21

Re: maldauti sex?

Nijolė, 21 parašė:

LInai, brangusis :V hm...sakai, kad ji tau gera kai uzsimeni apie skyrybas << tai nemanai, kad cia jos baime tave prarast, nes ji bijo.. gal ji DABAR nieko neturi, bet kai ras, tai tik nusijuoks.. gal tu ja dbr islaikai ar kas :? ir ji sau laiminga sedi, "duoda" kai reikia duoti.. nu zn.. nesamone..

labas nijole zinai as pasiziurejau kad pas tave deimano klase ir nulenkiu galva pries tave, reike daug pasiekti kad gautum teimanta tavo pasakymas komentaras svarbus kaip ir daugelio minciu isreiskimas, asjau rasiau ko man reike ir as jia mesiu gal atsiras toks zmogiukas?  .....o gal ir ne

22

Re: maldauti sex?

;D ;D reikia daug :::123 malti ;D kad butu ta klase ;D prajuokinai ;D
>> na, matai.. idomi ne tik ta tavo merguzele, o ir tu ;D tau negerai, gal ir jai negerai ;D bet abu vienas kito laikotes big_smile jei ji ras kita, manau, ji tave mes.. ;D jei tu susirasi, irgi mesi ja big_smile zodziu, muilas su marijom chose visom big_smile)
na, zmogus sprendzia visada pats big_smile net mano direktorius taip sako big_smile) bet savo nuomone visi issakyti gali >> pvz, as kaip tu, niekada nedaryciau. netyleciau, sakyciau, jei kas negerai, meti viska ir iekai naujo.. sunku.. bet hm.. mama mane mokino >> REIKIA >> del savo sventos ramybes ir geresnio miego .. bent jau po kokiu geru keliu menesiu :::b02 tas ramus miegas ir ateis pas tave ;D

23

Re: maldauti sex?

Linas, 24 parašė:

ka jius manote apie tai kad vaikinas turi maldaiti sex, merginos su kure gyvena jau 3met. o ji net nepasiraso

cia kazkas is fantastikos srities...

24

Re: maldauti sex?

keista...nuvesk,tiksliau abu nueikit pas psichologa,ir pas sexsologa,pirma issiaiskink del ko taip yra.Gali but keli variantai.Speju,kad ja isprievartavo...bet gali but ir  kas kita.Jei ji tau dar rupi...JUDINKIS...ir tvarkyk gyvenimus,o ne forume verk

25

Re: maldauti sex?

Aleksandras, 23 parašė:

  vyras turi buti vyriskas, tada ir moteris elgsis atitinkamai.


o va cia tai auksiniai zodziai :::035
Linai, kazkodel man atrodo, kad is tiesu tau tos merginos nelabai ir reik. pats cia jau uzsiminei apie kitos ieskojima, bet mazdaug taip: dar pabusi su sita, kol atsiras kita. siaip as manau, kad 3 metus gyvenant kartu, tai tikrai to sekso turi noretis, arba per daug daznai apie seksa kalbi ir jau jis daros atgrasus su tavim... :V zodziu, per dideli spaudima is taves jaucia. be to, jei napasipasakoja kas buvo ten su exu, tai ka as zn... siaip, jei tavim besalygiskai pasitiki, tai turetu papasakot, o gal tiesiog prieit nemoki prie jos...
ir is tiesu, gal tu ta mergina islaikai ar dar kas? Nijole su Paulium gerai, sako, gal naudos jin is taves iesko ir linksminas su kitais kol tu nematai...
na, ne man cia zinot, ne man sprest kas ir kaip...