Nepaisant, kad šiuo metu mokslas yra laikomas gan pažengusiu, jam dar yra didžiulės galimybės plėstis, tobulinti tai kas jau atrasta ir atrasti naujo, kas bus tobulinama galbūt ir šimtus metų. Neseniai atsirado toks dalykas kaip psichologija, tai kaip jau ir mokslo dalis, kuri nagrinėja nematerialius dalykus, ši sritis dar pakankamai jauna, tačiau jau yra nemažai pažengusi. Ši sritis nagrinėja ko reikia sukurti laimingai, pilnavertei šeimai, ką reikia daryti susipykus, kaip reikia valdyti vienus ar kitus vadinamuosius „sielos reikalus“, tiksliau sakant atsižvelgiant į žmonių mąstyma tam tikromis situacijomis(kuris gan sutampa, sakyčiau net be išimčių, tik kartais nedideliais nukrypimais į šalį). Psichologija taip pat siejasi ir su kitomis mokslo šakomis, kaip medicina, na o medicina jau eina ir iki molekulinio lygio. Šiais laikais galima vaistais sukelti euforija, galima sukelti tokius malonius pojūčius, kurių gal būt nepatirsi niekada gyvenime taip paprastai.
Dar vienas aspektas yra tai, kad čia daug kas priklauso nuo tavo požiūrio į laimę. Nėra laimės be nelaimės, kaip gėrio be blogio, tikliau sakant, kad būtum laimingas turi būti ir nuosmukių, laimė niekada nebūna nuolatinis jausmas. Mano požiūriu laimė tai lyg širdies diagrama, turi būti pakilimai ir nuosmukiai iki tam tikro aukščio neperžiangiant tam tikrų ribų, tik tada žmogus galės jaustis laimingas.
O dabar linksmiausioji dalis, tu teigi, kad niekas iš niekur neatsirado? Taigi, prisiminkime pradžių pradžią, kurios negali paaiškinti nei DIEVAS nei MOKSLAS,
DIEVO TEORIJA – dievas atsirado iš niekur, jo niekas niekada nesukūrė, jis susikūrė pats.
MOKSLO TEORIJA – viskas atsirado po sprogimo, o sprogimas atsirado iš niekur.
Dar mane vienas dominantis dalykas yra kaip mokslininkas galėjo ištirti, kad visada yra labai panaši į žmogaus struktūra, gal aš kažką netaip suvokiu, bet visad yra skaitoma begaline. Na ir jis tikrai negalėjo teigti, kad į BŪTENT žmogaus, taip, tarkim panaši į atomą yra Saulės ir kitų žvaigždžių sistema, bet teoriškai, jei Saulės sistema panaši į atomą, tai kad sudarytų ląstelę reiktų toli gražu dar nepasiektų tolumų. Manau, kad tai nebuvo mokslo atradimas dėl to panašumo.. gal mintis, bet ne atradimas.
Dėl mokslo teorijos(chaotiško sprogimo), drįsčiau paminėti, kad viskas susidarė per milijardus metų veikiant elektromagnetinėms, gravitacijos, atominėms traukos jėgoms. Ir viskas buvo atsitiktiniu būdu, būtent todėl prireikė milijardų metų kol gavosi kažkoks gumulas, kuris funkcijonuoja kaip sistema. Tik po to tą sistemą veikė tam tikri veiksniai ir ji keitėsi dėl aplinkos veiksnių vyravusių aplinkui. Lėktuvas nefunkcijonuoja kaip sistema sistema, kuri veiktu pati savaime kaip bakterijos, virusai etc. Jei sprogtų tikrai milžiniška gamykla, kaip manai, ar nėra tikimybės, kad iš milijardų nuolaužų, viena būtų lėktuvo formos? Ji būtų labai maža, bet būtų panaši. Net dėl naujos gyvybės atsiradimo.. susprogdinam kokią žvaigždę iš kitos sistemos, kuri yra už mūsų planetą didesnė kokį taip milijoną kartų, būtų begalės nuolaužų. Tada dar duokime kelis milijardus metų ir manai nieko negalėtų išsivystyti. Tu labai sureikšmini gyvybe. Taip, ji dabar tokia išsivysčius, vientisa, galima net teigti, kad ji turi siela ar dar kokią pasakišką dalį. Tačiau tai tik daugybęs molekulių sistema, kuri yra ne visiškai suvokiama, nes protas tik tos sistemos dalis, mes galime suvokti viska apie bakterijų sudėtį ir veikmo principus, nes jos mažesnės ir paprastesnės. Mes jau suvokiame didžiąją žmogaus sistemos dalį moksliškai, dar truputis ir bus 100 procentų suvokimo. Tada mes bandysime suvaldyti tai ko mums nereikia ir pan. Žinoma gal būt tai prives prie kokio susinaikinimo ar pan dalyko, bet juk ne tame esmė. Manau žmonėms net „reikia“ genocidų. Žmogaus psichologija yra tokia, kad kuo jam lengviau, kuo mažiau pavojų, tai tuo mažiau jis gyvenime siekia. Manau jau puikiai galima tai įžvelgti mūsų visuomenėje. Reiktų lyginti tada kai buvo įvairūs karai ir pan ir db.