1

Tema: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Mokslininkai dar kartą įrodė, kad seksas naudingas sveikatai. Tyrėjai pažymi, kad teigiami organizmo pokyčiai taps akivaizdūs užsiimant seksu bent kartą per savaitę.
Tiesa, tyrimai neatskleidžia, kas – pats lytinis aktas ar intymaus artumo metu patiriamos emocijos – daro teigiamą įtaką. Tačiau kaip ten bebūtų, seksas akivaizdžiai teigiamai veikia žmogaus savijautą. Ypatingai moterų.



1. Seksas gali apsaugoti nuo gripo ir peršalimo. Remiantis mokslininkų tyrimais, seksas 1-2 kartus per savaitę gali net tris kartus padidinti imunitetą palaikančių antikūnių lygį, kurie saugo organizmą nuo respiratorinių virusų.


2. Seksas gali padėti labiau nei kosmetologė. Edinburgo karališkoje ligoninėje ekspertai bandė įspėti įvairaus amžiaus žmonių, jiems nematant, amžių. Tyrimo dalyviai, ekspertų nuomone, atrodę 7-12 metų jauniau, užsiiminėjo seksu vidutiniškai 4 kartus per savaitę. Mokslininkai mano, kad būtent reguliarus seksas padėjo jiems atrodyti jauniau. Viena iš priežasčių, kodėl moterys atrodo jauniau – seksas padidina estrogenų lygį moters kraujyje, o tai daro teigiamą įtaką plaukams ir odai.


3. Seksas degina kalorijas. Sekso metu sudeginame apie 4 kalorijas per minutę. Per pusvalandį galima sudeginti tiek kalorijų, kiek buvo gauta suvalgius keturis šokoladinius saldainius. Akivaizdu, kad seksas prilygsta sportui.


4. Seksas gydo migreną. Padidėjęs endorfinų ir kortikosteroidų hormonų lygis susijaudinimo ir orgazmo metu yra puikus analgetikas.


5. Moterims seksas normalizuoja menstruacinį ciklą. Ne vienas Kolumbijos ir Stenfordo universitetų endokrinologų tyrimas parodė, kad moterų, kurios reguliariai užsiima seksu, ciklas reguliaresnis nei tų, kurios susilaiko ar užsiima seksu karts nuo karto. Tyrėjai tikina, kad svarbus pats artumas, o ne orgazmas.


6. Seksas gelbsti ir nuo kitų nemalonumų. Pavyzdžiui, seksas padeda treniruoti raumenis, kurie tarnauja sulaikant šlapimą.


2

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

naudingas kaip supratau vien moterims ? o mums kas ? big_smile

3

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

man tai pirmas punktas negalioja - kaip persalu, taip persalu amzinai... o siaip prie temos antrastes noreciau prideti ne "jei atsargiai", o jei myli... nes kitu atveju tik blogiau gali buti.

4

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Uršulė, 21 parašė:

man tai pirmas punktas negalioja - kaip persalu, taip persalu amzinai... o siaip prie temos antrastes noreciau prideti ne "jei atsargiai", o jei myli... nes kitu atveju tik blogiau gali buti.

atsiprasau bet jus panele mane i kapus ivarysit su tokia logika:::937
visu pirma tema apie sexa meile cia ne laselio nesipaiso:::227
antra tas "jei atsargiai"  tai reiskia  kad   prezervatyvai dabar isparduodami su kaledine nuolaida o pasitikrinimas  nuo ziv turetu but nemokamas

5

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

supratau smile. tik norejau pasakyti, kad vis tiek seksas geresnis, kai myli.
o jus norite pasakyti, kad dabar reik begt prisipirkt prezervatyvu ir myletis su visais, kad ta jusu isvardyta nauda pasijaustu wink

6

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

na va moterys,nebereikes jums kremu,dietu papildu,vaistu,viskas bus reguliaru ir nebeskaudes big_smile
visada sakiau,kad sexas sveika,niekas netiki smile

7

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

na kai kurie punktai tikrai teisingi smile

8

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

visi  teisingi mokslininku patvirtinta:)
ir cia dar ne visi punktai:D

9

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Na gal ir visi big_smile

10

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

ne ne visi ant popiergalio turiu  pora ekzemplioriu   tu paciu reiksmiu tik skirtingu zmoniu  teigta

11

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Aleksandras, 22 parašė:

naudingas kaip supratau vien moterims ? o mums kas ? big_smile

Na, jei ir naudingas tik moterim, tai mums belieka megautis, kad kazka naudingo padarem del moteru/merginu ir t.t.

12

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

smile idomiai... Visada maniau, kad seksas yra gerai big_smile o jei rimtai, tai šie punktai visiškai teisingi, pusę jų patyriu pati smile pvz. jei esu lbai pavargus, tai po nakties kupino sekso esu žvali ir pilna energijos :::920

13

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Aurelija, 19 parašė:

smile idomiai... Visada maniau, kad seksas yra gerai big_smile o jei rimtai, tai šie punktai visiškai teisingi, pusę jų patyriu pati smile pvz. jei esu lbai pavargus, tai po nakties kupino sekso esu žvali ir pilna energijos :::920

pazystamas jausmas:)

14

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

seksas gydo nuo visu ligu kai myliesi saugiai.kitu atveju gali susirgti ne vien gripu :::d17:::d17:::d17:::d17:::d17:::d17:::d17

15

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Robertai kuom dar galima susirgt?:)

16

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

Pavlikas, 21 parašė:

Robertai kuom dar galima susirgt?:)


reta siais laikais liga kuri angliskai vadinasi fucklessness.
*Laukia geltonos kortos o tuo paciu ir bano... -.-*

17

Re: seksas yra naudingas sveikatai jei atsargiai

jo,ir dar sako kad nuo slogos gydo sexas big_smile