61

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

big_smile netiketom dovanom apibere...

62

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

pasiūlė tuoktis

63

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Vija, 24 parašė:

man tai asmeniskai atrodo, kad is viso siais laikais labai mazai tos romantikos liko.. gal tiesiog jau gyvenam taip, kad nebeturim laiko siltiems jausmams, o gal tie jausmai nebe tokie silti, kaip noretusi :?

>>na dar yra like toku zmoniu kurie dievina romantika,svelnuma ir t,t

64

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Hmm... manau pilkoji kasdienybe sumaiso visas ryskias romantikos spalvas ir isivyrauja ekvilibrijumas.

65

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

kazkada, metu dragystes proga, lipau, po pasibaigusiu pamoku, laiptais ir matau ji klupanti viena koja ant keliu su didziule, didziule puokste mano megstamiausiu geliu.... miela buvo butent tai, kad as jo net nesitikejau pamatyti, ypac del to, kad pamoku tada turejau maziau nei visada (pasistenge suzinoti is drauges) ir tas atsiklaupimas, pries puse mokyklos :::739

66

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Butu labai idomu paklausineeti vaikinu kaip jie supranta zodzius "nustebinti mergina" .... na gal permiegoti su kita.. big_smile

67

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

karta griztu namo... ieinu i kambari, o ten didziulis minkstas zaislas ir is ziedlapiu ant lowos parasyta : myliu wink net apsiwerkiau is to dziaugsmo smile

68

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

pasiule tuoktis vat taip ir nustebino, visi vaikinai saunus jei myli tai stebina visi :::450

69

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Dabar labau vyrukam visokie grupiniai, svingai rupi, romantika nebe madoje.

70

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Aurelija, 19 parašė:

Na o mane buvo nustebinę du vaikinai, tik gaila, kad ne mylimieji... Pirmas - buvome lbai geri pašnekovai, bendravome apie pusę metų. Ir štai apie dvi dienas negavau jokių žinių iš jo.. Nusiminiau, bet toliau gyvenau. Kitą dieną važiuodama namo iš mokyklos (tada dar mokiausi 12kl) išlipu iš autobuso , pastebiu pažįstamus džinsus, pakeliu galvą o ten jis - prie mano namų. Esmė tame,kad jis nžnojo kur aš gyvenu. Jo tel. pavogė ir kartu prarado mano tel. numerį, tad bijojo, kad daugiau nesusitiksim. Kartą buvau sakius kuriam rajone gyvenu ir pasakiau "Jei užlipsi ant Trijų kryžių kalno ir pažvelgsi į kitą  pusę(ne į miesto) pamatysi 3 aukštus namus. Viename iš jų gyvenu aš. ". Kaip paaiškėjo jis taip ir padarė, o vėliau nuvažiavęs nuo 12h ryto laukė manęs stotelėj, nžinodamas ar tikrai čia gyvenu. Vargšelis, net 3h laukė .. Lbai buvau nustebinta, net pasimečiau.
Na o kitas kita staigmeną padarė smile Kartą sedėjau namuose nieko neveikdama, susilaukiu skambučio iš nepažįstamo numerio.Pakeliu, o man nepažįstamasis ir sako: "Labadiena, čia trukdo iš T&T kompanijos, jums siuntinys, kur pristatyti?" Pagalvojau, kad jokių siuntinių neturiu gaut ir paklausiau ar tikrai man skirtas siuntinys. Pasakė mano vardą ir pridurė, kad išeičiau bent jau pasižiūrėt. Galiausiai privažiavęs nepažįstamasis paskambino kad išeičiau. Įšeinu. Iš mašinos išlipa elegantiškas vaikinukas ir pasiteirauja ar aš Aurelija."Taip"-sakau. Apeina mašina ir ištraukia didelę rožių puokštę ir dovanų maišelį. Nieko nepaaiškina ir išvažiuoja. Šalia dovanos atvirukas - palinkėjimas gero vakaro ir pasirašo kas siunčia smile

va cia tai nerealu :)ypatingai pirmasis pasakojimas :::234

71

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mane tai stebina kiekviena diena:::757 grizus po darbo visada randu paruosta vakariene ir uzdekta zvakute

72

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mano mazulis men surenge toki gimtadieni kuri nepamirsiu nekada cia buvo nostabu:::713

73

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

vaiksciojom po miska snekam apie gyvenima kas kaip kokie jausmai nueinam prie masinos man sako uzsimerk... uzsimerkiu (toks nerimas sirdy ir mastai kas bus toliau) ir jis man sako toliau ramiu balsu, ar isivaizduoji dabar ka nors gtazaus (net nenutuokiau ka jam atsakyt) sakau taip, jis prieina arciau manes pabuciuoja i zanda ir klausymas o isivaizduoji mane salia saves (sutrinku.. ir sypteliu )zinoma atsakau jam , nebeistveriu ir atsimerkiu jis stovi su puokste ,iteikia ja man prisako begalia mieliu bei graziu zodeliu ir klausymas ar busi mano mergina ? net negalvodama sutikau ir padavonojo tokia miela pagalvelia ir pasake kai miegosiu visada priglausciau ja prie saves iki siol ja tebeturiu, nors jau mudu nebe pora , bet tas vakaras ,uzplude jausmai,nuostabu ka gali patirti mergina per savo gyvenima smile

74

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

nebesvaikit

75

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Sima, 23 parašė:

nebesvaikit

matyti, kad nesi buvus nustebinta. Argi negražu pasidalint savo džiaugsmu su kitais?toks išsireiškimas, tai tik savigyna sakyčiau, nesureikšmini tokių dalykų, kad nesijaust pažeidžiamai, sakai, kad tai tik bereikalingi dalykai. Bet ar nesutinki, kad gyvenimas tampa malonesnis, kai bent kartą gali atsiriboti nuo rutinos ir realybės, ir pasineri į jausmų perpintą akimirką, kai vėliau kas kartą vėl gali su šypsena tai prisiminti?

76

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

na siandien mano gimtadienis. Draugas mano Londone. Paskambino, pasveikino. O vakare skambina vyriskis. Klausia ar galiu nusileisti i pirma auksta, atsakiau-taip. O gi apacioje didizule puokste roziu, vos pro duris tilpo. Geles nuo brangiausiojo is Londono. Tebesedziu kaip pabuciuota:)Romantiska...

77

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

man padowanojo 100 roziu big_smile

78

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

saunu:) 100 ar tusktantis...manau skirtumo nera.sirdy ka nesioji -svarbiausia

79

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

www.krepst.lt gera juoko doze visai dienai smile