101

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Na pasakysiu tiek, kad ka raso horoskopai apie tam tikro zenklo zmogaus harakteri tai tiesa, bet jei snekesim apie zenklu suderinamuma (kaip poros) tai tuo as netikiu. Jei zmones myli vienas kita, tuomet jie stengsis prisiderint viens prie kito...va taip vat tongue

102

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

As Juatis  draugavau su Avino zenklo vyruku jis labai greitas , o ir labai aktyvus norejo tik sex as palikau ji dabar vel svajoju apie avino zenklo zmoguti, bet jis taip pat tik sex jam galvoi , aktyvus ir atkaklus tai man patinka, bet . Mano nuomone Avino zenklas labai sex megsta .   

103

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Karolina, 24 parašė:

Mano nuomone Avino zenklas labai sex megsta .

O kiti zenklai maziau sex megsta??? ;D

104

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Mažas, piktas, bjaurus skorpionas, bet aš vistiek jį myliu:::832

105

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as veziukas, viena koja jau liutas... o gyvenu su avinu big_smile
del suderinamumo tai ne nezinau kaip parasyta, svarbu juk kad kartu esam wink

106

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

svarstykles..

107

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Esu avinas, o ir drauguvus tik su avino zenklo vaikinais smile nzn kodel, sutapimas big_smile bet gal sunkoka dviem avinam sutart, jei jau ishsiskyrem smile

108

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

as zuvis o maniskis mergele,bet kaip ten su tais suderinamumais nezinau,taciau seip viskas idealu musu santykiuose,tik va jo charakteris durnas big_smile

109

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Maniske buvo skorpionas o apie skorpiona raso taip is kitos puses :)Pavojingas. Išduoda, apgauna, intriguoja tik dėl savo pomėgio kankinti. Negailėdamas jėgų kuria apie save gerą nuomonę tam, kad galėtų užpulti iš nugaros. Karjeroje kopia lavonų laiptais. Jei Skorpionas sako, kad
brangina tavo draugystę, viskas aišku - prieš valandą jis tave apskundė šefui. Po šio ženklu gimsta daugiausia nusikaltėlių. Velniškai elegantiškas, psichopatiškai agresyvus, visko pavydi.VISKAS SUTAMPA 100%

110

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Armida, 21 parašė:

as zuvis o maniskis mergele,bet kaip ten su tais suderinamumais nezinau,taciau seip viskas idealu musu santykiuose,tik va jo charakteris durnas big_smile

as ir zuvis, o draugas mno taip pat mergele. jau del charakterio tai pritariu is dalies. na gl negalima sakyt, kad durnas, bet kad uzsispyre ir principingi sio zenklo vaikinai tai tikrai jau..sunkoka su jais

111

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Rasa, 26 parašė:
Armida, 21 parašė:

as zuvis o maniskis mergele,bet kaip ten su tais suderinamumais nezinau,taciau seip viskas idealu musu santykiuose,tik va jo charakteris durnas big_smile

as ir zuvis, o draugas mno taip pat mergele. jau del charakterio tai pritariu is dalies. na gl negalima sakyt, kad durnas, bet kad uzsispyre ir principingi sio zenklo vaikinai tai tikrai jau..sunkoka su jais

Rask labiau uzsispyrusi ir principingesny uz avina! ;D

112

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Na su vaikinu, kuris gimes po avino zenklu dar neteko bendraut big_smile Sigitai, o tu ka avinas?

113

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Nea as asilas.... ;D

114

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

nekreipkit demesio i horoskopo zenklus jei noresi sugyvensi su savo mylimu zmogum

115

Re: Koks jusu vaikino horoskopo zenklas

Sigitas, 25 parašė:

Nea as asilas.... ;D

Na truputi teko su tavim bendraut, bet matyt nespejau pastebet, kad tu asilas big_smile