281

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Charles T.Tart. Living the mindful life, kartais K.Kastaneda ir Battletech serijos knygas...

282

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Amžino įšalo žemėje.Dalia Grinkevičiūtė-Lietuviai prie Laptevų jūros.Mokslui reikia,bet tikrai sudomino.

283

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Egle, 16 parašė:

Amžino įšalo žemėje.Dalia Grinkevičiūtė-Lietuviai prie Laptevų jūros.Mokslui reikia,bet tikrai sudomino.

man ir pamenu reikejo ja skaityt ir tikrai patiko...ziauriai aprasyta ir net oda siurpo bet tikrove juk zmonem buvo...

284

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Doroteja, 21 parašė:
Egle, 16 parašė:

Amžino įšalo žemėje.Dalia Grinkevičiūtė-Lietuviai prie Laptevų jūros.Mokslui reikia,bet tikrai sudomino.

man ir pamenu reikejo ja skaityt ir tikrai patiko...ziauriai aprasyta ir net oda siurpo bet tikrove juk zmonem buvo...


Man irgi skaitant siurpoka darosi,o dar kai zinai,jog ne fantazija,tai isvis...Bet visgi perskaityti verta.

285

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

lietuvos nacionaliniai parkai...:)

286

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

George Orwell "1984-ieji".
Man primena Huxleyaus "Puikų naują pasaulį", jei kas skaitė.. na ir su "Gyvulių ūkiu" panašumų, be abejo, yra. Visoms toms knygoms būdinga būtent ta slogi atmosfera, kažkoks šlykštus bejėgiškumas prieš visagalį režimą.
Savotiškos ištvermės reikia tokius kūrinius skaitant. Ir šiokio tokio polinkio į mazochizmą.

287

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

pastaruoju laiku tustinu savo draugu mamos lentyna knygomis ..siaip niekada nemegti romanai skaitomi ir net idomus kaip kiekvienas autorius meile apraso savaip....dabar skaitau "Skandalinga meile"

288

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

šiuo metu skaitau Kafką..tai austru rasytojas, kuris rase sau, ne kitiems.. manau, kaip daugelis yra priklausomas nuo rukymo, taip jis buvo priklausomas nuo rasymo.. jis sirgo depresija... ir jo kuriniuose tai kazkiek matosi... isivaizduoju ji nakti sedinti prie lango ir sapaliojanti kazka senuose sasiuvyniuose.. man paciai patinka naktinis rasymas, todel jo kuryba man kazkiek artima...  jis pries mirti kiek zinau liepe savo draugui sudeginti jo uzrasus.. kad nieks ju neskaitytu.. bet draugas perkaites juos, to nepadare... ir dabar jo pasakojimus skaitau traukiniuose, vaziuodama i vilniu... (: šiaip jie gan sudetingi.. bet kai isigilini, be galo idomus... issmislai stebina (:   

289

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

man nepatinka tos naujausios knygos...is serijos "beveik suauge" ar panasiai... manau senesne literatura yra idomese (: klasika

290

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

meiles romanu ir per tv galima atsiziureti... nepatinka man knygos apie tai kaip mergaite susipazino su berniuku... realiai tai galima isgyventi... bet po to dauguma remiasi knygomis, ziuredami i save... ir taip niekaip negali sau prilipint "idealios poros" vardo... lygina savo santykius su tuo kas parasyta knygose, apie amzina meile... veeee...

291

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau Lukas "Ketveri metai pragare" -  ex kas perskaitys tikrai nebenores tapt satanistu big_smile

292

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau informatikos vadovelio pirma ir antra dali ;D

293

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

psihologija ir anarhizma baigiu skaityt:)

294

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sandra, 16 parašė:

meiles romanu ir per tv galima atsiziureti... nepatinka man knygos apie tai kaip mergaite susipazino su berniuku... realiai tai galima isgyventi... bet po to dauguma remiasi knygomis, ziuredami i save... ir taip niekaip negali sau prilipint "idealios poros" vardo... lygina savo santykius su tuo kas parasyta knygose, apie amzina meile... veeee...
>>>.  o jei zmogus neziuri tv?m? kartais tokios knygos geresnes nei filmai...ir dar toks klausimas kokios stiliaus pas tave db kuriniai labiasiai skaitomi?ar ne pastebejai kad keiciasi ....

295

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau Cveigo "Sirdies nerimas" - patinka. nzn, kazkas gal ir ne visai viskas, bet kazkas is tos knygos yra ir mano pacios isgyventa visai neseniai, galbut del to, man kiekviena jos eilute palieka toki ispudi smile

296

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jurgos Ivanauskaitės - Sapnų nublokšti

297

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Robin Sharma "Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", lyderiavimo išmintis" smile

298

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Advertising Now. Print

299

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

neseniai perskaiciau(pries keleta dienu)  R.Granausko "gyvenimas po klevu"

300

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Siuo metu skajtau Platonas \Valstybe\ gera knyga daugiau skirta filosofiniams pamastymams smile
Vajva>> galima knyga ir nusipirkti yra ir nebrangiu wink

Žinutės: nuo 281 iki 300 iš 955

Puslapiai Ankstesnis 1 13 14 15 16 17 48 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Kultūra (Kinas, Dailė, Renginiai...) → Kokią knygą dabar skaitote?