. kad viska susitarimu galima pasiekti .. kai yra noras padeti realizuotis, vietoj suvarzimo ir imimo sau .. priprantama .. mergina atranda save, dziaugiasi naujai atrastom savo savybem ir aisku jas reikia isnaudoti .. paziureti kiek as moteriska ir kiek galiu is tiesu padaryti smile tokios jus .. wink kitaip neimanoma .. jum reikia visada gundyti .. viena antra trecia .. ir jei jusu neuzrakinsi nieko ir nebus .. smile o as kalejimo sargu nebusiu .. tai is principo pries mano natura ..

65

Re: ar verta isteketi...

vel ta pati milijona kartu girdeta istorija.. kaip sugedusi plokstele tas musu Audrius. Tau laikas biski atsigaut ir gyvent toliau, o ne praeitim. Pasimokei ? puiku. isnaudok savo patirti ir eik i prieki, o ne zysk apie ta pati kaip maza mergaite.

66

Re: ar verta isteketi...

oi su kokia sypsena as cia rasau .. jau pats laikas sarkazma suprasti butu .. wink man visiskai pofig praeitis .. tiesiog noriu sudaryti atasvara sekso ieskotojams smile vis idomiau skaityti nei tai .. Aleksandrai, ziurek i mano zinutes kaip i mena kurio tu nesupranti wink jau kas kas bet labiau atsigavusio zmogaus nerastum .. smile