121

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

myliu tevyne is swedijos krantu nemanau kad grysiu bet lietuvaicei sirdy as su jumis smile

na o kaip su tais kurie gime misko vidury pas Jadze prie bravaro o veliau isikrauste i didmiesti skaitosi jie taip pat tevynes isdavikais?

Ogi visai ne, juk reikejo gi is zemaiciu i lietuviu kalba ismokti ir kaip elgtis mieste prisitaikyti gyventi

jus neisdavet misko uagos fabrikelio, paprasciausia mylite ji is miesto daugiaauksciu smile

122

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

ou...Zilvinai,nesityciojam,mano mamos vardas Jadvyga!!! :::022

123

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

greičiau iš tos Lietuvos...

124

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

siaube nejau as viena ir gyvensiu Lietuvoje?"niekada negrisiu i Lietuva"niekada nesakyk niekada,nes nezinia kas gali nutikti ir busit Lietuvoj ir dar dziaugsites kad cia esat...

125

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

perskaičiau temą ir tokių labai jau įvairių nuomonių išgirdau.. kai kurioms pritariu, o kai kurios man pasirodė labai jau siauros. smile

visų pirma, reikia apibrėžti, ką laikai emigrantu ir kas liko Lietuvoje. tikrai ne visi emigrantai važiuoja skinti braškių. tikrai ne visi iš taip jūsų vadinamojo kaimo ar vagys bei nusikaltėliai. yra visokių visokiausių. aš, asmeniškai, studijuoju dabar Anglijoje, tai kaip ir emigrantu laikyti save turėčiau. ir čia yra tikrai nemažai šiltų, draugiškų, fainų lietuvių, kurie čia kuria savo gyvenimus smile žinoma, teko matyti ir tokių su dryžuotais treningais, bet čia kita kalba. Lietuvoje ir liko visokių žmonių - tikrai liko labai daug protingų, imlių, galinčių, mąstančių smile bet liko ir negatyvių, siauro požiūrio, jei galima taip pavadinti.

šiaip nereikia smerkti nei vienų, nei kitų smile kiekvienas turi savo pasirinkimą. jei žiūrėtume iš patriotinių jausmų, tai taip - gaila, kad žmonės emigruoja.. iš kitos pusės: jei jie grįš pasisėmę žinių/patirties bei praplėtę akiratį, tai Lietuvai bus tik į naudą. būtent dėl to patarčiau norintiems bei galintiems važiuoti į užsienį įgyti patirties, kelti kvalifikaciją. ir vėliau tai parvežti į Lietuvą. Lietuvos tikrai nereikia išsižadėti, tikrai neišsižadu ir aš. tėvynė ir liks vienintele tėvyne - tai vieta, kur tau pažįstami papročiai, kultūra, KALBA, žmonių mentalitetas. žinoma, trūkumų daug, bet ir Anglija tikrai ne svajonių šalis. trūkumų daug ir nereikia šaukti "vau, kaip čia viskas super, už 1000 svarų galiu nusipirkti naują skalbimo mašiną bei dar liks pinigų, o Lietuvoj taip neišeina!".. ne viskas pinigais gi matuojama. wink nors šiaip, aišku, čia sąlygos susikurti materialinę gerovę daug geresnės, o Lietuvoje sąžiningu darbu ir nėra lengva prasimušti (gi yra pas mus korupcija, sovietinis mąstymas dar likęs)..

apibendrinant mano nerišlų tekstą: išmokim tolerancijos vieni kitiems smile dabar labai jau tie "emigrantai" yra apipinti mitais smile tikrai neišvažiavo visi iš Lietuvos dėl to, kad Lietuvoje gyveno skylėse, neturėjo draugų ir šiaip buvo menkystos (kaip kiti mano)

126

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva.

Tai aisku... ka Tu cia veiksi?! big_smile

127

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

dar galiu pridėti, kad tas pusmetis, praleistas čia, man davė du labai svarbius dalykus, kuriuos tikrai nemanau, kad būčiau Lietuvoje įgijęs smile visų pirmą: praplėčiau gerokai savo požiūrį. nors ir taip nelaikiau savęs siauro požiūrio žmogumi, bet ohoho, kiek daug dalykų/procesų tave supa ir apie viską nežinosi. tobulėti visą gyvenimą gali. o visų antra: įgijau nemažą pasitikėjimą savo jėgomis. supratau, kad nėra kitų šalių žmonės protingesni vien dėl to, kad jie iš kitur. visi mes lygus, visi mes žmonės. visi turim jausmus. smile

128

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

ir šiaip labai kvaila varyti vieniems ant kitų.. ką tik dar vienas toks komentaras iškilo. wink vis tik lietuviai labai pavydūs ir menkindami kitą jaučiasi geriau. čia jau vos ne tautos bruožas.

129

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Giedrius, 18 parašė:

ir šiaip labai kvaila varyti vieniems ant kitų.. ką tik dar vienas toks komentaras iškilo. wink vis tik lietuviai labai pavydūs ir menkindami kitą jaučiasi geriau. čia jau vos ne tautos bruožas.

O is kur tu tiek daug zinai...?
Nejuokink, tautu analizatoriau... ;D

130

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

nu tu ką tik ant manęs "pavarei" norėdamas pasirodyti viršesnis ir daugiau žinantis. smile

o aš išsakiau tik savo nuomonę ir niekur nieko neįžeidžiau, nes lietuvių tautai priklausau ir aš.

131

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Giedrius, 18 parašė:

nu tu ką tik ant manęs "pavarei" norėdamas pasirodyti viršesnis ir daugiau žinantis. smile

o aš išsakiau tik savo nuomonę ir niekur nieko neįžeidžiau, nes lietuvių tautai priklausau ir aš.

Nebesvaik vaikeliau... kokio sudo as gyvenantis lietuvoj, turiu pritart ir visai nereaguot i Tavo isreiksta nuomone?
Jei as gyvenu cia, Lietuvoj, nesiruosdamas is cia begt, turiu sutikt su Tavo mintim...??? Jausk ka sneki... didysis pasiauleziuros pletejau... ;D

132

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

smile be komentarų.

133

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Giedrius, 18 parašė:

smile be komentarų.

Labai malonu... ;D

134

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

grysiu negrysiu velniai zino,bet niekada nesakyk niekada big_smile

135

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Ziuriu mano sukurtam forume verda gan karstos diskusijos. Visiskai pritariu Giedriui. Kam smerkti vieni kitus, kiekvienas turi pasirinkimo laisve. as jug neparasiau: emigrantai, negryskit i Lietuva !!! Tiesiog pati nusprendziau likti Anglijoje, nes puikiai prisitaikiau prie gyvenimo salygu, turiu man patinkanti darba ir keleta nuostabiu draugu. Kam vel viska keisti ir pradeti is naujo jei man gerai taip kaip yra smile

136

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

butent- niekada nesakuk niekada. dabar gyvename uk, gerai, gyvenimas veza, apie grizima i lt niex negalvoja. bet, netgi, jei is pradziu labai i namus traukdavo, dabar tik grizti kad dar karta isitikint kad nyku lt vistik... o kokia patriote buvau pora metu atgal- juokinga prisimint smile. taip kad niekada reik nesakyt niekada. kas cia zino, gal gyvenimas taip viska suraitys- kad grisiu ir tuo dziaugsious.. bet tikrai- not yet...

137

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

kokia sio forumo prasme? koks skirtumas kas kur gyvena? cia kiekvieno asmeninis reikalas... plius visi puikiai zino kokia situacija bei perspektyvos lietuvoje ir svetur... laisvas zmogus gali vykti i betkuria europos sali ir dirbti uz eurus, svarus, kronas, etc... manau tai yra nepakartojama, as pats vilnietis, vilniuje gyvenu ir niekur nesiruosiu vaziuoti, bet matau koks cia chaosas lietuvoje, kokia zmoniu manipuliacija... matau seimunus bei biznierius vazinejancius su naujausiais mersais, sale pasisodinusius sesiolikmetes miesto grazuoles... pinigai aisku is neaiskaus biudzeto, nusuktu mokesciu, etc. ai ir zinoma ju moto "kodel as tureciau moketi daugiau, jei mokytojai, policininkai etc. gauna tik tiek..." respect visiem kurie neapkente ir paliko visa sita meshla...

138

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Na, kalbant apie perspektyvas ir situacija Lietuvoje, tai noreciau pridurti, kad nera cia kosmaras, bomzynas ir visiska ekonomine krize. Nezinau, kodel jus taip pesimistiskai i ta Lietuva taip jau ziurit, o gal as optimistas, nezinau... Studijuoju verslo administravima tarptautiniame universitete (Lietuvoj), susiduriau su daug tyrimu ir teko tirt tiek Lietuvos ekonomika, tiek kitu Europos saliu (tiksliau, Airijos, Anglijos, Italijos ir Ispanijos) ir galiu pasakyti, kad nesam mes taip jau baisiai atsilike ir visiskai neperspektyvus - salis kur gyventi neimanoma. smile Viskas cia tvarkoj, o su laiku bus dar tvarkeliau;)

Giedriau 18, skaitau tavo mintis ir galiu pasakyti, kad randu visiskai toki pati logini, argumentini ir visoki kitoki dvasini, moralini ir psichologini visokoteriopa pritarima tavo mintims, pamastymams ir idejoms smile Kiekvienas zmogus renkasi savo kelia, tuo labiau jis tikrai negali prognozuoti kas jam ivyks pasirinkus ta kelia... Kaip cia dama minejo "Niekada negrysiu!", tai toks teiginys sudetingas ivykdyti, sakyciau, nes ka gali zinoti kas gali nutikti tai damai per jos visa dar gana ilga gyvenima..:)

Tad isvados, keliaukit zmones, svieskites, pleskite savo akirati ir likite sirdyse Lietuviai!:)

139

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

jo,is tikro daug tiesos pasakei,Giedriau,bet nera visi tokie jau baisus postai...
o Sigitas ,tai liko gerai nuleistas.. smile

140

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

na iš tikro malonu, kad yra pritariančių, nors nieko lb konkretaus nepasakiau smile
Auriui ir pritariu - tikrai nėra Lietuvoj ta padėtis tokia bloga, kaip kiti sako. smile
peace & love! ^^