21

Re: Rugiuose prie bedugnes

Nijolė, 20 parašė:

nius, as ja pries kelias dienas ir suskaiciau.. labai greitai skaitosi.....
pritariu, Vaivai, kad si knyga tinka ir musu laikmeciui.. mano mama labiau sokiruota buvo,kai ja skaite mokykloj, bet patikekit, as ne ka maziau....
knyga atskleide tai, kuo gyvena 16metis... ir autorius nenuklydo...  visiskai ne.. as savo vaikui duosiu ja perskaityti, kai jis bus 16...gal net anksciau.. sita knyga to verta..

taip labai greitai skaitosi ir labai greitai is atminties iseina si knyga kai pagalvoji kaip si knyga baigesi negaleciau pasakyti wink ... bet kai skaiciau man tikrai suzavejo kad sia knyga skaite mano tevai ir ji aprasoma kaip ir siu dienu jaunimukas big_smile

22

Re: Rugiuose prie bedugnes

Puiki knyga... Viena is tokiu, kurias tikrai verta skaityti... :::528

23

Re: Rugiuose prie bedugnes

kaip tik pradesiu skaityti sia knyga....visi labai gyre,o tetis man pasake:vienintele fraze,kuria prisimenu is sitos knygos"kazkas kazka uzlauze vakare rugiuose"ir paminejo,kad knyga jam pasirode linksma:)na bandysiu skaityti

24

Re: Rugiuose prie bedugnes

senokai aš ją skaičiau... bet pamenu, kad tąkart labai patiko :::041

25

Re: Rugiuose prie bedugnes

Siaip del idomumo verta paskaityti.Man ta knyga nepaliko ispudzio.Bet, kad bloga irgi negaleciau pasakyti.

26

Re: Rugiuose prie bedugnes

kai tau 18, tai gal ir gali but best book ever big_smile shiaip tikrai yra daug verstesniu knygu big_smile

27

Re: Rugiuose prie bedugnes

Didelio įspūdžio nepaliko..Knyga kaip knyga..

28

Re: Rugiuose prie bedugnes

Vaiva, 18 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

nius, as ja pries kelias dienas ir suskaiciau.. labai greitai skaitosi.....
pritariu, Vaivai, kad si knyga tinka ir musu laikmeciui.. mano mama labiau sokiruota buvo,kai ja skaite mokykloj, bet patikekit, as ne ka maziau....
knyga atskleide tai, kuo gyvena 16metis... ir autorius nenuklydo...  visiskai ne.. as savo vaikui duosiu ja perskaityti, kai jis bus 16...gal net anksciau.. sita knyga to verta..

taip labai greitai skaitosi ir labai greitai is atminties iseina si knyga kai pagalvoji kaip si knyga baigesi negaleciau pasakyti wink ... bet kai skaiciau man tikrai suzavejo kad sia knyga skaite mano tevai ir ji aprasoma kaip ir siu dienu jaunimukas big_smile

butent.. tikrai is atminties isejo :V ana savaite bandziau prisimint gera knyga, atsiminiau, kad sita tokia uuut, bet apie ka, tai tik guzt peciais ir sedziu..
>> joa..isvada... keiciames mes patys,o ne jaunimas ;D ir meluosim,kai sakysim >> o musu laikais taip nebuvo big_smile

29

Re: Rugiuose prie bedugnes

Girdejus apie ja, bet neskaicius. Kadangi eisiu nauj knygu pasiimt greit i biblioteka reiks ir ja prigriebt tuomet:)

>>> Nijole, ir pritariu ir ne, keiciames ir mes patys, bet yra begale dalyku kuriu tikrai nebuvo musu tevu laikais..Kaip ir tais musu laikais... Kad ir pvz mano laikais kai as buvau ketvirtoke penktoke, mes neprasinedavome vyresniu nupirkti gerti ir ent isvis taip nemasteme, o db jau taip yra... cia biski off topicas gavosi:>

30

Re: Rugiuose prie bedugnes

na knyga neveta tokiu pagiru, kokias jai teikia, siaip man labiau net patiko lietuvio rasyta knyga musei geriau... is rugiuose prie bedugnes labiausiai patiko, kai pasakojo apie vaiki su tikrai dideliu ryztu, kuris nenusizemimo, man jis ir patiko kaip ir pagrindiniui veikejui:)
kaip ir dar kazkas sake yra gersniu, pvz "dvylika" gali labiau sukresti, buvai ziaurus finalas...

31

Re: Rugiuose prie bedugnes

knyga tai tikrai gera,nes as ja skaiciau.

32

Re: Rugiuose prie bedugnes

ei, tai apie ką ta knyga? smile

33

Re: Rugiuose prie bedugnes

Na apie vaikinuka kuri ismete is mokyklos ir jis ten bludino biski mieste:D

34

Re: Rugiuose prie bedugnes

Ramune, 15 parašė:

knyga tai tikrai gera,nes as ja skaiciau.

;D tai kad jau tu ja skaitei tai jau gera...nu jo...tai turbut visos mano knygos hgeros kurias perskaiciau big_smile soriukas bet tavo isireiskimas ne i tema....;D