81

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

krepšinį aišku big_smile

82

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Esu buciavusi su mergina...:::305 Ir ne su viena :::010 Galiu pasakyti, kad idomu buvo,taip draugiskai, grynai del idomumo. Didesnis suprantamumas jauciasi. Aisku man patinka vaikinai, neisigaskit  :::822 O gyvenime juk viska reik isbandyt :::024 Na nevisai viska...:::042

83

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

man tai grazu merginos ir as tikrai isbandysiu:)

84

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

juk siaip manau daug kartu visi esam pabuciave mergina pvz kaip sveikinam su naujais metais,gimtadieniu na kazkokia proga tad nemanau kad cia yra blogai

85

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Rasa, 16 parašė:

juk siaip manau daug kartu visi esam pabuciave mergina pvz kaip sveikinam su naujais metais,gimtadieniu na kazkokia proga tad nemanau kad cia yra blogai

ne apie tokius bucinius cia kalbasma... tongue
as uz.... wink

86

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ar mergaitiski zaidimai gali but tik laiziakas su merga ;DD as neturiu omeni zaidima su lelemis as kalbu kad suaugusios moteris zaidzia ir kitaip wink

87

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

as nesu niekada buciavusis su mergina ir asmeniskai net nenoreciau,man kazkaip keistai atrodytu,nezinau...o esu maciusi kaip buciuojasi merginos,tai siaip prikolas visai,bet tikrai bent jau man noro tai nesukelia :::007
aj,esu sapnavusi kad kai ka darau su mergina,tai sapne labai patiko big_smile bet tikrai nebandyciau to real...

88

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Gabija, 21 parašė:

as nesu niekada buciavusis su mergina ir asmeniskai net nenoreciau,man kazkaip keistai atrodytu,nezinau...o esu maciusi kaip buciuojasi merginos,tai siaip prikolas visai,bet tikrai bent jau man noro tai nesukelia :::007
aj,esu sapnavusi kad kai ka darau su mergina,tai sapne labai patiko big_smile bet tikrai nebandyciau to real...

Ar Tu uztikrinta kad tai buvo pana big_smile

89

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 25 parašė:
Gabija, 21 parašė:

as nesu niekada buciavusis su mergina ir asmeniskai net nenoreciau,man kazkaip keistai atrodytu,nezinau...o esu maciusi kaip buciuojasi merginos,tai siaip prikolas visai,bet tikrai bent jau man noro tai nesukelia :::007
aj,esu sapnavusi kad kai ka darau su mergina,tai sapne labai patiko big_smile bet tikrai nebandyciau to real...

Ar Tu uztikrinta kad tai buvo pana big_smile

taip,esu tuo visiskai tikra,nes ta pana pazystu big_smile

90

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Na, prisiskaiciau cia butu ir nebutu dalyku!! :DD OOOii, ciudai!.. "Baisios, storos, saltos..." Griusiu is juoko... :DDD Fantastai jus.. "Negali susirast vaikino, tai buna su mergina." :DDDD Gero juoko doze is ryto gavau.. Pritariu Aurimui (26) berods..
"Prikolas, zaidimas, alkoholis, mada..." Nebuvo nei tas, nei kitas, nei trecias.. Norejau, tai ir buvo.. Ir manau, dar bus..

91

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Net nezinau... smile

92

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Kristina, 13 parašė:

Net nezinau... smile

ko cia nezinoti??arba taip arba ne.. :::050

93

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Gabija, 21 parašė:
Kristina, 13 parašė:

Net nezinau... smile

ko cia nezinoti??arba taip arba ne.. :::050

naturalu, kad tokio amziaus gali ir nezinot !!! baikit tvirkint jaunima !!!

94

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

:::127 na nea ir nesinori... gal kadanors noras atsiras, bet abejoju...

95

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Aleksandras, 23 parašė:
Gabija, 21 parašė:
Kristina, 13 parašė:

Net nezinau... smile

ko cia nezinoti??arba taip arba ne.. :::050

naturalu, kad tokio amziaus gali ir nezinot !!! baikit tvirkint jaunima !!!

na,manau kad jeigu jau raso i tokia tema,tai turetu kazka pasakyti,o jei ne,tai turi tam atitinkama vieta"iki 18"...

96

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

O as bandziau buciuotis su mergina,ir zinokit visai patiko!:::810

97

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Rimokas, 35 parašė:

O as bandziau buciuotis su mergina,ir zinokit visai patiko!:::810

Na, daug patirties....
Geriau papasakok, ko nebandei... big_smile

98

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

siam pasauly reikia viska isbandyt.
nors pati nesu bandzius

99

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Sigitas, 24 parašė:
Rimokas, 35 parašė:

O as bandziau buciuotis su mergina,ir zinokit visai patiko!:::810

Na, daug patirties....
Geriau papasakok, ko nebandei... big_smile


Tai kad viskas isbandyta per tiek meteliu,tik neturiu omeni apie pedalizma,nes ne mano pasaulis.

100

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Sonatukxxx, 20 parašė:

siam pasauly reikia viska isbandyt.
nors pati nesu bandzius

VISKA???!!!! Tik nejuokauk tokias dalykais.... Dar, neduok dieve, (pfiu pfiu pfiu tris kartus) sugalvosi ka nors nuzudyt besimyledama ir apie kitus panasius nemalonius yvykius nebesneku... big_smile
Siaubas.... isbandyt VISKA.... nu baisu... ;D