61

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

beje, jei senų bemsų ir mersų išlaikymas nėra brangus, tai aš kosmonautas:D)

62

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Vilius, 21 parašė:

beje, jei senų bemsų ir mersų išlaikymas nėra brangus, tai aš kosmonautas:D)

as kregzde paemeu ne del pigumo o del tavo to "ale" sustebarejusio poziurio. senus bemsus ir mercus dauguma taisosi patyss o ne veza y servisus.  o tarkim ,kad ir prie nenaujos, 2000metu mazgotes, pabandytum prikist nagus..labai abejoju ar kasnors gero gautusi:D

viliau beto kokia ce statistika tu man kisi? kad japonskos senos geriau laiko uz tu paciu metu vokiskas? nebenusnekek...ce tox dalykas acirado nebent nuo kokiu 96 metu kaj japonsai bisky pradejo kreipt demesy y kokybe o ne y kiekybe.

63

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Va 10 metu patikimumo statistika..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1772
Atsizvelgiant kad prabangus Mersai ir Porsche yra zymiai retesni, tai galima sakyti kad japaskes patikimesnes..Bet juk renkantis masina veikia daugybe kitu faktoriu..Vienas is tokiu kaip dizainas (ko pas japaskes beveik nera..:D)..Kad ir kokioj prastoj vietoj ta kregzde butu vistiek po nauju planuoju pirkti butent ja..:D

64

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Emilis, 22 parašė:
Vilius, 21 parašė:

beje, jei senų bemsų ir mersų išlaikymas nėra brangus, tai aš kosmonautas:D)

as kregzde paemeu ne del pigumo o del tavo to "ale" sustebarejusio poziurio. senus bemsus ir mercus dauguma taisosi patyss o ne veza y servisus.  o tarkim ,kad ir prie nenaujos, 2000metu mazgotes, pabandytum prikist nagus..labai abejoju ar kasnors gero gautusi:D

viliau beto kokia ce statistika tu man kisi? kad japonskos senos geriau laiko uz tu paciu metu vokiskas? nebenusnekek...ce tox dalykas acirado nebent nuo kokiu 98 metu kaj japonsai bisky pradejo kreipt demesy y kokybe o ne y kiekybe.

che, ką tu laikai taisymu, antifrizo pakeitimą:)? vienok abejoju pačio kompetencija remontuojant kregždę, na bet čia ne esmė

o dėl statistokos tai be reikalo tu čia prasižiojai, nes sušnekėjai vien nesąmones. va TAI aš ir vadinu sustabarėjusiu požiūriu:)

65

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Tomas, 26 parašė:

Va 10 metu patikimumo statistika..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1772
Atsizvelgiant kad prabangus Mersai ir Porsche yra zymiai retesni, tai galima sakyti kad japaskes patikimesnes..Bet juk renkantis masina veikia daugybe kitu faktoriu..Vienas is tokiu kaip dizainas (ko pas japaskes beveik nera..:D)..Kad ir kokioj prastoj vietoj ta kregzde butu vistiek po nauju planuoju pirkti butent ja..:D

na tavo mintys gerokai logiškesnės:) dėl skonio ginčytis negalima, su tuo sutinku, bet tvirtu balsu ir protingu veidu tvirtinti, kad vokiškos mašinos geriausios visais aspektais - negalima:)

66

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Bet tema cia siaip apie 6 Roveriuka 2 litru..Pasizejus ju kainos tikrai patrauklios, isvaizda nebloga, salonas.. daznas odinis ir graziu spalvu (kas pas BMW pvz mane erzina..)..O dar pridedant prie to kad jame didesne dalis accordo, galima sakyti jis tiesiog puikus..:D Bet deja nera taip..kazkodel tapati acoord brangesne populiaresne ir vertinama zymiai labiau..Gal sugriztanti tautos dalis is GB atsives ir kita mastyma apie Roveriukus..Bet kartojuosi, kad juk neveltui BMW AG  nusipirke Rover isleide keleta modeliu nusprende atsikratyti ju nafik, ir pardave kinieciams (nemanau kad butu pardave jei Rover butu pelningas)..Patys Top Gear vedejai Roveriukus pindavoja ir t.t..Todel mano nuomone apie si Roveriuka tokia, jis grazus neprastas bet as jo nenoriu..:D

67

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

na logiškas dalykas, tiražai nedideli, rinka daugiausia anglijos, todėl ir neišplito labai, o accordas, savo ruožtu, žinomas visuose žemynuose:)

68

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Vilius, 21 parašė:


che, ką tu laikai taisymu, antifrizo pakeitimą:)? vienok abejoju pačio kompetencija remontuojant kregždę, na bet čia ne esmė
o dėl statistokos tai be reikalo tu čia prasižiojai, nes sušnekėjai vien nesąmones. va TAI aš ir vadinu sustabarėjusiu požiūriu:)


oj auksines rankeles musu forume atsirado..meistras is pasaukimo, ka tu zinai ka as moku ko ne? atvezciau as saviske tau paremontuot...nezinotum nuo ko pradet.
visu pirma as nesakau kad vokiskos masinos yra geriausios. viskas priklauso nuo to kajp tu islaikai ta masina ir nesvrb ar ten vaz 2101 ar tas jusu 620 roveris.

69

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Emilis, 22 parašė:
Vilius, 21 parašė:


che, ką tu laikai taisymu, antifrizo pakeitimą:)? vienok abejoju pačio kompetencija remontuojant kregždę, na bet čia ne esmė
o dėl statistokos tai be reikalo tu čia prasižiojai, nes sušnekėjai vien nesąmones. va TAI aš ir vadinu sustabarėjusiu požiūriu:)


oj auksines rankeles musu forume atsirado..meistras is pasaukimo, ka tu zinai ka as moku ko ne? atvezciau as saviske tau paremontuot...nezinotum nuo ko pradet.
visu pirma as nesakau kad vokiskos masinos yra geriausios. viskas priklauso nuo to kajp tu islaikai ta masina ir nesvrb ar ten vaz 2101 ar tas jusu 620 roveris.

ką čia kliedi, kur aš rašiau, kad esu auksinių rankų meistras:D)? o remontas dažniausiai prasideda nuo teorijos, neįmanoma visko žinoti;) beje, dažnai net nesudėtingas remontas reikalauja itin specifinių įrankių, kurių tikrai nesimėto pas kiekvieną garaže. vakarykštis pavyzdys - astroje (vokiškas automobilis, pagal vin surinktas Bochum gamykloje būtent vokietijoje) teko pasukinėti kelis varžtus, truputį likau nustebęs, kad nemažai iš jų buvo colinių:D)

apskrita,i baigiam offtopicą, pasakiau ką norėjau pasakyti, gal kam bus įdomu, tas galbūt bent jau pasidomės roveriais kaip gera alternatyva hondai ar kitam automobiliui, peace:)

70

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

**** kiaushinis visiskas krc..ajk padrozk kur y kampa gal smegenu tajp nespaus mastyt ir sneket normaliai galesi

71

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

nurimk bo  irgi per ausi gausi

72

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

nusipirk nauja masina ir nebus rimtu problemu

73

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Tomas, 16 parašė:
Emilis, 22 parašė:

**** kiaushinis visiskas krc..ajk padrozk kur y kampa gal smegenu tajp nespaus mastyt ir sneket normaliai galesi

o as tau tai ar galiu padrozt i galva ka

tu tuoj man asfalta su zabtais drosi ubage ****

74

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

ziurint kox roveris jei su japonisku varikliu ir ten pan, tai gal itr neblogas, bet sau tai tikrai neimciau... nieko pries, bet : kai kurios det brangios, 94 nmetu jau gLI BUT PAPUVES NEBLOGAI, O DYZ RASTI GERA,HM REIKIA IESKOTI...

75

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

nepirk nieku gyvu. druagelis nusipirko . vienos problemos. ir lb brnagios detales. uzh prikine lempa sumokejo 600 lt. pasiskaichiuok pac kaip kainos kitas remontas

76

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

siaip brolis turejo rover 620 96m. berods tai vaziuokle nelaikydavo,pastoviai galinius guolius keistadavo bet siaip aparatas ciki,malonus vaziavimas

77

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

jo..paskaitinejus pas jus cia "gera" pasidaro.. kas kokia masina megsta tas uz ta ir kovoja big_smile pati vairuoju roveri kabrio 93 metu, nesiskundziu, tik mokinukais tika sedusiais uz vairo ir erelius vaidinanciais.. problemu dideliu nepasakyciau kad yra, jei masina saugai.. kiekviena masina gali barsketi, tarsketi ir detalem iseiti daugiau ar maziau,nereik taip smarkiai krauti..o jei rimtai roveri mastai tai tikrai uzeik i http://www.rover-klubas.net/ forume uzklausk tau pades apsispresti, teko apsilankyti, padejo zmones greit =]

78

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

kiek zinau, jei nusipirksi roveri ir jis kur subyres, tai paklosi dar kelias stukytes (ziurint koks gedimas), ir dar ta masiniuka taisys daugiau kaip 3 men. Zodziu, nori problemu, pirk roveri:)

79

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Meilė, 30 parašė:

kiek zinau, jei nusipirksi roveri ir jis kur subyres, tai paklosi dar kelias stukytes (ziurint koks gedimas), ir dar ta masiniuka taisys daugiau kaip 3 men. Zodziu, nori problemu, pirk roveri:)

Na taip jei tokie zhinowai wazhiuoja pirkti automobiliu, tai bet koki nusipirkes gali dwigubai sukisti uzh jo remonta:) apie tokius dalykus ne cia kalbeti reikia, nes kaip jau kazkass sake, kas ka turi - uzh ta, tas danti ir shiepia. Geriau sumoketi zhmogui kuris tai ishmano ji pasiimti perkant ir bet koks automobilis tokiu metu waziuos, be problemu apie pora gal daugiau metu. Pirkejui patarciau pataupyti pinigus ir nusipirkti 99metu. Beto auto nera amzhinas dalykas, ji reikia prizhiureti, neswarbu nauja ar sena ir wistiek kazhkas kazkur luzhta ar truksta. Zodziu, nori problemu, pirk pats ir neprizhiurek:D:D:D