41

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

akis tjp sugadint galima big_smile bet ideja visai nieko

42

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

vitaminų yra big_smile bet šiaip, jei aš dar nesugadinau.. tai tik per vasarą ir tu gal nesugadinsi wink

43

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai reik tiketis...

44

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

jo zhmogai... liko 23 dienos...

45

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

nebe tiek jau ir daug. istversi. sekmes

46

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Arba gali užsidaryt statinėj ir būt filosofu big_smile Juokauju, aišku.
Gali pradėt žaist onlininius PC geimus, kaip, pvz, Lineage2, labai gerai užmuša laiką ir viską pasaulyje pamiršti smile

47

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

neee, zhaidimu tj jau tikrai nezhaisiu, laika tj jie puikiai sueda, bet kazhkoks nudebilejimas man atrodo taip laika stumt...
Joana, nedekosiu wink

48

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Jau tik 17 berods liko smile Laikykis Vitalijau smile

49

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

greit tas laikas prabėgs..;]
tu tik lauk..;]

50

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

jau tik 12....
dekui visiem uzh palaikyma wink

51

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

as nelabai suvokiu tai cia tu gal autorius sio forumo ar kaip?..kad tik apie tave ir tau?...na juk praeis tas laikas..geras isbandymas,kuris patvirtina esancia meile,arba ne tfu tfu tfu..bet kiti istoriju neturi?...5psl tik apie tai kaip sunku kaip sunku...gyvenime,mazuli,dar ne taip buna...tu negalvok kaip bus ta diena liudna ar kita,tu pagalvok kaip tu ja apsikabinsi,pakelsi apsuksi trisdesimt kartu,kaip buciuosi-pamates!! nusisluostyk jau byrancias asaras..laikykis ir issilaikysi,patikek..kaip gera isvysti tiek laiko nematyta zmogu...jausti kaip tirpsta viskas tavajame kune..meile yra grazu ir tai tik nedidelis isbandymas! sekmes!...

52

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Koks idomus forumas big_smile malonu matyt kad dar like puikiu vaikinu wink

53

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Gina, o tau uzhkliuna tai kad cia: "..kad tik apie tave ir tau?.." tiesiai shviesiai ash tam ta tema ir kuriau kad atkreipt demesi. ne ash kaltas kad neapsireishkia cia daugiau zhmoniu kuriem ta pati situacija. kam reikia dar kabinetis? ash gal tau ka blogo darau? galiu ir 100 psl prirashyt kaip man sunku ir ka tu man? uzhdrausi? nemanau. anyway, dekui uzh palaikyma.

54

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Gerai, kad būtų likę dar ir puikių merginų .. šiaip po išsikyrimo, labai sunku susieiti .. toks jausmas vos vos nepažįsti žmogaus ir dažnai būna paskui kažkokių nesklandumu. Bet jei viską ištveri po truputi vėl vskas įsibegėja... Vienaip ar kitaip panos yra tokios - jos pakentėti laisvai gali, bet jei netyčia atsiranda proga tai ir nulaksto kur joms patinka.. Su vaikinais joms gerai kol joms patogu ..

55

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai vat bus matyt kas cia bus kai manishke sugrish...
nors ir atrodo, kad lyg ir neatitolom labai, bet visvien tiek laiko nesimacius... faktas, kad taip lengvai nesiruoshiu nuleist ranku jei kas netaip bus.

56

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

patikek cia patc geriauses santikiu patikrinimas

57

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

o taip smile pagaliau vel viskas taip kaip buvo, net dar geriau smile

58

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

saunu wink svarbu geriau viskas wink va as su saviskiu ir jau ilga laika nesimate,net nzn ko tiketis,bet as ir manau,kad laikas daug ka pasakys,kai pabuni atskirai ivertini ka turi ir santykiai gali labai pagereti,o gali ir kaip tik dar labiau pakrikti...zodziu,laukiu ir as...sekmes tau,Vitalijau wink

59

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

atsimneu man buwo panasi situacija sad( as daug keliauju tdl lb sunku isbut budawo be sawo draugo... pripazinsiu tos kleiones siek tiek atitolina winena nuo kito... bet geriau uzsiimk kazkokia weikla kad nebutu liudna smile)) o kai gryz tikraj jei tik noresit wiskas bus kaip buwe neprarask wilties wink jei myli tj tikrai wiskas bus liux

60

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

vistik sitokie isbandymai tik i gera wink