21

Re: romantikai- ne

as romantikas ir man gerai jus kaip norit...

22

Re: romantikai- ne

merginos sirdyje yra visos romantikes,tik ne visos tai parodo

23

Re: romantikai- ne

na kodel?:)man tai pvz vaikinai romantikai nepatinka:)))o tai mergos beveik visos yra romantikes:)arba tu mantai surandi tik kazkokias vyriskas merginas arbas ppats esi romantiks ir nezinai ko nori is merginu:))

24

Re: romantikai- ne

Romantika - buvo yra ir bus... Aisku yra visokiu zmoniu ir visokiu reikia. Bet romantika - yra nuostabu...:::833

25

Re: romantikai- ne

o as nezinau ar esu romantike...:::041 manau, kad esu tik man romantiska ne tai kas daugumai. man patinka netradiciniai dalykai, pvz.: man romantiska kartu tranzuoti nezinat kur nori nuvaziuoti ar kas nors panasaus smile bajeriai su zvakem ir saldziais eilerasciais manes nezavi..

26

Re: romantikai- ne

Egidijus, 24 parašė:

visom panelems be isimties patinka romantika, tik vienoms to reikia daugiau, o kitoms uztenka maziau wink big_smile
o man romantika nelabai prie sirdies wink na nebent labai retai :V ir po nedaug :V big_smile big_smile

nedaryk prielaidu wink

27

Re: romantikai- ne

Dovilė, 21 parašė:

o as nezinau ar esu romantike...:::041 manau, kad esu tik man romantiska ne tai kas daugumai. man patinka netradiciniai dalykai, pvz.: man romantiska kartu tranzuoti nezinat kur nori nuvaziuoti ar kas nors panasaus smile bajeriai su zvakem ir saldziais eilerasciais manes nezavi..

sutinku smile

28

Re: romantikai- ne

as ne romantike.man tai kvaila- eiles,serenados,zvakes.. nesamone...

29

Re: romantikai- ne

Nu ir kas? Ta seileta romantika su zvakem ir kitom nesamonem yra tikras sh. Nors znm, kiekvienas pagal save

30

Re: romantikai- ne

Indre, 18 parašė:

Nu ir kas? Ta seileta romantika su zvakem ir kitom nesamonem yra tikras sh. Nors znm, kiekvienas pagal save

bet tikrai pazistu nemazai merginu, kurios del tokiu dalyku nualptu. cia matyt skonio reikalas...

31

Re: romantikai- ne

is tiesu db vaikinai yra pamirse ta  visa romantika,nes yra daugybe panu kurios svajoja apie romantiskus vaikinus tik deja ju nedaug like....

32

Re: romantikai- ne

Mantas, 17 parašė:

daugelis panu nera romantikes

visi sirdy gali buti romantikai,tik reik moket atskleist slypinti svelnuma

33

Re: romantikai- ne

Keistoka tema... Bet siaip nezinau... Priskirciau save prie romantikiu... Na tiksliau taip ir esu... Ir vaikina esu sutikus romantika ir dar oho koki:>~~~ ir ne viena:> O tu berneli, dar sutiksi mergaiciukiu romantisku:)

34

Re: romantikai- ne

romantika - dar vienas budas merginai apiplesti visapusiskai vaikina ...

35

Re: romantikai- ne

Audrius, 26 parašė:

romantika - dar vienas budas merginai apiplesti visapusiskai vaikina ...

Zinai, jei tave kazkas nuskriaude tai dar nereiskia, kad visos tokios.

36

Re: romantikai- ne

mm... manau jog romantika yra toks dalykas kuris tikrai neisnyks wink juk daug ivairiu zmoniu, vieni daugiau, kiti maziau romantiski wink

37

Re: romantikai- ne

ne nuskriaudime esme .. nuskriaustu jei galvociau kad kitokiu yra smile kadangi itariu kad nera ( daug esu mates ) tai susitaikau su tuo kaip yra .. tiek to tegu apiplesineja .. as vis tiek savo visada turesiu

38

Re: romantikai- ne

Audrius, 26 parašė:

ne nuskriaudime esme .. nuskriaustu jei galvociau kad kitokiu yra smile kadangi itariu kad nera ( daug esu mates ) tai susitaikau su tuo kaip yra .. tiek to tegu apiplesineja .. as vis tiek savo visada turesiu

Manau neteisus esi. Jei turejai patirties su 20 ar 50 tai dar nereiskia, kad like 3,2 milijardo elgiasi taip pat. Jei nesi sutikes kitokiu, reiskia pats kaltas.
Liudna net skaityti. Tai vyrai kiaules, tai moterys vos ne juodosios nasles... Beviltiskumo virsune vienu zodziu.

39

Re: romantikai- ne

manau siais laikais romantiska vaikina ne su ziburiu niekur nerasi

40

Re: romantikai- ne

wisos romantikes big_smile bet newisos labai megsta aj big_smile