201

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

o kur ykvepima padejai:(

202

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Birute, 20 parašė:

o kur ykvepima padejai:(


buvo dinges bet vakar 7 eilerascius per nakti sukuriau (blush)

203

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

ooo nu ci tai geras:D saunuolis

204

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

smagu jei vyras turi talenta, bet jei jis pradeda jau per saldziai "pezetis" ir myzciotis kaip mergaite, tai jau man nepriimtina...

205

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

oi yra tikrai.. neviena toki teko sutikt ir pati kuriu.. grazu..:) pasaka ka zmogus gali sukurti lb grazu.. smile

206

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nerasta tokiu:D

207

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Arturas, 24 parašė:

nerasta tokiu:D

rasta rasta patikek wink

208

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Kazkaip dar tokiu neteko sutikti smile

209

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

kazhkas pasake "rashyti eiles yra ne wyrishka" juk jau gilioje senoweje, wyrai kure eiles sawo mylimosiom ir juos skaite wyrais, nes ne kiekwienas sugeba drasiai perskaityti, tai ka parashe:P serenados ir shiaip dainos yra eiles. ash pats kuriu eiles.. na gal, ne meiles tema, taciau eiles. tikiuosi, kad ir ash kuria diena sukursiu daina, meiles tema, kai jau tikrai jinai pas man pasibels:) plius pats pazhystu pakankamai zhmoniu, kurie raso eiles:)

210

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

grazu kai waikinas moka pasakyt kad myli ne banaliais zodziais, bet jei ima persistenginet irgi negerai. Asmeniskai as pati nesu romantike ir nemegstu "per saldziu waikinu", bet cia tik mano nuomone, o kiekwienam zmogui indiwidualiai smile

211

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

sutinku, kiekwienai panai atskirai wienai reikia shwelnumo kitai wyras ateina sudauzho weiduka, poto atsiprasho, lyg niekur nieko sugula, pasidulkina:) ir je gywenimas super ir be romantiko... emm klausymas, o tau patinka, kai tau waikinas atneshtu geliu? ar labiaw patiktu, kad skeltu kur nors? 

212

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

cia ,Laurynai labai jau keista klausima uzdavei..."nesaldumas" dar nereiskia smurto...  :::050
man mano draugas atsimenu is pradziu (draugystes pradzioje) geles nesdavo gal kas savaite,uoj kaip smagu budavo...po to ,po kokiu metu nesdavo kas koki menesi big_smile na ir ,zinoma ,per sventes smile ,po keliu metu atsinesdavo jau ir sampano ,kai 18 suejo ;D ,bet kazkaip eilerasciu nekure...beja,gera mintiws,reikia paraginti,pasijuokti noriu ;D

213

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

man patinka...kai newarzo sawes ir kuria smile
ir cia nieko keisto smile

214

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Gabija, 21 parašė:

cia ,Laurynai labai jau keista klausima uzdavei..."nesaldumas" dar nereiskia smurto...  :::050
man mano draugas atsimenu is pradziu (draugystes pradzioje) geles nesdavo gal kas savaite,uoj kaip smagu budavo...po to ,po kokiu metu nesdavo kas koki menesi big_smile na ir ,zinoma ,per sventes smile ,po keliu metu atsinesdavo jau ir sampano ,kai 18 suejo ;D ,bet kazkaip eilerasciu nekure...beja,gera mintiws,reikia paraginti,pasijuokti noriu ;D



sukandus lupa tu rasai
eilerastuku negavai
sampana nese ir geles
bet eiles nepasieks taves
nepergyvenk nenusimink
ir draugui apie tai primink wink

poezija dabar uzejo
ka tik grizau po vakarelio

215

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Pajieskok Rusyne ten vaikinai sukure fantastines eiles prie shnapso parduatuviu....

216

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Zilvinas, 38 parašė:

Pajieskok Rusyne ten vaikinai sukure fantastines eiles prie shnapso parduatuviu....


Svaru rezultato kokybė  o ne procesas.

217

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

as galiu sukurti eilerasti,tik ziurint apie ka,ir uz kazkoki atsilyginima tongue jau ilgai kuriu rimuotus textus

218

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

man tai labai grazu, kai vaikinai raso eiles... ydomu suzinoti, ka jie jaucia, isgyvena..  ;>

219

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Kas mąsto - tas kuria. O kas kuria - tas išreiškia save. O kas moka išreikšti save - tas gabus. O kas gabus - tas šaunuolis. Eilės - ne poezija.

220

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

skaitau ir matau kad vyrai kuria eiles, bando isreikst savo jausmus, bet ar mergina moka o gal tiksliau ar sugeba tai suprast?.......kodel dabar retai kas bedainuoja serenadas ir skaito meiles kupinas eiles po langais? todel kad vaikinai bijo buti nesuprasti..............manyciau