61

Re: Natūralus grožis

Tai persistengei sportuodama? ar del kitos priezasties?

62

Re: Natūralus grožis

Evelina, 21 parašė:

As ir pazistu vaikina kuriam besportuojant plyso raumuo,bet tai kvailystes ir apie tokius krastutinumus net neverta kalbet.  Smarkiai prisidaziusia panele taip pat teko matyt ne karta- sutinku tai neskoninga, bet kad gabalais kristu makiazas nuo veido... Deividai galėtum kurti FANTASTINIUS FILMUS :::810

na, kurti nieko nereikejo, gaila, kad fotika tada buvau darbe palikes, tai buciau ir uzfiksaves ta vaizda.. :::027

63

Re: Natūralus grožis

per treniruote...:)

64

Re: Natūralus grožis

mano draugei 12 i gatve iseit negali kol nepasitepa pudra seseliais lupdaziu ir tusu :::007 belekaip siaubas i ja ziuret...sako geriau paveluosiu valanda,bet ateisiu pasidazius...SIAUBAS! lipe mama jei siuksles isnest tj pries tj 20 min pasidaze xD.
Esu jauna ir prisizadejau i soliarumus neisiu ir nagu neprisiauginsiu ;p*

65

Re: Natūralus grožis

Mhm... ta pačia tema užkabinau sakinį vienoje Parulskio esė apie poną Simoną, jautusį geismą bažnyčioms ir pasipiktinusį nepadoria naująja Šv Kotrynos fasado spalva:
"Jeigu būtų pono Simono valia, jis niekad neleistų dažyti bažnyčių ir nepatartų dažytis moterims: tegul tikrasis laikas atsispindi jų veiduose, nes tai kas tikra, visuomet jaudina labiau, nei tai, kas butaforiška, dirbtina."

66

Re: Natūralus grožis

na, Aiste, tu dar maza, todel taip ir sakai, bet, kai uzaugsi ir tiesiog tavo sluoksnis visuomeniniame gyvenime privers keistis ir noresi kuo puikiau atrodyti. Kiekviena mergina nori buti grazi, todel kosmetikos vartoja, vienos daugiau kitos maziau. Aisku slykstu paziureti, kai maza mergaite prisidazo labai daug ir dazosi, kaip moka, nesvarbu, kad jos veidas pudruotas ir gana nemazai, bet jos kaklas baltas. Juokinga pasidaro, kai pamatai tokiu vaizdeliu. Del manes dazykites, tik nepersistenkite, o zinokit vaikinams, vis delto labiau patinka tos, kurios turi ka parodyti ir neprisidaziusios. ;Dp~~~~   

67

Re: Natūralus grožis

beveik nenaudoju kosmetikos tik nagu lakas (ir tai ne visada nes ilgi nagai) ir akiu tusas beje be vazelino ne dienos smile

68

Re: Natūralus grožis

Mari, 15 parašė:

No make up,dibtinių nagų,soliariumų ir t.t.
Juk taip gražu natūralumas:)

naturalumas grazu jei moteris savaime grazi bet... buna ir tokiu kuriom reik truputi pagrazint ka nors nes jos kitaip jauciasi nesmagiai. na o makijazas jei ne per daug - stebuklus daro!!!
o kas negeraj del soliariumo? lankau ir lb laiminga esu nes gaunu tu spinduliuku laimes tongue o jei retai tai ir nekenkia tongue tongue
dirbtiniai nagai, nagu lakas....-kas cia blogaj? geriau gal nukramtyti arba pagelte kokie? nieko cia blogo nematau! big_smile