21

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Nijolė, 20 parašė:

jau ryte as niekada nesimokau,  nes neprisiverciu is lovos issikabaroti wink keliuosi tik tik, kad tik pasiimt daiktus ir jau einu ;D
>>>>nzn, va gal siek tiek ir sunkoka, kad vyras salia.. :? o beje, jis mokosi ar dirba, nes jei dirba, tai tada tikrai sunkoka prisiverst, nes jis grizta ir ka nori ta veikia, o tau jei mokytis reikia, tai sunkoka, sunkoka tada wink
>>>>>>> as kai namo, pas mama, griztu per sesija, tai irgi labai sunku buna prisiverst mokytis, tai stengiuosi eiti mokytis, kai brolis ir mama ziuri tv, tada nueinu i kt kambari ir bandau siek tiek ka nors i galvele sukisti wink nius, sekmes tau


nea vyras dirba, is darbo griztam panasiu laiku, tai iki 22 niekaip laiko nelieka pasimokyt, tai bandau naktimis, ale kad nelabai iseina kai mintys apie lova galvoje sukasi

22

Re: Kaip prisiversti mokytis?

tai va, kad ir tu dar dirbi, tai tikrai sunku, nes ir pavargus buni :? tai cia patarti visai sunku :? o savaitgaliais niekaip neiseina :?

23

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Raimonda, 21 parašė:
Diana, 17 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Raimonda, 21 parašė:
Saulius, 23 parašė:

nesimokyk


siaip klausimas del ko mokais? neprisiversi... arba is prisivertimo bus maza naudos... reikia pergalvot gyvenimo tiklus ir ar eini tinkamu keliu link ju... :V

einu tam, kad eiciau... mokinuosi ne tai ka noriu,o tai kas yra po ranka. bet mokintis niekada nepatiko, ali vis kazkaip prisiversdavau

na, kai mokomasi ne tai ka norima, todel ir daug sunkiau prisivert, bet jei iveiki save, tada ir dalykai tampa idomesni bei pagauna azartas siekti dar geresniu ivertinimu smile o jei yra galimybes, tai gal persikvalifikuok?..

24

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Raimonda, 21 parašė:

SOS
kaip prisiversti mokytis?


optimiste:) juk tu studente

o studentai kitaip nesugeba tik paskutine nakti:)

25

Re: Kaip prisiversti mokytis?

geras klausimas...ir as ta noreciau suzinot...va mokykloj tai zubryla buvau...dabar tai univere kai jaunas menulis pasirodau:::041

26

Re: Kaip prisiversti mokytis?

nes kiek galima mokytis, 12 metu atsimokai ir vel mokytis... universitetas suteikia proga truputi atsipusti, kuo mes puikiausiai ir naudojames ;] tiesa sakant siuo metu turiu tokia pacia problema.. po truputi pradeda spausti terminai, o ranku kaip negaliu pakelt taip negaliu... greit uzgrausiu save negyvai del savo bevaliskumo..

27

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Namuose imanoma mokytis tik nuo 24 iki kokiu 4 ryto. Poto pora val miego ir i vel univera...
Dar galima mokytis per paskaitas ir langus...

O jai neakivaiziai, tai tada sunku. Belieka tik savaitgaliai... Kaip prisiversti? Tai cia reikia pradzioj issiaiskint ar tau tikrai reikia to mokslo...

28

Re: Kaip prisiversti mokytis?

smegenis kaip ir raumenis reikia lavinti norint tapti protingesniu... dazniausiai visi namu darbai yra totalus boolshit ir ta medziaga absoliuciai nera naudinga, taciau tai lavina smegenis ir tai yra pagrindinis tikslas.... laimingi yra tie kurie lavina smegenis ir butent mokosi naudinga medziaga kuri bus pritaikyta gyvenime...

29

Re: Kaip prisiversti mokytis?

jop...reikia mokytis...atejau siandien i univera, o jau ir pusegzaminiai pasirodo:::216

30

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Kai nori viskas galima:) susilazink su kuo nors del mokslu:D

31

Re: Kaip prisiversti mokytis?

cia kazkas patare isjungti kompiuteri smile... bet ka daryt, jei mokslams butinas kompiuteris big_smile ir net prisijungimas prie intrerneto?
siaip man nesunku prisiversti mokytis dalykus, kurie man patinka, taciau tuos, kuriuos nemegstu atidelioju vis tolyn ir tolyn... zinau, kad negerai tai.

32

Re: Kaip prisiversti mokytis?

na, pvz, man referata reikia atiduot balandzio gale :V bet as itariu, kad per sia sav pasirasysiu ji :V ir gal dar bakalaurinio siek tiek pajudesiu...
o geriausiai mokymosi ypatumus man siandien isdeste vienas didziai gerbiamas ieskoko narys :::b02 juoko menesis uz ji :::b02 << big_smile

33

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Nijolė, 21 parašė:

na, pvz, man referata reikia atiduot balandzio gale :V bet as itariu, kad per sia sav pasirasysiu ji :V ir gal dar bakalaurinio siek tiek pajudesiu...
o geriausiai mokymosi ypatumus man siandien isdeste vienas didziai gerbiamas ieskoko narys :::b02 juoko menesis uz ji :::b02 << big_smile

>>> :-) Nijole as tavim netikiu...

34

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Linas, 20 parašė:
Nijolė, 21 parašė:

na, pvz, man referata reikia atiduot balandzio gale :V bet as itariu, kad per sia sav pasirasysiu ji :V ir gal dar bakalaurinio siek tiek pajudesiu...
o geriausiai mokymosi ypatumus man siandien isdeste vienas didziai gerbiamas ieskoko narys :::b02 juoko menesis uz ji :::b02 << big_smile

>>> :-) Nijole as tavim netikiu...

linksmos stovyklos, katineli.. ir daug bemiegiu naktu :::b18

35

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Nijolė, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:
Nijolė, 21 parašė:

na, pvz, man referata reikia atiduot balandzio gale :V bet as itariu, kad per sia sav pasirasysiu ji :V ir gal dar bakalaurinio siek tiek pajudesiu...
o geriausiai mokymosi ypatumus man siandien isdeste vienas didziai gerbiamas ieskoko narys :::b02 juoko menesis uz ji :::b02 << big_smile

>>> :-) Nijole as tavim netikiu...

linksmos stovyklos, katineli.. ir daug bemiegiu naktu :::b18

su visa derama pagarba.. >> (negrazus zodis)

36

Re: Kaip prisiversti mokytis?

mokytis big_smile big_smile

37

Re: Kaip prisiversti mokytis?

isjungti pc... big_smile

Žinutės: nuo 21 iki 37 iš 37

Puslapiai Ankstesnis 1 2

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.