61

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

ant Egles niekas neloja,tik ji savo tiesa sako,o mes savo.laisva salis.nuomones reiksti galima.
mastantis vaikas...gal pro akis praleidai skaitydamas,kai visi apie ji ir sake,kad net lb mastantis.tik del saves nieko gero nedares.na,o jei jau tokia nepalauziama tavo nuomone,tai nereikia nei bandyt ka nors pakeist..:) visi apie viska turim savo individualias nuomones ir turekim toliau. BET. tik nereikia su visisku sudu Nirvanos maisyt.

62

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

tik kad man jojo paties pasisakymai labiau isimine, i "protingu minciu sindromo" weba visa tunta butu galima sudet smile pasistengsiu savaites begi rast laiko - susirast ta knyga ir isrinlkt maziausiai 10 sentenciju smile

63

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

muahahahaha
Algi, įtariu tu vienas supranti, ką aš sakau
o mergytėm siūlau paieškoti dar vieno protingo žodžio žodyne: SARKAZMAS
nereikia su šūdu nirvanos maišyt? kodėl? o kelt į padanges reikia?

64

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

mazut,kodel manai,kad tavo nuomone kazkuo ypatinga?:) geresne uz kitu...wuahahahaha. cia visi issako kas ka galvoja apie Nirvana,o ne i padanges kelia:) vieniems uztenka to,ka jie gauna is sios grupes,kitiems ne.tu prie tu kitu. tai ko cia dar draskaisi noredama itegt,kad si grupe nieko verta?:) juk vis tiek nepavyks:) kam patinka tam ir patiks.:) o tu klausyk kas tau patinka:)

65

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Eglė, 21 пишет:

Evelina, gal todėl, kad taip ir yra? jei norėtum apie tai pakalbėti plačiau, galim asmeniškai pasirašinėti, neteršdamos forumo vaikškom nesąmonėm.
Inga, neverk, ne pirma nuliūdai suvokus, kad tavo pamąstymai alogiški. o dėl baliaus - nereikia taip žiauriai įsižeisti, tai tik gerai parinktas populiarumą iliustruojantis pavyzdys. beje, velniop tai velniop, aš kažakip irgi pagalvojau, kad kad net neverta kažko aiškint žmogui, kuris užuot klausęs ausim, klauso šikna.
beje, minėto autoriaus nesu skaičiusi. ir kol kas nesiruošiu. čia diskusijos ne lietuvių literatūros tema vyksta.
nusižudė, nes buvo degradas. nebemąstantis (o gal ir niekada nemąstęs) savo smegenine. tad apie kokias kūrybines aukštumas galima kalbėti, turint galvoje šitokį mėsgalį?

Manau jis nuzizude del to , kad gavo viska apie ka svajojo paprasti mirtingieji, bet gaves suprato kad cia nieko ypatingo... nusivyle visuomenes normomis. Juk kaip jaustumetes jus jeigu suprastumete kad viskas kas jums atrode **** is tikruju yra ****? na cia tik mano nuomone smile

66

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

nirvana bent nebuvo komercinė grupė, kaip daugelis šių dienų. jos muzika gydė ir vis dar gydo sielas....

67

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1514
dėl kurto obaino nusižudymo, augustinai, giliai pasakei...mm..

68

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Eilinė grupė? Akivaizdu kad ne, nes nekalbėtumete apie ją vis dar po tiek laiko. Bet jei nemanau kad ji eilinė, dar nereiškia jog manau kad tai super talentinga grupė. Basically, ju musika visiškai nieko ypatingo (turėkit omeny kad kai buvau teenageris nuo jų veždavausi). O tiems "metalistams" kurie klauso Linkin Park (nuo šitų gražuolių irgi veždavausi big_smile ) ir pan, siulyčiau paklausyti Tool , ypač albumo Lateralus. TAI yra vadinama kuryba. Ši grupė mane veža ir dabar kai jau porą metų roko muzika išvis nebesidomiu.

69

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

>>>cia visi issako kas ka galvoja apie Nirvana...     tik nereikia su visisku sudu Nirvanos maisyt

Tai neigiamų nuomonių išsakyt negalima?

70

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Rolandai,aisq,kad galima:) bet savo nuomones nereikia kisti kitiems..t.y. nereikia ju debilais laikyti,kad patinka Nirvana ir,kad pakanka is sitos grupes to,ka gauna:)

71

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

>>>as nebandau parodyti kad esu protingesne jeigu cia nieko neskaitei tai geriau nieko nerasik

O čia iš tiesų žiaurokai pavarei, nes Algis tavo pačios žodžius pacitavo, ir tu pagalvojai kad tai yra JO žodžiai. Nepyk, bet juokiausi. big_smile

72

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Rolandas, 23 пишет:

Zinai, jei nebutu nei Linkin Park, nei Green Day tai tik geriau butu. Ir cia roku nepavadinsi. Cia eminemai su gitarom, nedaugiau. O apie nirvana, tai gera grupe, palikusi sioki toki indeli. Bet sakyti kad ji isgelbejusi roka tai tikrai cia per daug. Be to ji gyvavo ir klestejo tuo laikotarpiu kai rokas labai populiarus buvo. Asmeniskai man ji nepatinka.

Jo, sutinku Linking Park, System Of A Down, Rage Agains The Mashine, Korn ir pan. yra tie patys Eminemai tik su gitaromis. Bet ir mano pirmieji persijungimai prie "rimtos" muzikos paauglysteje prasidejo ne nuo Nirvanas ar pan. Pradzioje tai kiek sunku suprasti. Reikia pradzioje pasitreniruoti su pop-rap-rockeli grojanciomis grupemis. Pas mane migracija is pop salies prasidejo nuo Bon Jovi, Aerosmith, Rammstein ir pan. Tik kiek veliau pasakui pradejau klausytis Grunde (Seattle Sound) ir sunkesnio stiliaus muzikos. Geri buvo laikai 88-96 metai: Nirvana, Alice in chains, Soundgarden, Stone Temple Pilots, Mother Love Bone, Pearl Jam ir panasios grupes grojo.... Ech... Gaila, kad dauguma grojo taip trumpai. 

73

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Gera grupe buvo... Man tai patinka, tikrai legendine:) Del ko nusizude tai zinoma galima daugiausia tik spelioti. Turiu savo nuomone tuo atzvilgiu, bet cia ne apie susirinkom diskutuot.:) Beje is Egles komentaru sypsena kilo nekarta;)

74

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Augustinas, 18 пишет:

Nirvana. Vieni sako kad tai eiline grupe, kiti- tai grupe isgelbejusi roka, suteikusi jam antra kvepavima, be jos nebutu nei Linkin Park, nei Green Day. Ka jus manote?

kas cia bljat per prapoganda:::619
nirvana tai vienintele grange pakraipos legenda ir nieks siai  grupej neprilygs
"dieve" ale mokat apsisikt pries visus  vietoj to kad internete pasiskaityt arba nusipirkt knyga

75

Re: Nirvana: eiline komercine roko grupe ar kas nors daugiau?

Pavlikai, nesinervuok... smile Kartais zmones is pavydo sneka big_smile As tai manau, kad labai lengva kritikuot kitus... Pirma patys legendom tapkit...